Sayfa 5 / 9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 253 sonuç

Konu: RUBRO! NEGROS! LEALDADE! | Başarıya Açılan Yelkenler

Ligde son 3 haftaya girerken puan durumu:

Son 3 maçımız:

Kritik bir sürece giriyoruz. Tüm sezonun emeğini çöpe atmak istemiyoruz. bu takım daha da güçlenecek ve bu takıma 1. lig yakışır. Son gücümüzle mücadele edeceğiz.

rakipler kolay ama 2 maçın deplasmanda olması durumu kritikleştiriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

3'te 3 yaparak 2. olarak çıkarsın hocam

Trofense maçını kaybettik. anlam vermek çok zor yani ben bu oyunda bazı şeylere anlam veremiyorum. fersah fersah üstün olduğumuz rakibe karşı bu kadar ezik oynamak nasıl olabiliyor. bunun ne taktikle ne oyuncularla ne de başka bişeyle alakası var ya bu senaryo yada böyle maç motorunun köküne kibrit suyu.

Portimonense maçını aldık.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Son durum nedir çıkabiliyor muyuz?
    Zulmü alkışlayamam, zâlimi asla sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem..

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Quote Originally Posted by Catenaccio View Post
    Trofense maçını kaybettik. anlam vermek çok zor yani ben bu oyunda bazı şeylere anlam veremiyorum. fersah fersah üstün olduğumuz rakibe karşı bu kadar ezik oynamak nasıl olabiliyor. bunun ne taktikle ne oyuncularla ne de başka bişeyle alakası var ya bu senaryo yada böyle maç motorunun köküne kibrit suyu.
    Sana 2 sene önceki Barcelona - Celtic maçını hatırlatırım dostum. Barcelona %89 top ile oynayıp 900 küsür pas yapmıştı fakat Celtic maçı 2-1 kazanmıştı. Olabiliyor böyle şeyler.

Çıkacağına inancım tam bekliyoruz son maçı .

!!! PENAFİEL YÜKSELDİ !!!
    AİT OLDUĞUMUZ YERE GERİ DÖNÜYORUZ

Maçın bitiş düdüğüyle beraber aslanlarım !!!

Öldük Öldük dirildik ama sonunda amacımıza ulaştık. Berabere kalmamıza rağmen boavistanın yenilmesiyle averajla kurtardık.

Taraftarlarımız otobüsümüzü karşılıyor Penafiel sokaklarında karnaval havası var.

Yeni sözleşmemi imzaladım.

---

Başlangıç bütçemizi nannar üstad görmesin şok geçirebilir çünkü bütçemiz güzel.

parayı bulunca şımarmayalım ))

vay vay vay ne adamlar geldi.

Quote Originally Posted by 61trabzon61 View Post
    vay vay vay ne adamlar geldi.
    Üsttekiler zaten altyapıdan yetişmiş olan ve kariyerin başından beri bizde olan topçular geldi'den kastını anlayamadım ha mesca'yı diyosan o geldi iyi topçu gerçekten

altyapıya ithafen ne adamlar varmış diye yazacakken yanlış yazmışım

Yönetimimiz değişti. Yeni yönetim borçları kapattı ve 75 bin euro olan maaş sınırını da yükseltti. Artık rahatız.

2016 - 2017 Sezonu

Hazırlık Maçları Sonuçları:

---

Transferler:

Kiralık Transferler:

Altyapıdan yetiştirip as takıma çıkardığım genç yetenek:

---

Taktik:

Bu sene bu taktikle oynamayı düşünüyorum çünkü en güçlü bölgemiz kanatlarımız ve mutlaka oynamalılar. mbala'yı ise harcamamak adına santrafora monte etmeyi düşünüyorum. her mevki derinliği sağlanmış şekilde oluşturuldu. takımda taşlar yerine oturuyor diyebiliriz artık. bu sene en iyi şekilde atlatırsak seneye efsane bir takım ouşturmayı düşünüyorum ki kafamda çoktan planladım bile mevkisine topçusuna kadar. şimdilik herşey yolunda personel ve antrenör kadrosunu da genişlettim ve düzenledim. altyapıya zaten menejer getirttim ve sorumlusunu değiştirdim. iyi yoldayız. bu sezon keyifli olacak.

İlk sezon çıkan regenleri kiralık isteyenlere ve pilot kulüplerimize dağıttım. Geçen sene çıkan regenler bu sene 19 yaş altımızda oynayıp seneye pilot kulüplere dağıtılacaklar. Ondan sonraki sene ise as takım kalibresindekiler as takıma çıkıp kalanı tekrar kiralanacak sonraki nesillerde de işleyiş aynen böyle devam edecek.

Mastour nasıl katkı verecek çok merak ediyorum.

Mesca milli takımda forma giymeye başladı. Güzel gelişme. Assana'dan sonra milli olarak forma giyen 2. topçumuz oldu.

Mastour nasıl katkı verecek çok merak ediyorum.
    Ben de çok merak ediyorum. Ondan daha çok şunu merak ediyorum: Milan sezon sonu sözleşmesi bitecek olan masotur'u acaba gözden çıkartacak mı? çünkü geçen sezon kiralık oynadığı panthrakikos'ta iyi bir performans göstermemiş ve kiralamaya uygun bir biçimde kendi haline bırakmış gibiydi ben alırken masotur. düşük bi ihtimal ama mastour'a imza attırabilirsek buralar bayram yeri olur 3 gün 3 gece kutlarız bakalım. zaman göstercek.

iyi performans gösterirse bir de sürekli gururunu okşarsak bu takımı sever kalır belki )

iyi performans gösterirse bir de sürekli gururunu okşarsak bu takımı sever kalır belki )
    İnşallah öyle olur aga ağzından bal damlıyor

Durum Güncellemesi:

İyi oynuyoruz. Özellikle kanatlarımız beklenenin de üstüne performanslar veriyorlar. Her ne kadar sezon başlangıcı kümede kalma hedefine karar kılınsa da benim gözüm uefa'ya katılım hakkı kzanmakta. Devre arası istediğim imzaları attırabilirsem sene uefada epey ilerleyebilirim diye düşünüyorum çünkü.

Bireysel Antrenman Programı:

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Antreman verimleri çok iyi hocam tebrikler.Aman düşmeyelim ha

En Sevdiğim Oyuncu Tipi: Çalışkan, Agresif, Cesur - Vur, Kır, Parçala

Ortasahayı dareden çocuk Assana.

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Antreman verimleri çok iyi hocam tebrikler.Aman düşmeyelim ha
    Düşmüycez aksine her geçen gün daha iyiye gitcez. Şuana kadar olduğu gibi. Sağol hocam.

Sayfa 5 / 9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri