1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Çok Başarılı Bir Taktik

1. Smile Çok Başarılı Bir Taktik

Altınordu kariyerimde PTT 1.lige yeni çıkmış bir takım olmama rağmen bu taktik ile 2.'le aramda 30 puan farkla şampiyon oldum . Ortalama bir fırsatçı golcü olan oyuncum gol kralı , içe kateden oyuncum yılın oyuncusu seçildi .

Birkaç SS :

İndirme linki :

http://www.mediafire.com/download/27...geli_İ.K.E.tac

Forumda FM2015 Taktik paylaşım bölümü bulamadığımdan buraya açtım , silinmeden taşınırsa sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dizilim zaten aynı anca direktiflerimiz bile 1i hariç aynı. Aynı taktiği oluşturmuşuz gerçekten genş alanda oynatınca bu taktik güzel. özellikle kanatlar çok gol atıyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Ceza alanına 5 oyuncu ile gidiyorsun Bol gol bulman normal ama çok da gol yeme potansiyeli olan bir taktik. Top rakipteyken kapamazsan ilerde 3 adamın kalır. Bekler çok yalnız kalır ve haliyle çok gol pozisyonu verirsin. Güçlü takımlara karşı ve sağlam kontracılara karşı zorlanabilirsin.Ancak Hücum anlamında bu diziliş ve roller oldukça etkili...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Çok gol atmışsın ama çok da gol yemişsin hatta her maçta nerdeyse gol yemişsin fikstürden göründüğü kadarıyla. Resimden görünen kısmıyla sadece 37 tane gol yemişsin. Süper ligde ve gidebilirsen avrupada zorlanabilirsin. Biraz defansif yönlerini geliştirebilirsen taktik çok daha verimli hale gelebilir.

5. Default

Quote Originally Posted by xthexserhat View Post
    Çok gol atmışsın ama çok da gol yemişsin hatta her maçta nerdeyse gol yemişsin fikstürden göründüğü kadarıyla. Resimden görünen kısmıyla sadece 37 tane gol yemişsin. Süper ligde ve gidebilirsen avrupada zorlanabilirsin. Biraz defansif yönlerini geliştirebilirsen taktik çok daha verimli hale gelebilir.
    Söylediklerine gerçekten katılıyorum ancak nasıl daha defansif yapabilirim bilemiyorum , Standart orta saha yerine Savaşçı orta saha / Destek . Sağ arka çaprazına da Ön Libero Savunma yapsam oturur mu emin değilim..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Aynı diziliş ve benzer talimatlar olan bir taktik kullanıyorum. Fm14 te Rangers karierimden kalma bir taktik. Şuan 11. hafta ve Eskişehirspor ile ilk 3 teyim. Ama arkadaşların dediği gibi bol gol atıyorum aynı zamanda çok gol yiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Çok gol yeme zaten BETA sürümünün bir eksi noktası. Sigames te açıkladı bunu düzelteceklerini söylediler.

Tabi maç motoru düzeldiği zaman gene gol yeme olacaktır ama sayısal anlamda azalacaktır..

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

öncelikle taktik icin tesekkür ederim birkac arkadas da taktik verdi sagolsunlar ancak en fazla senin taktigin ile basarılı oldum
    daha sezonun basındayım ancak taktik cok basarılı. özellikle son mac fenaydı

senin taktigini kullanmaya leverkusen macından sonra basladım ve cok iyi geldi bana mustafa pektemek harikalar yaratıyor

Bu arada oyun icinde alt+f9 kullanarak resim alamıyorum mecburen pencere modu printscreen yaptım sizde bu hata oluyor mu??
    Last edited by Bulstrap87 : 30.Ekim.2014 at 23:32 Reason: resim ekleme

9. Default

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    öncelikle taktik icin tesekkür ederim birkac arkadas da taktik verdi sagolsunlar ancak en fazla senin taktigin ile basarılı oldum
    daha sezonun basındayım ancak taktik cok basarılı. özellikle son mac fenaydı

Bu arada oyun icinde alt+f9 kullanarak resim alamıyorum mecburen pencere modu printscreen yaptım sizde bu hata oluyor mu??
    Ne demek , kendinden güçlü ; genellikle Avrupa takımlarıyla oynarken direktiflerden dar alanda oyna ekleyebilirsin oyle oyun daha dengeli gidiyor .

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    f12 ile alınıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ben Fm14 te Adana ile oynarken sağ alt çapraza, orta sahadakilerden birini ön libero olarak oynatıyordum. Bu şekilde gol yeme oranım epeyi azalmıştı. Şimdi aynı dizilişi bu seride de denemeyi düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    f12 ile alınıyor
    teşekkürler

İyi liglerin vasat takımlarında sakın denemeyin. Kevgir görevi görüyor takım.

Takım deplasmanda çok kötü oynuyor ama evinde fırtınalar estiriyor benim kariyerimde, var mıdır bir çözümü? (dar alanda oynamak işe yaramadı)

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bu taktikle yolla ciktim ve kendimce gelistirdim.

oyuncularin coguna kisa pas taktigi verilmis ama AMC'ye gidene kadar oyun kuramiyoruz. Ozelikle deplasmanda rakip ilerde baski yapiyorken cok zor cikiyorsun.

evde oynadigimiz maclarda rahitiz ama deplasmanda her takim eziyor, bunu sebebide beklerimizin yanliz kalmasi. Bu diziliste kanatlari savunurken sikinti yasarsin bide amr ve aml'de oynayanlar attack rolu ile oynarsa hepten kotu.

benim taktikte degistirdiklerim.

orta ikili'de oynayanlara deep lying playmaker rolu verdim, biri defence biri support. Pas oranimiz artarken yuzde olarak daha cok sahip olduk. Buda daha az kontra yememize sebep oldu.

topla merkezde fazla oynadigimiz icin bekler bindirme yapmak icin epey bir zaman kazandi. Be bekler topu alip orta yapincada ilerdeki kanatlar iceriye dogru kayiyor. Buda ceza alani icindeki oyuncu sayimizi fazla hale getiriyor.

kanatlari savunmak icin inside forwardlari Attack'dan supporta cevirdim. Simdi rakip bekleri onlar karsilayip onlar baski yapiyor.

arkadaşlar merhaba,
    .tac uzantısından dolayı mıdır nedir hazır taktiği oyuna kaydedemedim uzantısını değiştirdiysem de olmadı yardımcı olabilecek arkadaş varmı

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

su ana kadar denedigim en iyi taktik diyebilirim taktikteki tek degisikligi forveti fırsatcı olarak degerlendiremedim demba vardı ama kötüydü bende yardımcı forvet destek yaptım hem demba acaip gol atıyor hemde asist yapıyor ama taktikte fark yaratan oyuncular AMR - AML gökhan töre ve olcay bende harikalar yarattı..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Turgutluspor ile PTT 1.Ligde denedim, kadro aşırı kaliteliydi ve taktik işe yaradı süperlige çıktım.

Quote Originally Posted by Berkerguney View Post
    Altınordu kariyerimde PTT 1.lige yeni çıkmış bir takım olmama rağmen bu taktik ile 2.'le aramda 30 puan farkla şampiyon oldum . Ortalama bir fırsatçı golcü olan oyuncum gol kralı , içe kateden oyuncum yılın oyuncusu seçildi .

Birkaç SS :

İndirme linki :

http://www.mediafire.com/download/27...geli_İ.K.E.tac

Forumda FM2015 Taktik paylaşım bölümü bulamadığımdan buraya açtım , silinmeden taşınırsa sevinirim
    Mükemmel ötesi bir taktik galatasarayla oynuyorum golcülerimden cok kanat oyuncularım cok gol atıyor bruma bruma olalı böyle görmedim teşekkurler

Çok güzel bir taktikmiş. Yapanın düşünenin eline, beynine sağlık Oynamayan takım şaha kalktı Tekrar teşekkürler...

Quote Originally Posted by AggReSSiVe View Post
    Çok güzel bir taktikmiş. Yapanın düşünenin eline, beynine sağlık Oynamayan takım şaha kalktı Tekrar teşekkürler...
    deneyen arkadaşar oyun sürümünüde belirtirse ona göre denicez

22. Default

Quote Originally Posted by Sezer1905 View Post
    deneyen arkadaşar oyun sürümünüde belirtirse ona göre denicez
    son sürümde açılmıyor

Mesaj Yetkileri