1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: online aynı anda oynayamama sorunu

Default online aynı anda oynayamama sorunu

sa arkadaşlar biz 3 arkadaş steam üzerinden çevrimçi oyun oynuyoruz bundan önceki serilerde çevrimiçi ayarlarda tüm oyuncuların aynı anda maç yapması için fikstürü ayarlama seçeneği vardı ama 15 serisinde yok ve 3 takım farkı gün farklı saatlerde maç yapıyoruz oyun çok yavaş ilerliyor hepimizin aynı anda maç yapabilmesi için bi ayar bir çözüm varmıdır ?

Nesil
    2007

15 serisinde de var. Oyunu açma imkanım olsa SS alırdım ama şu an imkanım yok. Ayarları karıştırın biraz bulursunuz. Maçları çarşamba ve cumartesi oyna gibi bir seçenek olması lazım.

gördüm teşekkürler peki oyun ortasında düzelirmi yoksa gelecek sezon yada yeni oyun mu açmak gerek

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar ben aradım ama o ayarın nereden yapıldığını bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Düzenleme: Arkadaşlar ayarın nereden yapıldığını buldum. İşinize yarayacağını düşünerek ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

Last edited by Artul : 17.Kasım.2014 at 02:38

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam şuan nerden yaptığımızı hatırlamıyorum ama fikstür için hızlı(az detaylı) yavaş(Daha detaylı) gibi bir yer vardı oradan yavaşı seçerse ona göre detaylı gidiyor bende online oynuyorum. Sadece ŞL maçları aynı gün olmuyor ama lig maçlarımız aynı gün aynı saat
    ADANA DEMİRSPOR

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri