11 Haziran 2014

11 Haziran 2014 : Galatasaray başkanı Ünal Aysal ve Galatasaray'ın italyan teknik
direktörü Roberto Mancini bu sabah Titanic Hotel de bir toplantı gerçekleştirdi.
Toplantı sonucunda Roberto Mancini sözleşmesini karşılıklı olarak fesh etti ve
herhangi bir tazminat bedeli talep etmeden görevini bıraktı.

Hakan Şükür Florya'da : Galatasaray'da teknik direktör arayışları devam ederken
öğlen saatlerinde Florya Metin Oktay Tesislerine şok bir isim teşrif etti. Galatasaray'ın
efsane futbolcularından Kral Hakan Şükür florya da Ünal Aysal ve teknik ekip ile bir görüşme
gerçekleştirdi. Toplantının ardından basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Şükür '' Uzun zamandır
bu günü bekliyordum Allahıma şükürler olsun. Burada yapacak çok işimiz var '' dedi.

Ekip Toplanıyor: Galatasaray'da göreve başlayan Hakan Şükür takıma tekrardan 2000
ruhunu katabilmek için eski antrenör ve futbolculardan Ümit Davala ve Hasan Şaş ile 4 yıllık sözleşme
imzalandı. Ümit ve Hasan ikilisinin haricinde kaleci antrenörü Taffarel de 2000 deki UEFA kupası final
maçı kadrosunda bulunuyordu .

Şükür Transferler Hakkında Konuştu: '' Fernando Muslera nın takımdan gidişine kesin gözüyle bakıyoruz
eğer transfer tamamlanırsa takıma yerli bir kaleci , ki şuanki durumda en büyük aday Onur
Kıvrak gibi gözüküyor bir de yerli-yabancı bir kanat oyuncusu istiyorum.

Arkadaşlar , bu forumdaki ilk kariyer hikayem bu olacak,
haberler , gazete manşetleri ve bazı transfer haberleri
ile birlikte maç ss leri ve bitirdiğim transferleri burdan
sizler ile paylaşacağım.
Aslında KDÇ Karabükspor u desteklememe rağmen
Hakan Şükür ile bir kaç sezon oynamak için bu kariyeri
açtım. Umarım zevk alırsınız. ))