1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Süper Lig'de ki futbolculara sözleşme öneremiyorum?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Süper Lig'de ki futbolculara sözleşme öneremiyorum?

Süper Lig'de sözleşmesi biten futbolculara sözleşme öneremiyorum. Problem nedir bilen var mı?

FM15'le gelen bir özellik, Bosman kuralı Türkiye sınırlarından oyuncu almaya çalışan Türk kulüplerine çalışmıyor, sebebi de şu nasıl ki Beşiktaş Cenk Tosun'u bedava alırken Antep'ten izin aldı, oyunda da izin almamız gerekiyormuş. FM15'i satın almadım ama o özellik de oyunda yoktur sanırım, kulüpler nasılsa izin vermez mantığı ile

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bunu daha yeni öğreniyorum. Bu sene yürürlüğe girdi sanırım.

Geçtiğimiz serilerde böyle bir şey yoktu çünkü.

Teşekkür ederim. Konu kapatılabilir/sililebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Peki bunu editörden nasıl kaldırabiliriz? Baya uğraştım ama bulamadım.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Yani "Nezaketen de olsa sormamız" mı gerekiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Editörden bu kuralı nasıl kaldırabiliriz, yardımcı olabilecek var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Bosman kuralı geçerli değilse ülke için, Bosman kuralını aktif edip sorunu çözebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Bosman kuralı geçerli değilse ülke için, Bosman kuralını aktif edip sorunu çözebilirsin.
    Editörden nereden, ne diye aratma yapacağım?

EDIT: Galiba buldum eve gidince deneyeceğim hemen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yok arkadaş bulamadım uyuz oldum :@

Nesil
    2006
    Yer
    London

Kurallar > Ülke Kuralı Ekle > Mevcut Ülkeler > Türkiye > Varolan yapıya yeni ligler ve kupalar ekle > Gelişmiş Kuralara Çevir > Türkiye > Transferler > Transfer Kuralları > Bosman Kuralını Kullan?

Ama nedeni bu mu bilmiyorum, bosman kuralı zaten AB vatandaşı oyuncular için geçerli olduğu için bu olayı çözer mi bilmiyorum aslında hatırladığım kadarı ile bunun için bir seçenek vardı sanki oyuncu sözleşmesi bitmeden kaç gün önce transfer edilebilir gibi bir seçenekti.

Edit: Dediğim bölümdeki bosman kuralını aktifleştirdikten sonra hemen altında yeni bir seçenek belirecek, bahsettiğim gibi "Ön sözleşmenin sözleşme bitişinden kaç gün önce yapılabileceği" şeklinde bir seçenek açılacak onuda aktif edersen tamam olması gerek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Kurallar > Ülke Kuralı Ekle > Mevcut Ülkeler > Türkiye > Varolan yapıya yeni ligler ve kupalar ekle > Gelişmiş Kuralara Çevir > Türkiye > Transferler > Transfer Kuralları > Bosman Kuralını Kullan?

Ama nedeni bu mu bilmiyorum, bosman kuralı zaten AB vatandaşı oyuncular için geçerli olduğu için bu olayı çözer mi bilmiyorum aslında hatırladığım kadarı ile bunun için bir seçenek vardı sanki oyuncu sözleşmesi bitmeden kaç gün önce transfer edilebilir gibi bir seçenekti.

Edit: Dediğim bölümdeki bosman kuralını aktifleştirdikten sonra hemen altında yeni bir seçenek belirecek, bahsettiğim gibi "Ön sözleşmenin sözleşme bitişinden kaç gün önce yapılabileceği" şeklinde bir seçenek açılacak onuda aktif edersen tamam olması gerek.
    Akşam eve gidince deneyeceğim. Teşekkür ederim yardımın için, inşallah olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

vay arkadaş yine beceremedim. Eğer çok uğraştıracak birşey değilse bilen bir arkadaş yapıp paylaşabilir mi?

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri