1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Federico Bonazzoli | 17

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Default Federico Bonazzoli | 17

Federico Bonazzoli

Yaş 17
    Pozisyon: ST
    Rol: target man
    Kulubü: Inter Milan
    Uyruk: Italian
    Değer: £425K
    Tahmini Bonservis: £1,7 million

Oyun Başında Profili
    /

2020 Profili

Oyuncu Geçmişi

Eminim ki özel bir antreman programı ve daha çok ilk 11 ile çok büyük gelişmeler gösterebilcek bir oyuncu.Zaten Napoli'de geçirdiği ilk sezon bize göz kırpıyor.Fiyatı da makul olan bu oyuncuyu yazın derim bir kenara

Paylaşım İçin Teşekkürler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Oyun başında imza attırabiliyoruz yetiştirme bedeli ödeyerek ama hemen büyük takımlar peşine düşüyor o yüzden maaşı biraz fazla vermek gerekebilir.Güzel inceleme olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

aah ah,az ekmeğini yemedim küçük takımlar için büyük bir hazine.

Portsmouth ile kariyer açtım,şu an skybet2 de oynuyor maalesef.takımı skybet1'e oradan da championship'e çıkardım.yanlış hatırlamıyorsam skybet1 yada championshipteyken kiraladım Bonazzoliyi,iki sezon kiraladım ve hep oynattım.üçüncü sezon inter para istedi kiralama bedeli olarak,veremedim tabi faikirim o zamanlar bir sezon başka kulübe kiraya verdiler.o sezonun sonunda sözleşmesi bitiyordu,interle imzalamak istemedi,ben sözleşme teklif ettim kabul etti oyuncunun sevdiği klüp olmuştu Portsmouth,bedavaya getirdim adamı,çok büyük para da istemedi.şu an 28 yaşında,altın ayak ödülü dahil almadığı ödül kalmadı.müthiş bir forvet oluyor oynatılırsa,sezon ortasındayım ve değeri şu an 58m$ şampiyonlar ligini de alırsam fiyatı 70m'a vurur diye tahmin ediyorum. ama satmam,hem genç yetiştirmede kullanıyorum hem de forma satışları yüksek.e adam da bizi seviyor,düşük meblağlara imza attırabiliyorum,regenlerden satıp Bonazzoliyi elimde tutacağım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by pappi View Post
    aah ah,az ekmeğini yemedim küçük takımlar için büyük bir hazine.

Portsmouth ile kariyer açtım,şu an skybet2 de oynuyor maalesef.takımı skybet1'e oradan da championship'e çıkardım.yanlış hatırlamıyorsam skybet1 yada championshipteyken kiraladım Bonazzoliyi,iki sezon kiraladım ve hep oynattım.üçüncü sezon inter para istedi kiralama bedeli olarak,veremedim tabi faikirim o zamanlar bir sezon başka kulübe kiraya verdiler.o sezonun sonunda sözleşmesi bitiyordu,interle imzalamak istemedi,ben sözleşme teklif ettim kabul etti oyuncunun sevdiği klüp olmuştu Portsmouth,bedavaya getirdim adamı,çok büyük para da istemedi.şu an 28 yaşında,altın ayak ödülü dahil almadığı ödül kalmadı.müthiş bir forvet oluyor oynatılırsa,sezon ortasındayım ve değeri şu an 58m$ şampiyonlar ligini de alırsam fiyatı 70m'a vurur diye tahmin ediyorum. ama satmam,hem genç yetiştirmede kullanıyorum hem de forma satışları yüksek.e adam da bizi seviyor,düşük meblağlara imza attırabiliyorum,regenlerden satıp Bonazzoliyi elimde tutacağım.
    Adamı canavar etmişin be hocam .Hayırlı olsun

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

2 Ocak 2026 tarihinde durum bu

Quote Originally Posted by pappi View Post
    2 Ocak 2026 tarihinde durum bu

bi santraforda olması gereken bütün özellikler fazlasıyla var bu arkadaşta bendede messi emekliliğe yaklaştı bi yokliyim şu arkadaşı

Mesaj Yetkileri