Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 56 sonuç

Konu: FM 2015 Takımınız Ne Durumda

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default FM 2015 Takımınız Ne Durumda

yıllardır gelenekselleşen takımınız ne durumda konusu arkadaşlar
    özellikle kariyer konusu olmayıp takımını getirdiği seviyeyi paylaşmak isteyenler için yeni başlayanlara da ışık tutacak bilgiler v.s.

Henuz bi takimim yok. Malesef laptop arizali.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Stsl de inanılmaz bi performans sergiliyoruz

oyunu uzun yıllardan beri ilk defa oynadıgımdan r.madridi sectim. oyuna alısabilmek amacıyla. 4 sezonum daha yeni basladı. geride kalan 3 sezonda 2 la liga 2 avrupa süper kupası, 3 ispanya süper kupası, 3 ispanya kupası, 3 dünya klüpler sampiyonası kupası 3 de şamp. ligi kupası aldım, ayrıca ispanya milli takımıylada ilk turnuvada konfederasyon kupasını kaldırdım, kacırdıgım iki kupa oldu, 1 avrupa süper kupa juventusa karsı, birde ilk sezonda ispanya ligi sampiyonlugu barcelonaya karsı.

fena sayılmaz performans. sözlesmem 4. yani bu sezon sonunda bitiyo, istifa edip daha mütevazı bir takıma gitmeyi düsünüyorum. oyuna alıstım artık nede olsa

herkese bol heyecanlı ve basarılı bir kariyer dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ilk defa 13m verip forvet aldim.

Lacazette'yi 3 sezonda zorda olsa Trabzona getirdim.

ss'leri atacagim

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    Stsl de inanılmaz bi performans sergiliyoruz

Ya sizden rica ediyorum böyle şeyler paylaşmayın hiç inandırıc gelmiyor insanı oyundan soğutuyorsunuz. yenildiğin maçları çıkıp yeniden giriyosun yani R.madrid bile bu kadar ark arkaya kazanmamıştır ben bu oyuna 13 yılımı verdim be böyle şey mi olur kimi kandırıyorsun ya

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    Ya sizden rica ediyorum böyle şeyler paylaşmayın hiç inandırıc gelmiyor insanı oyundan soğutuyorsunuz. yenildiğin maçları çıkıp yeniden giriyosun yani R.madrid bile bu kadar ark arkaya kazanmamıştır ben bu oyuna 13 yılımı verdim be böyle şey mi olur kimi kandırıyorsun ya
    Adam 2026 yilinda, o zamanlarda mumkun bence

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

2026 yılında zaten canavar oyuncularla oynayacağı için hiçte mümkün olmayacak bir şey değil. Rahatlıkla 2 sezon bile namağlup bitirebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Yanlış düşünüyorsun dostum ,böyle ithamlara gerek yok bilemezsin ki save load yapmıyordur bana kalırsa da, mesela bir zamanlar manchester united da avrupada 40 yıl içerde kaybetmemişti ona ne demeli ayrıca yıl olmuş 2026 muhtemelen dünya karması gibi olmuştur arkadaşın takımı ,oyun sonuçta ihtimal var yani

Tapatalk'tan gönderilmiştir.

2026 ya dikkat etmedim ama yakin tarihlerde de boyle olanlar oluyo da o yuzden dedimm arkdsa patladim ) ama öyle yapanlar var
    Last edited by peker_553 : 23.Aralık.2014 at 13:13

Çok manidar bir durumla karşı karşıyayım. Liverpool da Fenerbahçe'yi yenerek finale çıktı.

ne çektin be "takım adı" haberini görmediğim bir kariyerim olmadı daha. artık bug'lı taktiklerle oynayım diyorum açıp bakıyorum forumlara o da yok. oyun yüzünden ruh sağlığım bozuldu. oyunun başında ruh sağlığınızı bozabilir diye uyarıda yok. tazminat davası açmayı planlıyorum.

Aynen şu an senin durumundayım. Bu sene dikiş tutturamadım bir türlü.

Quote Originally Posted by bangbangstar View Post
    ne çektin be "takım adı" haberini görmediğim bir kariyerim olmadı daha. artık bug'lı taktiklerle oynayım diyorum açıp bakıyorum forumlara o da yok. oyun yüzünden ruh sağlığım bozuldu. oyunun başında ruh sağlığınızı bozabilir diye uyarıda yok. tazminat davası açmayı planlıyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    Istanbul

Menajer İsmim Cesare Mazzara (Rus).... ilk olarak italya seri b 'de vicenza'da başladım. (meyda tahmini 22) ilk sezon takımı şampiyon yaptık. 2. sezon seri a'da 9. sırada bitirdik ve italya kupasını kazandık. sezon sonunda OL'den istediler ve şu anda oradayım

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

lafı uzatmıcam halep ordaysa arşşın burada

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    lafı uzatmıcam halep ordaysa arşşın burada

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
    zahmet etmişsin kardeşim sana lafım yok 2026 yılındaysan eyvalah ama bazı arkadaşlar var ilk senelerinde bunları yapıyor ben öyle zannetim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bir balya alırım

Arkadaşlar ben topa sahip olan sakin oynayan oyunun kontrol eden kısa paslarla ve takım halinde hücuma kalkan sakin ve presli oynayan takım kurmak istediğim bu yaptığım taktik hakkında önerileriniz ya dayanlış gördüğünz bi şey varmıdır ?
    Last edited by peker_553 : 27.Aralık.2014 at 23:47

2021 yılındayım Galatasaray ile 4 Lig Şampiyonluğu 3 Türkiye Süper Kupası 4 Ziraat 1 Şampiyonlar Ligi kazandım.Oyuncu alım-satım yaparak borcu sıfıladım üstüne de kasaya para koydum.Sonra sıkıldım istifa ettim ve 1-2 yıl boş takılarak Milan'ın başına geçtim.Milan'da 1 yıl kaldım ve UEFA gruplarında mucizevi bi şekilde takımı finale taşıdım.Mucizevi diyorum çünkü önceki menajer (Filippo Inzaghi) nasıl yapmışsa ligde takım 14 haftada 17. ,Gruplarda 3.Haftada sonuncu ve - averajdaydı.Sonrasında takıma alacağım adamlara izin verilmediği için (bütçe) istifa ettim.Bu arada Galatasaray boşa çıkmıştı yeni yönetimiyle beraber yeni sözleşme imzaladım.Bu sezon da şampiyonluğa yakınım

Bu da kadromuz

21. Default

2021 ve ilk yıl hariç her kupayı aldım CL hariç takım o kadar mükemmel durumda ki mali olsun kadro olsun artık sıkıldım Mevlüt Erdinç bile 30 gol atıyor her sezon taktik çok iyi ilerliyor ve kadromda genelde 3 veya 4 yabancı oluyor hatta yabancısız yarı finale çıktım cl de Türk tüm oyuncular bende Fenerbahçe kariyerim.

bi hışımla everton kariyeri açtım.. denemediğim taktik kalmadı.. çokta iyi bir kadro kurdum ama olmadı.. sıkıldım kapattım

chelsea kariyeri açıp hem oyunu tanımak hem de potansiyelli gençleri kendi çabamla bulmak istedim..
    ligde ilk yarı bitti 15g,4b ile liderim.. şampiyonlar liginde ilk 4 maçı da kaybettim.. son iki maçı kazanarak uefaya geçiş yaptım..
    takımda iki tane iyi kaleci gereksiz diye cech i yaşı da ilerlediği için iyi paraya sattım.. başkan hala tavırlı ama olsun..
    ivanovic, mikel, salah, schürrle taktiğime uygun olmadığı için sattım.. schürrle'yi sattığıma hala pişmanım ama olan oldu
    willian, drogba, remy, cahill, matic, ramires'i satmaya çok uğraştım alıcıları çıkmadı.. willian'ı iyi ki alan olmamış..
    sağ beke mario fernandes, ortasahaya lucas romero, forvete gabriel barbosa, kaleye zieler, stopere nkoulou'yu aldım.. lucas romero otomatik kadro seçince ilk tercih oluyordu.. bende güvendim her maç oynattım.. bi adam orta sahayı bu kadar mı domine eder arkadaş.. takımda bariz kanat eksikliğim olduğundan willian mecburi oynadı ama iyi ki de oynadı

maç başına 4 küsür gol ortalamam var.. willian, oscar, hazard 10'un üzerinde gol ve asistle oynuyorlar.. diego costa lige ve avrupaya kötü başladı.. avrupada 4 maçta 0 çekince 2 hafta maaş kesintisi verdim.. küstü onla beraber faregas, terry, filipe de küstü.. gerekli ayarı verdim.. 6-7 maç oynatmadıktan sonra filipe ve costayı takıma monte ettim.. costa şu anda 19 gole ulaştı.. fabregas ve terry e kızgınlığım geçmediğinden yedekte oturuyolar..

devre arası transfer döneminde cahill, matic sattım.. marco reus'u uygun bedelle aldım.. orta sahaya romero'nun yedeği olsun diye gil romero'yu aldım.. takımda her bölgede oynayacak adama ihtiyacım vardı.. vidal'i almayı çok istedim olmadı.. her seride kesinlikle aldığım kwadwo asamoah aklıma geldi onu aldım ama verdiğim paraya içim acıdı bilmiyorum doğru mu yaptım(35m sterlin).. daha transfer yapacaktım ama vazgeçtim.. çünkü seneye thorgan hazard, wallace, romeu, atsu geri gelecek..

hayalimdeki kadro (seneye inşallah kurabilirim) : courtois--- isla-varane-hummels-azpilicueta--- strootman-hazard-oscar-müller--- suarez-lewandowski..
    zieler--- wallace-nkolou-zouma-asamoah--- romero-brahimi-isco-iturbe--- barbosa-reus

saygılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

valencia ile ilk sezonun başındayım sizce feghouli yi satmalı mı?

feghouliyi bence yerine sağlam bir oyuncu bulmadan satma çok iyi katkı veren bir oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

o zaman 1 sezon bekletip 2. sezon değerinin üstünde iyi bir fiyata satılabilir benim merak ettiğim sezon içi formuydu dediğin gibi katkı veriyorsa sorun yok

Quote Originally Posted by Hoffman View Post
    2021 yılındayım Galatasaray ile 4 Lig Şampiyonluğu 3 Türkiye Süper Kupası 4 Ziraat 1 Şampiyonlar Ligi kazandım.Oyuncu alım-satım yaparak borcu sıfıladım üstüne de kasaya para koydum.Sonra sıkıldım istifa ettim ve 1-2 yıl boş takılarak Milan'ın başına geçtim.Milan'da 1 yıl kaldım ve UEFA gruplarında mucizevi bi şekilde takımı finale taşıdım.Mucizevi diyorum çünkü önceki menajer (Filippo Inzaghi) nasıl yapmışsa ligde takım 14 haftada 17. ,Gruplarda 3.Haftada sonuncu ve - averajdaydı.Sonrasında takıma alacağım adamlara izin verilmediği için (bütçe) istifa ettim.Bu arada Galatasaray boşa çıkmıştı yeni yönetimiyle beraber yeni sözleşme imzaladım.Bu sezon da şampiyonluğa yakınım

Bu da kadromuz

yalnız GS kadro çok iyi durumda görünüyor hocam başarılar

Quote Originally Posted by metin5490 View Post
    yalnız GS kadro çok iyi durumda görünüyor hocam başarılar
    O sene şampiyon olduk takım yenilendi yine Ama bu aralar ara verdim sınavlar nedeniyle teşekkür ederim

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    o zaman 1 sezon bekletip 2. sezon değerinin üstünde iyi bir fiyata satılabilir benim merak ettiğim sezon içi formuydu dediğin gibi katkı veriyorsa sorun yok
    Benim kariyerlerimde Valencia da her yıl en az 12-13 gol 7-8 asist yapıyo valla kumaşı sağlam bi adam.Dediğin gibi 1 yıl oynat diğer yıl sat.Yerine önerebileceğim Thorgan Hazard var inanılmaz katkı veriyo takımla uyumu yakaladığı zaman

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Hoffman View Post
    Benim kariyerlerimde Valencia da her yıl en az 12-13 gol 7-8 asist yapıyo valla kumaşı sağlam bi adam.Dediğin gibi 1 yıl oynat diğer yıl sat.Yerine önerebileceğim Thorgan Hazard var inanılmaz katkı veriyo takımla uyumu yakaladığı zaman
    anladım hocam 13 gol 7-8 asist mevkisi için gayet makul thorgan dediğin gibi uyum yakaladığında götürüyor takımı

Bende Hazard ;

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri