1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Antrenman uzmanı Taktiksel ayarı.

Default Antrenman uzmanı Taktiksel ayarı.

Ben genelde açtığım kariyeri uzun soluklu oynamayı seviyorum alt liglerden takım alıp orda başarılı olup sonra büyük takımlara gitmek daha eğlenceli geliyor. Oyun başında profil oluştururken sorulan taktiksel mi yoksa antrenman ayarını ben ortada yapıp diğer ayarları amatör ve lisans kısmınıda yok olarak işaretliyorum gerçekçi olsun diye oyun. Bu özellikler ben oynarken ilerki yıllarda artacak mı ? Yoksa ilk seçtiğim gibimi kalacak.

Özellikler artıyor gözlemlediğim kadarıyla. Ama hepsinin 20 olmasını beklemeyin tabi

Özellikler çok artmasına gerek yok Başka takımlardan teklif gelsin yeter şimdi onlar uyum felan düşük diye teklif yapmamazlık yapmasınlar

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

özellikler artıyor mesela çok gözlemci kullanıyorsanız oyuncu bilgi seviyesi vs yükseliyorantrenman usulunuze göre oyuncuarla diyalogunuza göre de diğer özelliklerde artış göze çarpıyor ama bu yıllara uzanıyor

lisans için kursa fln da gidebiliyosun zaten sonradan.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

aslında kurs olayını biraz daha gerçekçi yapabilirder.yani şu an nasıl oluyor bilmiyorum ama oyunun yardım menüsünü kullanmayan çok insan vardır benim gibi.kursa gitmeyi şart koşsa ve kurs olarak yardım menüsünden,tercih edilen kursa göre kısa eğitim simülasyonları olsa hem gerçekçilik katılmış hem de oyunu daha bilgili oynamaya vesile olmuş olurlardı.

Seviyeler artıyor ilerleyen yıllarda. Uzun soluklu oynarsan zaten gözüne çarpar.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri