Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 253 sonuç

Konu: RUBRO! NEGROS! LEALDADE! | Başarıya Açılan Yelkenler

Arkadaşlar sonuçları 5 maçlık periyotlar halinde vereceğim toparlanana kadar.

Resmin tamamını önümüze koyup bakarsak; takımın tek sahip olduğu şey as takımdaki oyuncuları ki onların da birkaçının sözleşmesini bile yenileyemedik serbest kalacaklar.

Para? yok.
    Altyapı? yok.
    As takım oyuncuları? zayıf.
    Antrenör tesis falan oralara girmiyorum zaten.

Şimdi bu tabloda "e ne var?" diyesim var. Hiçbir tutunacak dalımız yok. Her maç topyekün savunma ve şanseseri puanları bakcaz.

11 kişi defans yapıyoruz. Totem yapıyorum ve maçı aşağıya indirdim sesi de kapattım izlemiyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ahaha Süper ya Totemi çok severim

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Ahaha Süper ya Totemi çok severim
    Totem işe yaradı Gol yemeden berabere bitirdik maçı. Altın değerinde puanlar bunlar artık.

3-1 öne geçtiğimiz maçı 7-4 kaybettik. bi kariyer kötü gidebilir eyvallah ligden de düşebiliriz ama bu ne ya bu insanda hiçbir şevk bırakmıyor bu ne ulan. nası yedik anlam verilecek bişey değil. gelen geçen çakıyo td değil figüran falan oldum.

7-4 kaybettiğimiz maçın sonunda verdiğim röportaj ve hacı miles jacobson'a ettiğim sitem.

19. - 24. Haftalar

24. Hafta İtibariyle Puan Durumu

Regenlerimiz geldi sonunda. bu sene düşcez gibi ama önemli değil önemli olan regenlerimiz. az sonra en iyilerini paylaşıp fikirlerinizi de alcam.

İşin zor gibi gözüküyor,düşersen bile bu azimle güçlü bir şekilde bu lige geri dönersin bence.Başarılar .

Mauricio Oliveira'dan itibaren üsttekilerin hepsiyle sözleşme imzaladım alttakilerin de denemelerini sonlandırdım.

---

---

---

---

Regenlerim hakkında görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Quote Originally Posted by Viola26 View Post
    İşin zor gibi gözüküyor,düşersen bile bu azimle güçlü bir şekilde bu lige geri dönersin bence.Başarılar .
    Sağol. Düşersek geri dönmek zor olmayacak gibi evet. Sistemi oturtayım da gerisi gelir.

4-2-3-1'e döndüm ve takım iyi karşılık verdi pacos karşısında 3 puan aldık son haftalar çekişmeli geçecek gibi görünüyo. puan durumunu az sonra paylaşcam.

2014-2015 Sezon Sonu

Bu sezon küme düştük fakat bu önemli değil. Hatta bizim için avantaj bile olabilir. Genç oyuncuların kendini daha rahat göstermesi açısından göstermesi açısından. Herşeyimizi altyapıya vermiş durumdayız. Başarıyı şu an önemsemiyoruz. Yaklaşık 5 sezon sonra bu çabalarımızın meyvesini toplamaya başlarız diye düşünüyorum. Uzun bir proje ve sabırla devam etcem.

---

Regenlerimizden memnun kalmıştık şimdi. 3 potansiyelli ve genç oyuncuya da imza attırdım. Altyapı iyiden iyiye güçlenmeye başladı. Scout'ımız bile bir tane ve teker teker oyuncu arayıp süzüyorum profilinden. Emek var karşılığını alacağız.

Tanıdık bir isim. Galatasaray serbest bıraktı haberi geldi hemen imza attırmayı başardık ki şanslıyız çünkü maaş talebi uygundu. attırabildiğimiz en baba maaş 46 bin euro malum.

Bu sezon benevento'da forma giymiş. Şu anki kalecimizden bu haliyle bile iyi olacağı kesin. Umarım iyi gelişir 10 sene boyunca kaleci aramayız.

Boşta kaldığını görüp raporuna güvendim ve imzayı attırdım. Yüzümüzü kara çıkartmaz umarım.

Carlos Alberto gelişim gösterecek gibi duruyor.

Personel kadromuza bir 19 yaş altılar menejeri bir de gözlemci ekledik.

İmzalar geliyor.
    Last edited by Catenaccio : 21.Kasım.2014 at 21:53

Yönetime genç oyuncu yetiştirme felsefesini kabul ettirdim ve bir de pilot kulüp istedim. zaten 1 pilot kulübümüz vardı fakat çok düşük bir ligde oynuyordu.

Crash dump yedik ve 22 mayıs'a geri döndük. bravo.

ekleme: aynı transfer ve hareketleri yapacağım.

2. ekleme: Hayırlı bir crash dump olmuş. bu sefer ilk önce gözlemciyi alıp sonra araştırma yaptım ve daha çok oyuncu buldum. roussos yatabilir bu durumda çünkü daha iyileri var gibi. bu gözlemciliğin yeni sistemine aşina olamadık daha işte bu ince detayları bazen kaçırabiliyoruz.
    Last edited by Catenaccio : 21.Kasım.2014 at 20:05

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Carlos Alberto gelişim gösterecek gibi duruyor.
    Seni scout olarak teknik ekibimize istiyorum hocam bu arada carlberto oyuncuya belirlediğim lakap.

Quote Originally Posted by Catenaccio View Post
    Seni scout olarak teknik ekibimize istiyorum hocam bu arada carlberto oyuncuya belirlediğim lakap.

Raporlarımı kaç haftada bir sunayım ?

belki de ilk kez bir kariyerde küme düşülmesine rağmen devam edildiğini görüyorum. tebrik ederim seni. dönüşün muhteşem olacaktır umarım.

Raporlarımı kaç haftada bir sunayım ?
    Hergün rapor isterim ne haftası

Quote Originally Posted by 61trabzon61 View Post
    belki de ilk kez bir kariyerde küme düşülmesine rağmen devam edildiğini görüyorum. tebrik ederim seni. dönüşün muhteşem olacaktır umarım.
    Eyvallah. Dönüşümüz cidden muhteşem olacak. Sadece sabır gerekiyor. Süper ligde olsak şutlanmıştık yerimize de yılmaz vural gelmişti çoktan ama portekizde işler uzun vadeli işte ilerisi düşünülüyor.

2015-2015 Sezonu

Hazırlık maçlarımız bu şekilde geçti. Tabi bu kadarla sınırlı değil devamında Taça de Liga kupasının giriş grubu var o da ligden önce hazırlık mahiyetinde. ayrıyeten paylaşcam zaten onu.

Bu sezon tekrardan 1. lige yükselmeyi amaçlıyoruz ki yönetimin beklentisi de bu. Otoriteler tarafından da ligde favori olarak gösteriliyoruz. Bundan daha önemli olarak atyapımızda bu sene oyuncularımız 19 yaş altı liginde oynayacaklar seneye ise ya a takıma çıkacaklar ya da pilot kulüplerimizi göndercem. bu sezon çıkacak regenler de yine seneye 19 yaş altımızda oynayıp diğer sene duruma göre değerlendiriecekler. As takıma bu sezon yine yarar sağlayacak genç ve potansiyelli transferler yaptım. ayrıyeten kadro derinliği sağlamak amaçlı 2 oyuncu kiraladım. Sıkıntı yaşamayız büyük ihtimalle.

---

Transferler

Daha önceden 3 imza daha attırmıştık bu sezon için onları paylaştım zaten.

Kiralık Transferler

---

Kadro Durumları

ihtiyacı karşılayan transferler olmuş. favori görülüyor olman maçların nispeten rahat geçeceğini gösteriyor. gelecek adına yatırım gelişim ve kadro uyumu adına gayet uygun fırsatlar.

Quote Originally Posted by 61trabzon61 View Post
    ihtiyacı karşılayan transferler olmuş. favori görülüyor olman maçların nispeten rahat geçeceğini gösteriyor. gelecek adına yatırım gelişim ve kadro uyumu adına gayet uygun fırsatlar.
    Kesinlikle katılıyorum sana. Geleceğe umutla bakıyoruz.

Bek pozisyonunda alternatifimizin olmaması beni endişelendirdi son olarak bir bek kiraladık.

Lucas Cunha" nın ciddi bir çıkış yapacağını hissediyorum. Hazırlık maçları güzel, genç futbolcular takımda, inşallah yeniden çıkışa geçeriz.

Lucas Cunha" nın ciddi bir çıkış yapacağını hissediyorum. Hazırlık maçları güzel, genç futbolcular takımda, inşallah yeniden çıkışa geçeriz.
    Lucas'a as takımda görev veriyorum zaten. bunu duyduğum iyi oldu hocam

ferretti fiziki olarak iyi oyuncu. ama ofansif herhangi görev vermemek lazım ona

Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri