1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Eksiklikler

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Eksiklikler

Yaklaşık 2 gündür beta'da Fenerbahçe'yi yönetiyorum beni rahatsız eden birkaç durumu paylaşıyım istedim.

1-)Her serinin olmazsa olmazı fikstür sorunu.Hafta içi oynanan süperlig maçları 3 günde 1 maç yapan balıkesirspor vs.Oyas ki federasyon ilk yarının fikstürünü de belirlemişti nasıl aktraılamıyor oyuna anlamıyorum.Muhtemelen sezon geçtikçe fikstür daha da karşıcak 2 günde 1 maçlara devam

2-)Kalecilerin kendi kalesine gol atma oranı fazlasıyla artmış her hafta minimum 1-2 kaleci kendi kalesine gol atıyor.

3-)U-21 için as kadrodan oyuncu almamı öneren asistan 1 gün önce oynattığım oyuncuları öneriyor sebebi de as takıma seçilmedi oysaki hepsi 11 başlamıştı.

4-)Muhtemelen yapay zekanın transfer saçmalığı devam rizespor krasiçi kiralıyor ama u-21 de oynatıyor.

Aklıma geldikçe yazıcam diğer arkadaşlarda fikirlerini yazarsa sevinirim.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

evet dediklerine katılıyorum. birde türkiye liginde oyuncuların değeri çok kötü. hamitin değeri sezon sonunda 84.000 euroya iniyor. Burak 45 gol atmış değeri 5,5 milyon euro. bunları kim yaptıysa saçmalamış gerkçekten. bunların bir an önce düzeltilip güncel ve doğru değerlere gelmesi gerekir databaseda. Hiç mi 14 bakmamışlar nedir ben anlamadım bir türlü.

Kaleciler kalecilik yapmıyor. Bence şuan için en büyük sıkıntı bu. Onun dışında oyunda uzun top harici gol neredeyse hiç olmuyor. Benim oyuncum dikiyor topu savunmadan direkt forvetin ayağına forvette golü atıyor, karşı takımda aynı şekilde Yine uzun toplarla alakalı bir sorun daha. Adam dikiyor topu forvetin bayağı bir ilerisine düşüyor. Topu karşılayacak olan savunma oyuncusu önce bekliyor sonra bırak koşmayı yürüyerek topa gidiyor, forvet koşup savunma oyuncusunu geçip topu alıyor golü atıyor

Nesil
    2003

1) Oyun ciktiginda yeni oyun acarsaniz sorun cozulecek. Ligin ilk yarisinda TFF 16 mac yapmaya karar verdigi icin oyun 17 maci ligin ilk yarisina sikistirmaya calisti ve bu nedenle hafta ici mac cikti.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Fikstür sorunu çözülecekse ne güzel bir de şu türkiye kupasında ki yabancı kuralı hatası düzeltilecek mi acaba

Editor çıkınca kuralları kendimize göre uyarlayamıyor muyuz peki?

Yani kurallara da müdahale edebilsek güzel olur.

Yanılmıyorsam Türk vatandaşı olma süresini düşürebiliyorduk.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by ilkaysf View Post
    Kaleciler kalecilik yapmıyor. Bence şuan için en büyük sıkıntı bu. Onun dışında oyunda uzun top harici gol neredeyse hiç olmuyor. Benim oyuncum dikiyor topu savunmadan direkt forvetin ayağına forvette golü atıyor, karşı takımda aynı şekilde Yine uzun toplarla alakalı bir sorun daha. Adam dikiyor topu forvetin bayağı bir ilerisine düşüyor. Topu karşılayacak olan savunma oyuncusu önce bekliyor sonra bırak koşmayı yürüyerek topa gidiyor, forvet koşup savunma oyuncusunu geçip topu alıyor golü atıyor
    Bu sorun 14'te de var. Bu seride de varsa eyvah!

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

şimdi de kaleciler Buffon oldu mübarek dışarda görsen selam vermeyeceğin adam panter kesiliyor her maçta

- 16-17 yaşında oyuncuların gelip ''x takımı benimle ilgileniyor şampiyonlar ligi için fırsatım olur gitmeme izin ver'' demesi.

- kalecilerin topu altıpasa doğru sektirmesi, dışarı çelmemesi.

Mesaj Yetkileri