1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: İmha Planı

Default İmha Planı

Lazio'yu çalıştırıyorum. ilk 6 hafta formdaydım 3. sırada bulunuyorken formdayım diye resmen oyun imha planını devreye soktu ve oyuncularım birer birer sakatlanmaya başladı. Sol kanatta oynatacak oyuncu bulamıyorken stoperlerimde teker teker sakatlandı.Son 5 haftada 3 kırmızı kart 3 penaltı yaptı oyuncularım bu arada oyuncular maçta sakatlanmaya devam ederken oyunun imha planı işe yaradı son 5 haftada sadece 2 puan toplayabildim. Son 5 haftada yediğim 6 golün 4 taneside duran toptan geldi Böyle şeyler yaşayan var mı yoksa ben mi biyerde hata yapıyorum?

yalnız değilsin dostum. hepimiz güncellemeyi bekliyoruz.

oyunun en rahatsız edici özelliklerinin hepsini 5 haftada yaşamışsın

Sende çok şanssızmışsın ya.

İlk yıl formda ve gol atan forvetim emenikeydi en fazla 3 maç oynayıp 5-6 gol atıp 2 ay sakatlanıyordu. sonra 3 maç oynayıp 4.maç yine 2 ay sakatlanıyodu. Sattım. Barbosayı aldım. İlk 3 maçta 5 gol attı ve 2 ay sakatlandı iyileşti oynadığı ilk maç gol atıp yine sakatlandı )) inanın abartmıyorum bıktım artık kanat oyuncularını forvette oynatmaktan. Kaliteli alıyom yedek rotasyon diye adam niye ben yedeğim diyo. Mantık hatasıda fazla

Liverpool'la 8de 8 yaptım sonra ne olduysa oldu

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri