Sayfa 4 / 9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 253 sonuç

Konu: RUBRO! NEGROS! LEALDADE! | Başarıya Açılan Yelkenler

Hachim Mastour bu oyunda belki de en çok sahip olmak istediğim topçuydu. milan kiralıyodu. teklif yaptım ama sırf roussos gelişsin diye oynatacağımdan dolayı mastour'u rotasyon diye işaretledim teklif yaparken. pantrakikos'a yolladılar bu bir fedakarlıktı ama gün gelecek mastour'un bonservisini alıp ilk 11'e koyacağım. aha buraya yazdım o zaman da bu mesajı alıntılarız gururla

Quote Originally Posted by 61trabzon61 View Post
    ferretti fiziki olarak iyi oyuncu. ama ofansif herhangi görev vermemek lazım ona
    haklısın. zaten yedek olsun diye aldım onu belirttiğim gibi. çok da önemli değil yani görevi. idare etsin yeter.

Bu sezon 4-2-3-1 formasyonunu kullanacağız.

bu dizilim ofansif anlamda nasıl etkili oluyor merak ettim.

Son Durum

Sonuçlar:

Puan Durumu:

Quote Originally Posted by 61trabzon61 View Post
    bu dizilim ofansif anlamda nasıl etkili oluyor merak ettim.
    kanatları içe kateden olduğu için tersayaklı olarak ayarlıyorum. yani sağ kanada sol ayaklı sol kanada sağ ayaklı. hem içeri girip şut çekiyolar hem çapraz toplar pozisyon hem de fw boş kalabiliyor. hücum yönünden epey etkili yani. şu an için işimizi görüyor. alt ligler için ideal taktik.

Quote Originally Posted by Catenaccio View Post
    kanatları içe kateden olduğu için tersayaklı olarak ayarlıyorum. yani sağ kanada sol ayaklı sol kanada sağ ayaklı. hem içeri girip şut çekiyolar hem çapraz toplar pozisyon hem de fw boş kalabiliyor. hücum yönünden epey etkili yani. şu an için işimizi görüyor. alt ligler için ideal taktik.
    anladım, en mantıklısı bence de. üst ligde de tutunma sezonlarında iş görecektir.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Oyuncularda özellik arasını nasıl ayarladın ? 11-17 gibi ? Güzel görünüyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Mağlubiyet yüzü yok hocam böyle devam

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Oyuncularda özellik arasını nasıl ayarladın ? 11-17 gibi ? Güzel görünüyor.
    Hocam tam anlayamadım ama ayarlamaktan kastın sanırım transferlin profillerinin üstdüzeyde olması. saatlerce araştırdım çalışmalar yaptım en sonda da onlarca oyuncu içerisinden kritik ettim ve en iyilerini almaya çalıştım. steam'den şu an baktım oyunu oynama sürem 154 saat hocam

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Teyy.... ilk sezondan 1,5 milyon maaş bütçesi! Deli para Biz 5 sezonda bu rakamın 5'te 1'ine ulaşamadık

Başarılar dilerim
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Mağlubiyet yüzü yok hocam böyle devam
    Hocam malesef kadroyu yeterli derinlikte tutmamışım bir sakatlık furyası başladı. öyle bi lig ki en iyi ihtimalle maçar 4 günde bir oluyo. kaldıramadık bu tempoyu ve birkaç maç fire verdik malesef fakat çok etkileyeceğini sanmıyorum. beni en çok korkutan form düşüklüğü olayı. malum bu oyunda lanet form düşüklüğünü bi yaşarsan tamam ne yaparsan yap yeniliyosun. şimdi gircem ilerliycem bakalım. sonuçarı falan da paylaşırım az sonra.

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Teyy.... ilk sezondan 1,5 milyon maaş bütçesi! Deli para Biz 5 sezonda bu rakamın 5'te 1'ine ulaşamadık

Başarılar dilerim
    Sağol hocam başlığıma teşrif etmişsin hoşgeldin, sevindirdin işte deli para gibi duruyo da üst ligde de para lazım oluyo hocam ama şu an altyapının üstüne düştük para elzem değil hatta transfer bütçesinden 130 bin euro kasada kaldı dokunmadım bile. gerek olmadı. devre arası imza yaparım.

Son Durum

Sonuçlar:

Puan Durumu:

Sakatlıklar ve insanlık suçu mahiyetindeki fikstürümüz sayesinde puan kayıpları yaşadık fakat genel olarak bizi çok etkilemeyeceğini düşünüyorum. Kupalardan da elendik ve bu iyi oldu çünkü daha fazla maçı kaldıramazdık. Bu arada feirense sen neymişin be kardeşim. neymişin ya. bi kayıp ver. bizi mi buldun kaç senedir bu ligdesin de

Bruma'nın kardeşi olan Fulham'daki Mesca'nın sözleşmesi bitiyormuş sözleşme önerdim anlaştık gibi ama bakalım. Sezon sonu para denkleştirmeye çalışcaz bide şimdi ama iyi transfer olur sorunsuz halledebilirsek.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Ben de tam anlatamadım 3. sayfada Adili Endoğan'ın profilinde Dribbling 11-17 arası, Bitiricilik 5-9 arası nasıl görünüyor ? Onu sordum.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Bu arada 1. lige dönüş yolu zor görünüyor

Ben de tam anlatamadım 3. sayfada Adili Endoğan'ın profilinde Dribbling 11-17 arası, Bitiricilik 5-9 arası nasıl görünüyor ? Onu sordum.
    Hocam orda dikkat edersen adili boşta. imza atmıştık ve 1 temmuzda takıma katılacaktı ondan dolayı özellikeri öyle görünüyordu. ona dikkat etmemişsin sanırım

Bu arada 1. lige dönüş yolu zor görünüyor
    zor gibi ama önemli değil seneye de çıksak olur. önemli olan gençlerin potansiyeline ulaşması.

Bombayı patlattık!

Nokta transfer benim işimdir Önümüzdeki sezon dillere destan bir kanat rotasyonuyla oynayacağım. Aldair, David Mbala, Endoğan Adili, Mesca

Güzel kiralamalar da yaptık geliyo az sonra.

Ligin 2. devresi için kadro derinliği sağlamak adına yaptığımız kiralık transferler:

Bu transferlerle birikte rahatça diyebilirim ki artık şampiyonluğun favorisiyiz ve 1. lige yükselememek ahmaklık olacaktır.

Baştan okuyamadım hikayeyi ama son takviyeler gayet güzel, kara incinin biraderide çok şey katacaktır sana başarılar dilerim

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Kariyeri en baştan takip edemedim ancak boş zamanımda mutlaka inceleyeceğim. Son transferler gayet yerinde olmuş, başarılar dilerim.

İşte bu seneki regenlerimizin listesi "tek" işaretliler ile sözleşme imzalayacağım. Canımı sıkan tek konu şu ki; geçen sene de hep regenlerim forvet kanat ve kaleci çıkmıştı bu senede aynı oldu. ortasahalar da çıktı bu sene ama profil olarak çok iyi değiller. altyapıda bir kaleci fw ve kanat bolluğu oluştu. Umarım seneye çok iyi olanlar ortasaha çıkar.

Son Durum (Lig devam ediyor)

Sonuçlar:

Puan Durumu:
    Last edited by Catenaccio : 24.Kasım.2014 at 22:24

sporting in b takımı üst lige çıkabiliyor mu üst takımla birliktelik ayrılmadan? merak ettim doğrusu.

tebrik ederim ama beklediğimden biraz daha zorlanmışsın.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Tebrikler çıkmışsın tekrar lige. Sporting B değil Barcelona B mübarek

Arkadaşlar daha lig bitmedi. Son durum derken ligin şu an bulunduğu durum anlamında söyledim. B takımları lige çıkamıyor. Ligin bitimine 5 maç falan kaldı büyük ihtimalle terfi edeceğiz. Gelişmeleri paylaşcam zaten.

Sayfa 4 / 9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri