1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: pozisyon antremanı iptal edilmiyor

Default pozisyon antremanı iptal edilmiyor

arkadaslar merhaba,

taktik geregi oyuncuma yeni pozisyon antremanı vermiştim. şimdi taktigimi degiştirdim ve kendi pozisyonunda oynuacak yani pozisyon antremanına gerek yok. ama ben bunu geri alamıyorum. nasıl yapacagım. yardımlarınızı beklemekteyim.

arkadaslar buradaki herkes ya oyun oynuyor yada oynamıs, bu konuda bilgisi olan yokmu, iptal edemedigim için gerekli olmadıgı halde hala antreman zamanının bir kısmını bu calısmaya ayırıyor olması can sıkıcı

Oyuncunun Antreman Raporunu SS Atabilir misin?

Yardımcın Sana Belli Aralıklarla Antreman Raporu Gönderiyor O Antreman Raporlarında Pozisyon Antremanı da Mevcut Onu Yok Diye İşaretleyip Onaylaman Gerekir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

çalışanlar / sorumluluklar sekmesinden bireysel antrenmanlardan kim sorumlu bi kontrol eder misin ?

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    çalışanlar / sorumluluklar sekmesinden bireysel antrenmanlardan kim sorumlu bi kontrol eder misin ?
    asistanım sorumlu, fakat kendi adımı secerekte denedim ama yine acılmıyor ilgili bölüm. soluk renkli ve degiştirilemiyor. kendimi secip onayladıktan sonra baska bişey ypmak gerekiyor mu? yada biraz zaman gecmesi falan?

büyük ihtimal zaman geçmesi gerekiyordur. başka bişey gelmiyor aklıma.

nasıl iptal edildigini buldum, ihtiyacı olanlara aksam bilgi veririm burdan. su anda işte oldugumdan tam hatırlamıyorum ekranı.

hadi gözün aydın

merak ettim yaz bakalım.

öncelikle antreman>bireysel e giriyoruz.

sonrasında asagıdaki gibi iki yada fazla oyuncu seciyoruz. bunların tamamı pozisyonunu iptal etmek istediginiz oyuncular olabilir yada iptal etmek istediginiz bir oyuncu varsa ikincisi herhangi bir oyuncu olabilir.

daha sonra asagıdaki gibi ayarlanmamıs ı seciyoruz ve yeni pozisyon antremanı iptal oluyor.

tek tek olmuyor yani, tuhafmış.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri