1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Mac için FM 15

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default Mac için FM 15

Arkadaşlar resimde de görüldüğü gibi FM 15'in Mac'te açıldığı versiyon ile PC'de açıldığı versiyon birbirini tutmuyor. Patch'ler aynı olmasına karşın 15.1.3 ten sonra yazan sayılar farklı oluyor. Bunun sebebi nedir sizce?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Fakirliğin gözü kör olsun dostum yoksa biliyosun

Nesil
    2006

Yazılımsal bir farklılık olsa gerek. Bu arada Mac'ler de steam'de gizlilik sorunu yaşanıyor ve bununla birlikte oyun her seferinde kapatıldıktan sonra düzgün kapatılmadı uyarısı veriyor.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

[MENTION=39830]Universal[/MENTION] bu belirttiğin bug düzeltilecek sanıyorum, siforumlarında denk geldim.

Platform bazlı sürüm farklılıkları olması normal arkadaşlar.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Yazılımsal bir farklılık olsa gerek. Bu arada Mac'ler de steam'de gizlilik sorunu yaşanıyor ve bununla birlikte oyun her seferinde kapatıldıktan sonra düzgün kapatılmadı uyarısı veriyor.
    Evet, o hata her oyundan çıkışta gerçekleşiyor.

Tekrar versiyon farklılığına değinecek olursam, arkadaşlarımla beraber online oyun açtığımızda yenilen her arkadaşım suçu versiyona atıp oyunu kapattırıyor. Ben de farkettim ki PC'de yaptığım taktik ile Mac'te başarılı olamıyorum, Mac'te yaptığım taktik ile de PC'de.. Bu farklılık FM 14'te de vardı, bir türlü sebebini çözememiştim..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    [MENTION=39830]Universal[/MENTION] bu belirttiğin bug düzeltilecek sanıyorum, siforumlarında denk geldim.

Platform bazlı sürüm farklılıkları olması normal arkadaşlar.
    Bug aslında sorun yaratmıyor. Oyunu açtığımda kayıtlı oyunda bir sıkıntı olmuyor. Fakat her seferinde uyarı ile kapanması çok ilginç.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Artul View Post
    Evet, o hata her oyundan çıkışta gerçekleşiyor.

Tekrar versiyon farklılığına değinecek olursam, arkadaşlarımla beraber online oyun açtığımızda yenilen her arkadaşım suçu versiyona atıp oyunu kapattırıyor. Ben de farkettim ki PC'de yaptığım taktik ile Mac'te başarılı olamıyorum, Mac'te yaptığım taktik ile de PC'de.. Bu farklılık FM 14'te de vardı, bir türlü sebebini çözememiştim..
    Online oyun olarak düşünürsek haklısın. Ben çok fazla oynamadığımdan dikkatimi çekmemiş.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Şimdi de hiçbir hata belirtisi vermeden bazı butonlara bastığımda oyun kendiliğinden kapanmaya başladı. Oyun kapandıktan sonra herhangi bir hata yazısı da çıkmıyor.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri