Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 146 sonuç

Konu: Turksportal 2015 - Web Geliştirmeleri

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Hayırlı olsun

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Hayırlı olsun yeni site. Abonelik için çeşitli ödeme seçenekleri gelirse çok güzel olur.

Güzel olmuş, elinize sağlık. Vay be, eski sürüme geçiş zamanı geldi aklıma. Zaman ne çabuk geçiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

güzel olmus elinize saglık.
    vieri abim allah razı olsun ugrastı ve siteye ulasmamı sagladı tesekkürler..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun, yenilikler iyidir.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Mustafa, Dosyalar kısmı ile ilgili bir önerim var.

- Aşağıdaki linkte (phpBB gerçi) Extra Info sekmesinde Preview altında forumdaki konusunun linki var.
    NLSC ? Downloads - SweetFX for Win 7 and 8.1

Böylece dosyadan konusuna ulaştırıyor. Bilgilerin sekmeli olması da kafa karıştırmasını engelliyor.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Aynı sorunu yine verdi :/

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun

Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Forumun mobil versiyonuna nasıl ulaşacağız @SAİT71
    Forumun en alt sol kısmında Default VB4 yazısı var oradan mobil versiyonu seçiyorsunuz
    Last edited by SAİT71 : 15.Kasım.2014 at 23:54

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

tapatalka tekrar sunulacak mı forum mobil versiyonundan daha kullanışlı tapatalk

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

@Mention işi bence olmazsa olmazlardandı. Hayırlı olsun. Çağa ayak uydurmak lazım
    Football is simple,but Football Manager is not

Herkes yeni arayüz, tema çok güzel olmuş vs. demiş ama bu bildiğimiz vBulletin orijinal teması. Yoksa ben mi yanlış görüyorum?

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Ben de sık sık kapanmaya devam ediyor. Hani kapalı olduğundaki o uyarı var ya, işte ondan. Mesela öğleden sonra ve akşam toplam 3 kez buraya "hayırlı olsun" mesajı yazdım, gönder'e basınca o uyarı ekranına gittim. Sonraki birkaç saat yine kapalı olduğu zamanki gibi giremedim. Sorun benden mi kaynaklanıyor, yoksa kapatıyor musunuz ara sıra yine?
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Ben de sık sık kapanmaya devam ediyor. Hani kapalı olduğundaki o uyarı var ya, işte ondan. Mesela öğleden sonra ve akşam toplam 3 kez buraya "hayırlı olsun" mesajı yazdım, gönder'e basınca o uyarı ekranına gittim. Sonraki birkaç saat yine kapalı olduğu zamanki gibi giremedim. Sorun benden mi kaynaklanıyor, yoksa kapatıyor musunuz ara sıra yine?
    çerezleri çekirdekleri temizledin mi

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    çerezleri çekirdekleri temizledin mi
    Çerez, dns ne varsa temizledim. Neyse, bi kapatıp-açayım bilgisayarı. Çözülür sanırım.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by Ramoscu View Post
    Herkes yeni arayüz, tema çok güzel olmuş vs. demiş ama bu bildiğimiz vBulletin orijinal teması. Yoksa ben mi yanlış görüyorum?

Üstüne biraz edit çakılmış hali :P

Bu arada büyük bir sorun var eklenilen Youtube videoları url olarak gözüküyor eski sistem'de eklemek farklı olduğu için ^^

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by @Ramoscu View Post
    Aynen vbulletin yazılımının verisyon 4 ile gelen standart teması üzerinde düzenleme gerçekleştirdik.

Quote Originally Posted by @di canio View Post
    Bu sorunu tam anlayamadım

Quote Originally Posted by @Burak Akmanoğlu View Post
    Üstüne biraz edit çakılmış hali :P

Bu arada büyük bir sorun var eklenilen Youtube videoları url olarak gözüküyor eski sistem'de eklemek farklı olduğu için ^^
    Büyük bir sorun değil yahu, o eklentiyi kaldırmıştım versiyon geçişi öncesi, düzeltiriz eklenince otomatik videolar geri gelir zaten.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Youtube'da sorun yok, az önce ekledim bir tane.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hayırlı olsun abiler, yıllardır asırlardır 3 5 9 neslin görüp göç ettiği site forum geldi.

Emeğinize sağlık Mustafa abi ve diğerleri şaka bir yana daha çok oldu sistem umarım kusurlarıyla çabuk zamanda düzene girer emeğinize sağlık tekrardan.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

eskide tema daha güzeldi bence bide avatarın altındaki bilgiler çok gereksiz eskisi gibi yönettiği takım il falan yeterli bu haliyle "+rep" forumlarına benzemiş neyse hayırlı olsun

Hayırlı olsun. Mesajın solundaki profillerde bence çok fazla bilgi var, daha sade hale getirilse iyi olur. Muhtemelen planlarınız içindedir ama bu yine de gözden kaçabilir diye söylemek istedim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Elinize, emeğinize sağlık tabii ama, eski arayüz daha şıktı bana göre. Hayırlı olsun tekrardan.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Bu sorunu tam anlayamadım
    Düzeldi sanırım. Dün yazdığımdan beri bir sorun olmadı.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Hayırlı olsun, kolay gelsin
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Futbol tahmin bolumude iyi gibi ama tam anlayamadım sistemi maç saatinde skor değiştirme yoktur inşallah Birde eğer uygunsa linki ana sayfada menu olarak verilirse daha iyi olacak.

:: Tahmin bölümünün bağlantısı üstteki kırmızı menüde Futbol şeklinde verilmiş zaten. Ben görmemişim.
    Last edited by SAİT71 : 16.Kasım.2014 at 17:42

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Türkçeleştirme devam ediyor herhalde, yoksa FM'in Türkçeye çevrildiği forumun ingilizce olması abes kaçar

Nesil
    2006
    Yer
    London

Bende forumda şöyle bir durumla karşılaştım;

FM 2009 kategorisine (yani 2008 in sonlarında açılmış bir kategoriye) 2008 yılında üye olmuş biri tarafından "2007" yılında konu açılmış. Acaba güncellemeden sonra veritabanında hata falan mı oldu yada kategori mi erken açılmıştı diyeceğim ama Fm 2009 a 2007 de niye oyun açılmıyor diye konu açılsın )

http://forum.turksportal.net/vb/show...36#post2614736

--------------------------

Ek olarak şunuda önermek istedim, Steam eklendiği zaman ya mesajımızın üzerine geliyor yada imzamızı kapatıyor, bu durumu önlemek için mesaj attığımızda (eğer steam hesabı eklenmişse) eklentinin boyutu kadar bir boşluk bırakıp (yaklaşık 40px gibi görünüyor) oraya attırmak mümkün mü böylece mesajlarımız ve imzalarımız etkilenmez. (Edit: Mesela şuan olduğu gibi, misal ben şuan mesajımı editlemek istiyorum ancak Steam profil kutusu yüzünden onaylayamıyorum, gelişmiş ayarlara girmem gerekiyor )

Yeni Forum Hayırlı Olsun Alışmak Biraz Zaman Alıcak.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hayırlı uğurlu olsun

tam Türkçelendirme ile daha harika bir forum bizi bekliyor elinize sağlık

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri