1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Dur Yolcu Yolun Başındasın (Kastamonuspor SK)

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default Dur Yolcu Yolun Başındasın (Kastamonuspor SK)

BURAK AKMANOĞLU - 26 YAŞINDA - İŞSİZ

Üniversiteyi yeni bitirmiştim ve bir iş aramaktaydım lise'de Elektrik bölümü okuyup Üniversite'de de Elektrik Mühendisliği okudukdan sonra Futbol merakım çok olduğu için 2 senelik Beden Hocalığı da okumuştum şansım tutar belki diye Teknik Direktörlük için lisans sınavlarınada girmiştim aslında nasıl olsa çok tutmaz diye çalışmadan falan girmiştim çok da yüksek bir puan alamadım zaten.Lise 1'den bu yana adam akıllı bir sevgilimde olmamıştı Annem artık sıkıştırıyordu hala kız yokmu oğlum kaç yaşına falan geldin demekteydi.Ablam evleneli 3-4 Sene olmuştu Amcamın yanında işe bile girmişti hatta çokta güzel maaş almaktaydı.Aslında benimde işim hazırdı ne zaman istersem Amcamın yanında işe girebilirdim ama açıkcası o işi yapmak istemiyordu canım o kadar istekli değildim geçindirecek bir evimde olmadığı için aylak aylak dolaşıp Fenerbahçe maçlarına gidiyorum.Fanatik Fenerbahçeli olmam dan dolayı Lise 2'de sınıfta kalmıştım oda ayrı bir mesele zaten.Türkiye'den ve olan olaylardan vs bunalmıştım yurt dışına gitmek istiyordum bunu güzel bir dil ile Ailemle paylaştım onlarda bir şey diyemedi sonuçta gelmişim 24-30 küsür yaşlarına ne diyeceklerdi ki sen bilirsin oğlum özletme kendini dediler ve bende yurt dışına çok yakın dostum olan Onur'u da aldım ve başladık ülke ülke,şehir şehir gezmeye gayet eğlenceli gidiyordu tabi bu arada lisans sonuçları açıklanmıştı 75 almıştım çok çalışmamış olsamda fena bir not değildi açıkcası bu notu gördüm ama çok üstünde durmadım açıkcası güzel yurt dışı maceramı sonlandırmak istemedim ve Babam ile iletişime geçip Babacım dedim teknik direktör aramakta olan ne kadar kulüp varsa CV götürürmüsün dedim.Babam'da oğlum olur mu öyle şey sen kendin götürsene desede ikna ettim Babam da yarısı gün başvuruları yaptım oğlum dedim.Bende tamam teşekkür ederim Babacım dedim hangi kulüplere götürdüğünü bile sormamıştım şahsen.Yakın arkadaşım ile gezmekte eğlenmekteydim yavaş yavaş Sigara içmeye başlıyordum ama ağzıma hala içki sürmemiştim.Gece aniden telefonum çaldı saat 01:00 Babam arıyordu noldu Baba gecenin bir vakti bir şeymi oldu falan dedim.Babam da oğlum özür dilerim saat farkını unutmuşum ben dedi ve acilen Türkiye'ye dönmen lazım dedi.Bende merak ettim ne oldu baba dedim.Görüşmemiz var acilen gelmen lazım buraya dedi ve bende valizleri toplayıp yarın 8:00 Uçağına bindim.

HİKAYE DEVAM EDECEKTİR - TAKİPTE KALIN !

Başarılar, Bu Sefer Uzun Sürer İnşallah

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Başarılar.........

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, Bu Sefer Uzun Sürer İnşallah
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    Başarılar.........
    Teşekkürler

Yolda düşünmeye başladım ne oldu acaba hangi kulüp neresi falan felan derken İstanbul'a inmiştim oradan Kastamonu'ya geçişimi yaptım ve babamın yanına gittim neyse yarısı gün Kastamonuspor kulübü ile görüşeceğimiz söyledi lisede okurken maçlarına falan çok gitmişliğim olmuştu ama acemiyim ben diye düşünürken bu fırsatı kaçırmak istemedim şahsen Kastamonuspor'a imzamı attım.İlk maceramıza böylece atılmış olduk !
    Devam Edecek...

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.

Başarılar Dilerim Burak.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Başarılar Dilerim Burak.
    Teşekkürler,Kastamonuspor'u Bal'a ekleyen İbrahim abime teşekkür ederim.

TRANSFERLER

HAZIRLIK MAÇLARI

"Kadromuzda oyuncu bulunmadığından bol transferli bir sezon geçirdik,hazırlık maçlarında üstümüzde ki takımlar ile oynadık ve iyi geçmedi açıkcası"

Basarilar dilerim. Bende kastamonuspor ile oyub acmak istiyordum ama malum bal ligi oyunda olmadigi icin kursagimda kalmisti. Kariyeri takipteyim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Atcam deyon atameyon, depcem deyon depemeyon, ne duruyon gayre depsene bare gastamonu gastamonu depdepdep!!!
    Last edited by Önder HOCA : 28.Kasım.2014 at 13:11

Başarılar hocam BAL ve T3L de zorlanmayız umarım

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri