1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Fm Genie Scout 15 sorunu

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Default Fm Genie Scout 15 sorunu

beyler fm genie scout a bağış yaptım ve aldım programı. İlk açtığımda bir problem yoktu ama format attıktan sonra pozisyon-en iyi pozisyon-en iyi oran gibi özellikler sapıttı resimde gördüğünüz üzere bunun sebebi nedir bilen varsa yardımcı olsun

Açıkçası foto tam görünmüyor arkadaşım. Büyütebileceğimiz bir siteden upload edersen belki birilerinin yardımı dokunur. Birde gördüğüm kadarıyla bu görüntüyü aldığında oyun açık değilmiş. Oyunu açıp mevcut kariyerini kaydettikten sonra kayıt dosyasını import edersen büyük ihtimal sorun düzelecektir.

Eğer format attıktan sonra sana verilen key dosyasının yenisi istemediysen böyle bir sorun çıkabilir

Nesil
    2006
    Yer
    London

Format attıktan sonra bilgisayarına verilen UID değişir, yani yeni uid i genie scout programından alıp email gönderip yeni bir key dosyası istemen gerek, key dosyasındaki bilgiler ile senin programının bilgileri eşleşmediği için geçersiz sayılıyor, doğal olarak program gerçek rakamlar yerine sahtelerini yazıyor.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Teşekkür ederim yardım ettiğiniz için yeni idyi gönderdim sorun çözüldü

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Free vers. ne zaman yayınlanır?
    FM Gazetesi

Nesil
    2014
    Yer
    istanbul

Bağış yapıp genie scout almak istiyorum ama tam olarak yapamadım. Bağış yapmak istediğimde onaylanmadı diyor. Nasıl yaptığını anlatırmısın kardeş.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri