1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: oyun çok mu ağır

Default oyun çok mu ağır

arkadaşlar 2 gün öncesine kadar fm 2014 oynayan biriyim stemden fm 15 indirdim fakat oyunda tıkladıktan sonra sanki biraz zaman geçiyor kayıt süreleri vs çok uzun geldi bana..

laptopum i5 işlemcili ssd harddiskim 2gb ekran kartım var... win 8.1 işletim sistemi kullanıyorum..

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bu sene oyun sistem gereksınımde çağ atlatamış. sanki uçak icad ediyolar. dandik bir 3D bile kasıyor

bi tek kayıt süresi uzun. ssd'ye kuruluysa oyun günleri hızlı geçersin ama genel olarak save zamanı uzun. dosya tiplerini değiştirmiş olabilirler.

@alichan senin dediğin konu ekran kartıyla alakalı. o da saçma bence yeni nesil gamerların ilgisini çekicez diye maç motorunu mu ihmal ediyolar napıyolar

Bilgisayarm öyle aman aman bir makina değil çift çekirdekli 4 gb ram i olan hatta ortalamanın çok çok altında bir ekran kartına sahibim. Bilgisayarda oynadığım tek oyun FM serisi ama bence oyun hızı 2014 serisine göre çok daha akıcı ve hızlı geldi.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Oyun hızlı onda bi sıkıntı yok. tek sorun maç motoru en düşük grafikte oynuyorum yine kasıyor. stadyumu kapatınca kasma olmuyor.

Oyunu kaydederken bayağı bir yavaşlama oluyor. Onun dışında hızı normal bence.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aynen oyunu kaydederken özellikle sonlarında epeyi yavaşlıyor.

Mesaj Yetkileri