Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 68 sonuç

Konu: Red Bull...Kanatlandırır...(3.Sezon)

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Öncelikle başarılar dilerim, maçlara göz attım ve takımın daha çok deplasmanlarda zorlandığını gördüm. Kanatlarda sıkıntı varsa deplasmanda kanatsız bir sistem işe yarayabilir.
    teşekkürler...Kanatsız oynamayı hiç bilmem açıkcası.Daha önce hiç kanatsız taktik kullanmadım.Çok sıkıştığım anlarda 4-4-2 ya da direk 4-3-3'e dönüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

vee RBL ARTIK 1. LİG'DE...
    Sezonun bitmesine 3 maç kala üst lige çıkmayı garantiledik. Kalan 3 maç rotasyona gidip oynamayanları oynatacağım...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

maç sonunda hemen gelecek yılın bütçesi çıktı ortaya.bu takım ne kadar aceleci böyle yahu hiç zaman kaybetmiyorlar....

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

son 3 maçı asistana bıraktım sonuç bu...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

sezon sonu puan durumu...

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Tebrikler,bu arada kanat oyunu derken kollektif akıcı futbol mu yoksa doldur boşalt mantığı sürekli içeri ortadan mı bahsediyorsunuz ?

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Tebrikler,bu arada kanat oyunu derken kollektif akıcı futbol mu yoksa doldur boşalt mantığı sürekli içeri ortadan mı bahsediyorsunuz ?
    doldur-boşalt şans işi biraz,benim kanatlar yerine göre içe yanaşıp bekin önünü açmalı,ters kanattaki adamın önüne aradan sallamalı,forvetle ver-kaç'a girmeli.İşte anlayacağın adamda hız-çeviklik olsun çizgiye inip doldursun mantığı yok yani

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Yeni sezon öncesi transferlerim...

22 yaşındaki genç kanat İnter'den bedavaya geldi.Rotasyonda çok kullanışlı olacaktır.

Tomasz Kuszczak'ın tek kaleci olması ve Dahne'nin bu lig için yetersiz olması sebebiyle sözleşmesi biten Pacheco'yu kadroya kattık.

K.Erciyesspor'dan aldığım John Boye'nin profili bence çok dengeli.İlk gördüğüm anda almaya karar verdim.Müzmin sakat Compper yüzünden stoper sıkıntımız vardı.

Sezon ortasından beri takip ediyordum.Monterrey sağolsun fiyat olarakta fazla bir şey istemedi. Enzo ile beraber stoper sıkıntımız kalmadı artık.

Aslında yapmayacaktım bu transferi.Ama geçen sezon kanatların verimsizliği,bu sezon da daha lig başlamadan 3 kanat oyuncumun sakatlanması risk almaktansa,oyuncuyu alırım dedirtti bana.

Geçen yıl hiç bir şey oynamayan Frahn ve Boyd sebebiyle aldık Marlon'u. Aslında başka isimler vardı listemde ama çok yüksek maaşlardan açılınca kapı takım dengesini bozmamak için Marlon'a yöneldim.Bakalım performansı nasıl oacak.

Vee son olarak orta sahada Kimmich ve Kaiser'in yanına 3. adamımız oldu Gaston. Devre arasından beri almaya çalışıyordum sezon sonuna nasip oldu...

Evet bir çok transferi tanıdık,bir çok özellik gördük.Yeni sezon öncesi gerek takımdan ayrılanlar,gerekse yeni transferlerin uyumu sebebiyle çok fazla hazırlık maçı ayarladık.İçlerinden sadece M.City maçında takımın başında ben vardım diğer tüm maçları asistana verdim.İşte sonuçlar....

Almanya Kupası 1. Tur da zayıf bir ekiple karşılaştık,sonuç hezimet oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

oyuna güncelleme gelmiş,okuduğum kadarıyla maç motoru yola girmiş diyorlar.bakalım bizde ki durum ne olacak.şu an çok iyi oturmuş bir taktiğim var,standart ''güncelleme sonrası çöp olan taktik'' klasmanına girmese bari...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

sezonun ilk lig maçı ve Sabitzer şov....

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

'' Ooooo Jesus....''

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

el üstünde tuttuğum Sabitzer gidicem diye tutturdu,ne yaptıysam olmadı.Baktım teklifte fena değil,verdim gitti.Oyuncu beni tehdit etti yaa ''yok sorun çıkarırım,bilmem ne'' ben bu adamı normalde yedek takıma yollar bir daha da kadroya almazdım ya neyse...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Gidişat çok iyi, tebrik ederim. Bir de kullandığınız skin hangisi acaba, öğrenmem mümkün mü ?

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Gidişat çok iyi, tebrik ederim. Bir de kullandığınız skin hangisi acaba, öğrenmem mümkün mü ?
    teşekkürler gidişat iyiydi ama Poulsen sakatlandı ve topalladık,birazdan ekleyecğim maçları. Skin adı: FM15 Unofficial Dark Skin sitede bulabilirsin lakin oyun performansını düşürdü gibi geldi bana orjinal skine döndüm.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

takım olarak sorunlu bir süreçteyiz.hemen bir toplantı ayarladık,durumu düzeltebiliriz dedik bakalım bir sonraki maçta nasıl bir tepki oluşacak takımda

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

gerek maç önü konuşmaları,gerekse maç içi taktik ve mental değişikliklerle 1-0'dan çevirdik maçı.uzun süredir kötü oynayan ''Jesus'' bu maç kalitesini gösterdi.

Bir diğer konuda gelen iş teklifleri. SS almadım hiç biri için ama Udinese,Stuttgart,O.Lyon,Newcastle,Ath.Bilbao,Gels enkirchen benimle iş görüşmesi yapmak istedi.Oyun başında manager stilinde RBL'ye göre ayarla sekmesi işaretliydi,profil biraz yüksek sanırım ondan geliyor bu teklifler.Yine de bana bu seride biraz fazla teklif geliyor gibi geldi.Başına gelen var mı?

Aha bak yine geldi

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

o kadar tekliften sonra Ralf kaçmayalım diye sözleşme önerdi...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

''Jesus Christ'' ........

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

ne maçtı ama.bir anda 2-0 geriye düştük.taktik ve komut değişiklikleri ile maçı lehimize çevirmeyi başardık ama son dakikalarda uzaktan yediğimiz golle 2 puanı bıraktık.Jesus muhteşem oynadı...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

sezon başında anlaşıp,transfer için çok para vermem gerekeceği için imza aşamasında vazgeçtiğim Nassim Ben Khalifa ''beni almaktan vazgeçersin ha! al........'' dercesine tek başına maçı çevirdi...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

yarın iş var,okuyanlara iyi geceler...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

RBL ile ben de kariyer düşünüyorum, o yüzden iyi takip edeceğim kariyeri. Başarılar.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by yigitgk View Post
    RBL ile ben de kariyer düşünüyorum, o yüzden iyi takip edeceğim kariyeri. Başarılar.
    eyvallah...tavsiye ederim takımı taktiği oturtursan çok potansiyel var takımda,uzun süre sıkılmadan devam edilebilinecek bir takım...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

sezonun ilk yarısında çok fazla şans bulamayan oyuncularım için devre arasında hazırlık maçları aldım işte sonuçlar...as takımdan sadece Enzo Roco oynadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Otoo Ralf'in aldığı bir oyuncu.Bedelsiz olarak alınan Otoo pek şans bulamaz bence.Ralf'in almasına izin verdiğim tek oyuncu olacak.Bu adamın profilini takip bile etmezdim ben...

Schaub sezon başından beri takip ettiğim bir oyuncu.Takımda Kimmich ve Kaiser'in yedekleri çok kötü performanslar sergiledi bende genelde her maç 90 dakika bu ikiliyi sahada tuttum.Ama devre arası Kaiser sakatlandı.Artık orta sahaya takviye zamanı geldi.Hazırlık maçlarında performansını beğendim.Bakalım ligde neler yapacak.

Yamil Asad'ı gözlemcilerim buldu.Zaten orta sahada rotasyon sorunum vardı,parada var,aldım geçti...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Schaub'u ilk 11 başlattım Kaiser'in kondisyonu düşüktü.Çok uğraştık olmadı.Jesus atmaya devam ediyor.Poulsen'i kulübeye gömecek bu gidişle...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Bu ligde Bayern ve Dortmund gerçekten çok ilerde.Nasıl Real ve Barça İspanya da farklı bir kalitedeyse burada da aynı şey bu 2 takım için geçerli.Bu kadar dayanabildik...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri