1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Tek Hedef Tek Yürek Olduk 4.Yıldız Uğruna ASLANLAR Arma'ya Feda Sezonu ! Onur ALTUN

Cool Tek Hedef Tek Yürek Olduk 4.Yıldız Uğruna ASLANLAR Arma'ya Feda Sezonu ! Onur ALTUN

GALATASARAY SK

Prandelli geldikten sonra yönetimin değişmesi büyük bir sarsıntı yarattı. Sarı kırmızılı kulüpte göreve başlayacak olan Prandelli'nin sözleşmesi fesh edildiği açıklandı. Yönetim teknik direktör arayışlarına başladı. Prandelli ile göreve gelecek olan teknik heyette de bazı değişiklikler olacağı açıklandı.

Yönetim teknik direktör arayışlarında sona yaklaştı. Listede bulunan 5 teknik adaydan 4'ü teklifi red ederken Onur ALTUN teklifi hiç düşünmeden kabul etti ve boş mukaveleye imza attı. Para konusu konuşmayan ALTUN; " Söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır. " dedi ve 1.5 yillik sözleşme imzaladı. ALTUN'un yarın KAP'a bildirilerek Galatasaray'ın resmi sitesinden açıklanması bekleniyor.

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim. Prandelli'den çok daha iyi yöneteceğine eminim

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Öncelikle onayladığınız için ben teşekkür ederim. Sağolun kolay gelsin sizede.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler arkadaşım.

Quote Originally Posted by yigitgk View Post
    Başarılar dilerim. Prandelli'den çok daha iyi yöneteceğine eminim
    Teşekkürler inşallah kardeşim.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Oo, Onur'um kariyeri açmışsın sonunda. Büyük başarılar bekliyorum.

başarılar dilerim

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

~ FLORYA'DA ALTUN DÖNEMİ ! ~

Prandelli'nin gidişinin ardından Galatasaray yönetimi teknik direktörlük koltuğu için Onur ALTUN ile anlaşarak 1.5 yillik sözleşme imzaladı. ALTUN takımda bir kaç revizyon yapacağını açıkladı. İşte ALTUN' un basın toplantısında ki açıklamaları; " Buraya geldiğim için çok mutluyum. Çok çalışmamız gerekecek önümüzde zor bir 3 kulvar ve zor bir mali dönem var. Hepsinin üstesinden gelmeye çalışacağız. Oynayan oyuncuları kadromuzda benimseyeceğiz ama parasının hakkını vermeyen oyuncuları ise hemen elden çıkararak yerine takviyeler yapacağız. Öncelikli amacımız bu sezon Spor Toto Süper Lig'i kazanarak takımımıza 4. yıldızı kazandırmak olacak. Hepinize iyi çalışmalar... " diyerek basın toplantısını sonlandırdı. ALTUN' un basın toplantısından hemen sonra Florya Tesislerine geçerek oyuncularla tanıştığı gelen haberler arasında yer aldı.

~ ASLAN'DA SİSTEM DEĞİŞİYOR 4-4-1-1 ! ~

Galatasaray yeni teknik direktörüne kavuştu. Atılan imzaların ardından soluğu Florya'da alan ALTUN sistemi tamamen değiştirmek için hazırlanıyor. Oyuncuları ile tanışan ve akşam saatlerinde ilk antrenmanını gerçekleştiren Onur Hoca'nın kafasındaki kadro şekillenmişe benziyor.

İşte Onur ALTUN' un ilk 11'i şu şekilde;

~ FLORYA'DA NEŞELİ VE CEZALI İDMAN ! ~

Onur hoca takımı motive etmek için canla başla çalışmaya devam ediyor. Antrenmanlarda ki sinirli tavırlarıyla oyuncularına taviz vermeyen hoca ayrıca hata yapan öğrencilerini de affetmiyor ve çeşitli cezalar vererek cezalandırıyor. Florya'ya katı kurallar getiren teknik adamın zaman zaman ise neşeli tavırları objektiflerden kaçmıyor.

~ PERSONEL KADROSUNDA DEĞİŞİKLİK ! ~

Galatasaray'da yeni teknik adamın gelişiyle değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. Prandelli'nin asistan menajerliğini yapan Gabriel Pin' in sözleşmesi karşılıklı fesih edilerek yerine Hasan Şaş getirildi. Taraftarların büyük bir kısmını sevindiren açıklama Galatasaray'ın resmi sayfasında duyuruldu. Ayrıca 21 Yaş Altı menajerliğine ise eski bir Galatasaray forması giymiş Ergün Penbe getirildi.

Prandelli'nin ekibinde görev alan kondisyon antrenörü Casselati isminin yerine Scott Piri getirildi. Scott Piri'nin oyunculara yaptırdığı zor antrenmanlar ile akıllara geldiği biliniyor.

~ HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI ! ~

Florya'da ki hazırlıkların ardından Reading ve Pendikspor ile karşılaşan sarı kırmızılı takım daha sonra Belçika kampı etabına geçti. Sarı kırmızılı ekip 3 karşılaşma oynadı. Hazırlıkların son etabında TT Arena da AC Milan'ı ağırladı.

Galatasaray teknik direktörü ALTUN takviye amaçlı yönetimden Serdar Aziz'i istedi. Yönetim Serdar Aziz'le anlaştı fakat ufak pürüzlerin aşılması sonucunda imzalar atılacağı söyleniyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim hocam.

NOT: Arkadaşlar ilk sezonu hızlı geçme kararı aldım sadece Süper Kupa maçını paylaşıp hızlıca işe koyulacağım. Yolumuz uzun

~ SÜPER KUPA FİNALİ İÇİN HERŞEY HAZIR ~

Prandelli ile yolların ayrılmasından sonra takımın başına geçen ALTUN güzel bir hazırlık kampını geride bırakarak takımını Süper Kupa finali için hazır hale getirdi. İşte ALTUN'un açıklamaları; " Öncelikle sonuç ne olursa olsun dostça bir mücadele olmasını temenni ediyorum. Bir takımın kazanıp kupayı alacağı bir maç olacak. Biz iyi hazırlandık oyuncularıma sonuna kadar güveniyorum. Umarım güvenimizi boşa çıkarmayıp kupayla taraftarımızı sevindireceklerdir. İki takımada başarılar diliyorum... "

~ İKİ TAKIMIN İLK 11'LERİ AÇIKLANDI ! ~

~ GALATASARAY: 3 - 0 :FENERBAHÇE ~

Galatasaray Süper Kupa maçında rakibi Fenerbahçe'yi 3-0 yenerek kupayı almayı başardı. ALTUN'un öğrencileri nefes kesen maçta rakibine üstünlük sağlayarak fazla pozisyon vermedi. Sarı kırmızılı futbolcular aldıkları galibiyet ve kupayla taraftarın gönlünü fethederken Onur ALTUN'un yüzünü güldürmeyi başardı. ALTUN maç sonu basın toplantısında; " İyi oynadık ve kazandık. Bütün oyuncularımı teknik kadromuzu galibiyetten ötürü kutluyor ve tebrik ediyorum. Bu kupa sezona başlamadan önce bizim için önemliydi. Her ne söylesem tabi ki şu anda mutluluğumu anlatamam kupayı taraftarımıza armağan ediyorum. İyi çalışmalar..." diyerek toplantıyı noktaladı.

~ DEFANSA YERLİ TAKVİYE KOD ADI; SERDAR ! ~

Galatasaray da transfer için düğmeye basan yöneticiler Onur ALTUN' un raporu doğrultusunda Serdar Aziz için Bursaspor kulübü ile masaya oturdu. Serdar Aziz'inde gitmek için Bursaspor yönetiminden izin istemesi sarı kırmızılı yöneticilerin işini kolaylaştırdı. Fiyatta anlaşmak için Bursa'ya giden Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak akşam saatlerinde işin imzaya kaldığını Serdar'ın en kısa zamanda imza atacağını bildirdi. Açıklamanın ardından saat 22.05 sularında Serdar Aziz ve Abdürrahim Albayrak İstanbul'a gelerek Florya Metin Oktay tesislerine geldi. Kendisini sarı kırmızılı formaya bağlayan 3 yıllık anlaşmayı imzaladığı resmi siteden yayınlanarak açıklandı.

NOT: Arkadaşlar ilk sezonu hızlı geçme kararı aldım. Diğer sezonları daha detaylı resimli ve videolu olarak içeriğin bol olacağı şekilde sunacağım. Takip edenlere şimdiden çok teşekkür ediyorum. Sadece Süper Kupa maçını paylaşıp hızlıca işe koyulacağım. Yolumuz uzun

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri