1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Editör Kullanım

Default Football Manager 2015 Editör Kullanım

Arkadaşlar merhaba,

Steam'den Fm 15 Editör'ü indirdim. İlk defa editör kullanacağım. Türkiye liginde ki yabancı sınırını kaldırabilmemiz mümkün mü? Yani o tarz ayarlarla oynayabiliyor muyuz? Kaldırabiliyorsak nasıl yapıyoruz? Bana bu konuda yol göstermenizi rica ediyorum...

nerden indirdin dostum ben bulamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

editörle ugrasmak çok zor ancak kısa yoldan yabancı sınırlamasına çözüm vatandaşlık yılını 1 yıla çekebilirsen sıkıntı yaşamazsın..Asıl sıkıntı bence türkiyedeki kulüplerin altyapılarının olmaması..Belli bir zaman sonra oynatacak türk oyuncu bulamıyorsunuz..

Quote Originally Posted by Potential200 View Post
    nerden indirdin dostum ben bulamadım
    Steam-Kütüphane-Araçlar

kısmına git, o bölgede ki uygulamalar arasında bulunuyor.

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    editörle ugrasmak çok zor ancak kısa yoldan yabancı sınırlamasına çözüm vatandaşlık yılını 1 yıla çekebilirsen sıkıntı yaşamazsın..Asıl sıkıntı bence türkiyedeki kulüplerin altyapılarının olmaması..Belli bir zaman sonra oynatacak türk oyuncu bulamıyorsunuz..
    Aslında burada en başında öğrenmek istediğim bunun mümkün olup olmadığı...Bunu öğrendikten sonra uğraşarak başarılır diye düşünüyorum. Tabi yapılamıyorsa uğraşmanın anlamı yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by Vatanarchy View Post
    Steam-Kütüphane-Araçlar

kısmına git, o bölgede ki uygulamalar arasında bulunuyor.

Aslında burada en başında öğrenmek istediğim bunun mümkün olup olmadığı...Bunu öğrendikten sonra uğraşarak başarılır diye düşünüyorum. Tabi yapılamıyorsa uğraşmanın anlamı yok.

Yapmak mümkün tabiki ülke kurallarını değiştirmen gerekecek..

Editörden veritabanı yüklemesi yaptıktan sonra Ülkelerden Türkiye diye aratın sonra yabancı olarak işlem görmeyecekler ülkeler bölümünden kıta olarak avrupa yada tüm kıtaları ekleyin yabancı sorunu kalmaz tüm TR ligleri için, ben editörden bu tarz bir güncelleme yapacaksam sadece avrupayı ekleyip AB birliği oyuncu kuralı mantığı ile oynuyorum

Quote Originally Posted by efederilgen View Post
    Editörden veritabanı yüklemesi yaptıktan sonra Ülkelerden Türkiye diye aratın sonra yabancı olarak işlem görmeyecekler ülkeler bölümünden kıta olarak avrupa yada tüm kıtaları ekleyin yabancı sorunu kalmaz tüm TR ligleri için, ben editörden bu tarz bir güncelleme yapacaksam sadece avrupayı ekleyip AB birliği oyuncu kuralı mantığı ile oynuyorum
    Çok teşekkür ediyorum. Aslında benim yöntem şeklimde hata oluştu. Ülke olarak değil de lig olarak değiştirildiğini düşünüp lig ayarlarından değiştirilip değiştirilmediğine bakıyordum. Dediğiniz şeklinde ülke ayarlarından istenilen ligi yabancı olarak görmeyecek şekilde ekleyebiliyoruz. Ben bütün kıtaları ekledim ve federasyona inat oyuna herhangi bir yabancı sınırı olmaksızın başlayabileceğim.

Mesaj Yetkileri