Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sene sonu hangi lige gidelim?

Voters
14. You may not vote on this poll
  • İngiltere Premier

8 57.14%
  • La Liga

1 7.14%
  • Serie A

1 7.14%
  • Bundesliga

0 0%
  • Ligue 1

2 14.29%
  • Başka belirtiniz

2 14.29%
Sayfa 28 / 29 İlkİlk ... 1826272829 SonSon
811 ile 840 arası toplam 862 sonuç

Konu: ''Messi" Fenerde | 5.Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Nasıl Messi ya?
    Abi oyunun sacmaligi bir oyuncuda sozlesme oner buttonu cikiyorsa bir sonraki satistan %50 vererk her turlu alirsin

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Biz de alırız Messi kim ki?

Şaka maka hocam gelene gidene çakıyorsun tebrik ederim. Korksun bizden Arsenal!
    Sen hele al havaalanina betaber gideriz

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bak bak forumdakilerde ilgisiz demiş ya bırak arkadaş ben saçımı süpürge ettim bu kariyere

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Bak bak forumdakilerde ilgisiz demiş ya bırak arkadaş ben saçımı süpürge ettim bu kariyere
    Buraya yazip renk katanlar haric dostum, 8000 ustu görüntülenme var sonucta uazan 3 5 kişi

O degil de simdi messidee geldi bu takom birakilirmi :s

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

türksportal da devlet dairesine döndü balık hala değişmedi bugün git yarın gel

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ne diyeyim ister inan ister inanma bak bakayim sslere dedigin gibi hile hurda olsa sslerde cikar ha ssleru acik paylasiyorumki menejer eklenmismi eklenmemismi gorun diye goremiyorsan o senin problemin

Satmayacagin oyuncuya transfer teklifi yaparken yuzde 50 koy bakayim klubu kabul ediyormu

Birak bu isleri diyorsun 2. SeOn kullandigim taktigi baskasinada verdik suan slde final oynuyor he hala inanmiosan hastahanesen cikica save dosyasini upload edeyim

Adamın ismi bile bu kariyer için yeterli referansı sağlıyor.Bırakın boş ağlamaları.Bilmeyen oynamasın.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ek olarak bu kariyeri acmadan once oyunu 2 kere 3. Sezona kadar oynadim kim kaca nezaman alinabiliyor diye kim nasil kaca gidiyor diye gormek acemiligimi atmak amacli.he dersen bu kadar oyuncuyu bonservissiz nasil aliyordun dersen oyuncunun sozlesme bitnesine 1 yil kala klube teklif yapip oyuncuya ve menejere maksimum teklifi yaparak oyuncuyu taaki bosman la alana kadar oyaliyorum ha bunu akil edemiyorsaniz bu sizin probleminiz

He buarada istemedendeolsa konuyu populer yaptin

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Valla kendisi çok boş bir FM oyuncusu,oyuncuyla anlaşıyor,takıma getiriyor,sonra 1 sezon bile geçmeden tekrar sözleşme imzalayıp kendi lehine çeviriyor sözleşmeyi.

Oyuncuları serbest alana kadar transfer teklifi yapıyor sürekli,sonra pat kapıyor.Ben o kadar uğraşamam ama o uğraşıyor.Böyle atıp tutmak kolay.Hadi adamın maçlarına laf atsa neyse load falan yaptı dersin de yaptığı transfere nasıl laf atıyorsun onu ayıkamadım ben
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Hocam en başından beri takipteyim bir Fenerbahçeli olarak bende kariyer yaptım, yaptıkların hepsi çok başarılı işler ama OYUN olduğu için imkansız şeyler değil tutupta hile var diyen adam oyun hakkında bilgisi olduğuna inanmam. Baltalamaya çalışan haset dolu insanları boşver aynen devam

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

şurda gelmişiz 30umuza saveoadla menejer ekleyle mi uğraşacaz işimiz gücümüz yok da
    oyundan zevk almaya bakıyoruz takma hocam sen de

Fmrte'yi nerelerde kullanıyorsun peki hocam ?

Önder hocam dediklerin çok doğru ben Fransa ikinci lig takımına lallanayi getirdim bu taktikle teşekürler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by fernando1907 View Post
    Fmrte'yi nerelerde kullanıyorsun peki hocam ?
    Sadece oyuncu potansiyellerine bakmak icin zatenkayitsiz surum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Son ilarak ahile hurda ile ugrasicak olsan diegoyu 2 ye 3 e birakipta maasinin yarisini odemem

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Iyide umtitiyide nasil bedavaya aldigimi yazdim adami oyun basindan beri oyalayip sozlesme yenilemesini engelleyerek bosmanla aldim oyun basi sozlesmesinin son senesinde oluyor fierro ve bakkali gibi
    munire gelecek olursak oyun basi munir ve sergi samperin serbest kalma maddeleri var 2 sine birden param yetmediginden muniri aldim sergi samperde sozlesme yenileyince anca 5. Sezon sonu alabildim aklina yatmayan seyleri sorki cevaplarini vereyim ha yok benim gorusum bu deyip kestirip atinca olmuyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Mesut kona gelecek olursak arsenal ligde kacinci konumdaydi onu da paylastim burda

Abi neyi tartışıyorsunuz, herkesin kendi tarzıdır, adam bu şekilde vadesi dolmaya başlamış yıldızları getirerek keyif alıyor oyundan, 1-2 kez wonderkid satınca bu paraları bulmak çok da sorun değil, ayrıca Messi'yi alana kadar 1 yıl boyunca sadece Messi ve menajeri ile uğraşıyor, teklif yapıp aa gelmiyor bırak demiyor, sslere iyi bakın. Bu da hocanın kendi tarzı, ben onun 5 katı bütçesine sahip olsam da tekrar satıp kar edemeyeceğim yaşlı oyuncuları almam mesela

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Last edited by BaGa TaRKaN : 18.Aralık.2014 at 03:29 Reason: Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    Buraya yazip renk katanlar haric dostum, 8000 ustu görüntülenme var sonucta uazan 3 5 kişi

O degil de simdi messidee geldi bu takom birakilirmi :s
    Hani kariyerin gerçekçi mi değil mi falan mukayese etmek bize düşmez üstüne üstlük her kariyerde herşey aynı olmaz diyeyim,neyse benim de üzerime vazife olan bir durum değil bunu tartışmak.
    Asıl demek istediğim hani görüntüleme/takip arasındaki oran çokça değişir.Kişilerin transfer politikası,fikirleri,düşünceleri uymaz bundan dolayı ise beğenmez yorum atmaz ama eğer kariyeri düzenli takip edip beğendiği halde yorum atmayan varsa bunu yanlış buluyorum.
    Bizim ise transfer politikamız siyahla beyaz gibi tabi herkes uyuşacak diye bir şey yok.Bunları sadece yazmak istedim.İlgi konusunda ise kariyeri yorumlamama/ilgi göstermeme sebebimi belirttim,yoksa hile,fmrte vs hakkında bir görüşüm yoktur.
    Last edited by wladcas : 14.Aralık.2014 at 01:01

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

kariyer sahibine başarılar dilerim....
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Kişileri Rencide Edici Hal ve Davranışlardan Lütfen Uzak Duralım. Konu Dışı Gereksiz Mesajlarla Kariyeri Gölgede Bırakmayalım.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

İncelemek isteyen buyursun incelesin birtane menejer eklenmişmi, bir tane sakatlık düzeltilmişmi eğerki biri bulur burda paylaşırsa ne bu foruma yazar nede bu foruma birdaha girerim eğerki hem suçlayıp hemde birşey bulamassanız yüzünüz varsa gelir burda benden özür diersiniz

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Hocam Messi değil Sabrini oğlunu istiyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Kaldığmız yerden biraz devam edelim

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Hocam Messi değil Sabrini oğlunu istiyoruz
    Aslında haklısın messi ne haddimize

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Böylece Falcao devri bitmiş oldu

Sen takma hıca böyle şeyleri, iyi giden birşeye bazıları illa kulp bulur.. Zaman zaman takip ettim hikayeni, kendi yapmadıklarını başkalarının yaptığını görünce ya taktir ederler yada çamur atarlar. Aynen devam başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Sen takma hıca böyle şeyleri, iyi giden birşeye bazıları illa kulp bulur.. Zaman zaman takip ettim hikayeni, kendi yapmadıklarını başkalarının yaptığını görünce ya taktir ederler yada çamur atarlar. Aynen devam başarılar
    Yok yahu gönlüm rahat zaten save i de yükledim bakan baksın, yorumun için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Satılık listesine koymuşlardı aldım, Dortmunda sattım Barcelona geri aldı

Sayfa 28 / 29 İlkİlk ... 1826272829 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri