1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: oyun inanılmaz yavaş kayıt yapıyor

Default oyun inanılmaz yavaş kayıt yapıyor

msi ge60 model laptopum var 8gb ram 2.4ghz i7 işlemcim var ama oyunu kaydederken inanoşmaz yavaş yaklaşık 2 dakidada falan kayıt yapıyor bundan önceki serilerde 15-20 sanıye ya suruyor ya sürmüyordu bunu hızlandırmanın bir çözümü varmı ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Açtığın oyuncu sayısı tavsiye edilenin üstünde mi? Bende de aynı durum var, nedeni bu gibi geliyor.
    Screw you guys, I'm goin' home

o dediğin şeye nerden bakılıyor ben hep büyük veritabanı ile oynarım dota rome total war gibi oyunları en yüksek kalitede oynayabiliyorum çok rahat niye böle yavaş yüklüyor asla anlamadım

Nesil
    2007

15.1.3 ile gelen genel bir problem. İleriki yamalarda düzelir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by uakaangs View Post
    o dediğin şeye nerden bakılıyor ben hep büyük veritabanı ile oynarım dota rome total war gibi oyunları en yüksek kalitede oynayabiliyorum çok rahat niye böle yavaş yüklüyor asla anlamadım
    En başta oyunu kurarken veri tabanını ligleri falan seçtiğin bölümde sol altta yazıyor.

Seçtiğiniz lig ya da oyuncu sayısı ile alakalı bir durum değil. İ7 işlemcilerde dahi yaşanan ve 15.1.3 ile gelen bir SORUN. Umarım ilerleyen yamalarda düzelir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Valla bende betadayken de vardı bu sorun

Bende de aynı sorun var. 8 lig açık ama daha önce ki hiç bir oyunda daha fazla lig açık iken böyle bir sorun yaşamamıştım. 5 dakikada kaydediyor oyunu daha ilk sezondan.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Bu sorunun acilen düzeltilmesi lazım,kaydetmeye başlıyor oyun bakkala inip geliyorum hala kaydediyor o derece.

En son model pc'de bile 2-3 dk'da kayıt yapıyor. Son yama ile gelen sıkıntı. 1 haftaya düzeltirler.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

bende de yukardaki barın 3te 2si dolunca 1-2 dk takılıyor sonra kaydediyor

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

herkeste öyle kardeşim,kaydetme uzunluğunun açılan şig sayısı yahut database büyüklüğü ile lakası yok,oyunun problemlerinden biri ve çözülmeye çalışılıyormuş.Yakında çıkacak bir yama ile düzeltilecektir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pappi View Post
    herkeste öyle kardeşim,kaydetme uzunluğunun açılan şig sayısı yahut database büyüklüğü ile lakası yok,oyunun problemlerinden biri ve çözülmeye çalışılıyormuş.Yakında çıkacak bir yama ile düzeltilecektir.
    Kaydetme uzunluğunun db büyüklüğüyle alakası var ama bu kadar uzun sürmesine neden olmaması lazım, güncelleme şart.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri