1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Sözleşme yenileme sorunu

Exclamation Sözleşme yenileme sorunu

İyi oynayan futbolcular her sezon en az 1 kere sözleşme yenilemek istiyor. Sözleşme yenilenmezse mutsuz oluyorlar. Mesela Bruma sözleşme yenileme istedi ve yeniledim. 5 Ay sonra tekrar sözleşme yenileme istedi. Bu sorun sadece bende mi?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

benim anladıgım oyuncunun degeri yükseldikçe sanki bundan pay almak istercesine kendisi de maas artısı ve yeni sözleşme istiyor, madem durmadan artış olacak ne diye bir kaç yıllık sözleşme yapıyoruz, bu oyunun can sıkan hatalarından biri işte...

Bende de yeni transfer ettiğim oyuncu,5 ay sonra sözleşme istiyor.Yenilemeyince de takımın tamamı mutsuz olup,gruplaşıyorlar. İyi ki bi maç iyi oynuyorlar..

Sözleşme isteyenlere kulübün bütçesi yok diyorum mecbur tamam o zaman diyorlar

Nesil
    2007

Ben de kulübün bütçesi yok falan filan deyip bir şekilde oyalıyorum yenilemeden. Çok saçma şekilde her yıl kontrat istiyorlar zaten ben de oyalaya oyalaya son sene kontrat yeniliyorum . 5 senelik kontratı yapıp yine 5 sene oyalıyorum

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

En mantıklısı oyalamak gibi duruyor ama çok saçma bir durum olmuş. Alex Telles de bana aynı şeyi yaptı mecburen yeniledim yoksa takım topluca isyan ediyor. O zaman biz niye uzun süreli sözleşme yapıyoruz?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu sözleşme sorun değilde,sorun en az sorun çıkaran oyuncunun bile bu seride abartılı tepkiler vermesi.Sanıyorum bu durumun bizim profilimizde ki değerlerle doğrudan ilişkisi var,ne kadar kötü profil o kadar fazla oyuncu sorunu.

Sözleşme olayına girmek istemiyorum,oyuncular kulübün bütçesine göre maaş istiyorlar,saçma.Bir oyuncu takımın bütçesini nasıl bilebilir ? Nasıl ona göre para isteyebilir ?
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Bu sözleşme sorun değilde,sorun en az sorun çıkaran oyuncunun bile bu seride abartılı tepkiler vermesi.Sanıyorum bu durumun bizim profilimizde ki değerlerle doğrudan ilişkisi var,ne kadar kötü profil o kadar fazla oyuncu sorunu.

Sözleşme olayına girmek istemiyorum,oyuncular kulübün bütçesine göre maaş istiyorlar,saçma.Bir oyuncu takımın bütçesini nasıl bilebilir ? Nasıl ona göre para isteyebilir ?
    Benden bi örnek vereyim.
    Milli takımda ilk golunu atan genç oyuncumu tebrik ettim gol attıgı için.
    Benden hep gol atmamı beklemeyin dedi ve morali yerlere düştü

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Benim eski serilerden bildiğim kadarıyla bu durumun sebebi maaş bütçesini yükseltmeniz.Biliyorsunuz arada bir oran var maaş ile takım bütçesi arasında.Elinizdeki maaş bütçesini nakit para olarak elinizde tutun.Ancak bir oyuncuyu almak istediğinizde maaş bütçesine doğru kaydırın ibreyi yoksa iyi oyuncular para istiyor.Haraç kesiyor mübarekler

Mesaj Yetkileri