1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: En fazla golü derinden yiyen takımlara karşı nasıl çıkılmalı ?

Default En fazla golü derinden yiyen takımlara karşı nasıl çıkılmalı ?

Merhaba arkadaşlar maçdan önce bakıyorum rakip takıma en fazla golü derinden yemiş ama bu derinin tam çözümliyemediğim için o maçlarda tam bir verim alamıyorum çoğunlukla hüsran oluyo sonu nasıl bir anlayış derindne fazla gol yiyen takımlar için işe yarar teşekkürler

Topu fazla dolandırmadan kazandığın topları direk defansın arkasına yollayarak başarılı olabilirsin eğer geride bu pasları atabilecek oyunculara sahipsen.Genelde ben AML/R kullanıp ST'de hızlı,rakibin arkasına kaçabilecek oyuncular kullanıyorum.Rakibi biraz daha geride karşılıyorum defansın daha öne çıkmasını sağlamak için.Dikine pas,koşu yoluna pas,ceza sahasına uzun oyna gibi direktiflerle kendi yarı sahamda kazandığım topu hızlı bir şekilde ileriye göndermeyi amaçlıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

savunma arkasına atılacak olan toplarla ya da erken ortalarla başarılı olursun. muhtemelen yavaş savunmacılar ve önde kurulan bir savunma hattı vardır rakibin. kenar adamlarına "çizgiye inmeden orta aç" ve orta alan oyuncularına "daha fazla dikine pas" komutu verebilirsin.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

ikinizede teşekkür ediyorum ilginiz için cevabınıza kadar oyunu oynuyamadım şimdi açıp devam edebilirim

yeni gördüm burayı biraz hortlatmış gibi olcak ama direk toplarla başarı sağlayabilen var mı bu seride ? ben enson 2012de direk toplarla oynuyodum

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    yeni gördüm burayı biraz hortlatmış gibi olcak ama direk toplarla başarı sağlayabilen var mı bu seride ? ben enson 2012de direk toplarla oynuyodum
    Ben oynayamadım varsa yoksa kısa pas ben sevmiyorum uzun top benim oyuncular alacak topu rakip sahaya yıkacaklar oyunu top cevircekler [emoji1]

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri