1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Steam hakkında yardım...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Steam hakkında yardım...

Arkadaşlar merhaba ben Steam'dan taktik,logo,yüz paketi vs. şeyleri indiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ben bu oyun için biriki taktik indirmeyi denedim,biri indi biri inmedi.

eğer bir problem yoksa şöyle yapacaksın;

Steam/Topluluk/Atölye sekmesine tıkla.

kurulu olan oyunların ilk sayfada çıkacaktır,eğer çıkmazsa sağ tarafta arama bölmesinde oyunun adını yazıp arama yapabilirsin.

oyun ile alakalı içerikler sıralanınca indirmek istediğin içeriğe abone olmalısın.

steam üzerinde yapacağın işlem bu kadar.

daha sonra oyunda,karşılama ekranında yahut ayarlarda en altlarda "indirilen içerik" yada "indirilenler" gibi bir menü var.oraya girip işlem yapman gerekebilir.

ben iki taktik indirdim birini taktik yönetiminden "içeri aktar" seçeneği ile taktiklerime ekledim ancak diğer indirdiğim taktik hiç görünmedi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pappi View Post
    ben bu oyun için biriki taktik indirmeyi denedim,biri indi biri inmedi.

eğer bir problem yoksa şöyle yapacaksın;

Steam/Topluluk/Atölye sekmesine tıkla.

kurulu olan oyunların ilk sayfada çıkacaktır,eğer çıkmazsa sağ tarafta arama bölmesinde oyunun adını yazıp arama yapabilirsin.

oyun ile alakalı içerikler sıralanınca indirmek istediğin içeriğe abone olmalısın.

steam üzerinde yapacağın işlem bu kadar.

daha sonra oyunda,karşılama ekranında yahut ayarlarda en altlarda "indirilen içerik" yada "indirilenler" gibi bir menü var.oraya girip işlem yapman gerekebilir.

ben iki taktik indirdim birini taktik yönetiminden "içeri aktar" seçeneği ile taktiklerime ekledim ancak diğer indirdiğim taktik hiç görünmedi.
    Çok teşekkür ederim dediğini deneyeceğim.

Arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama Orijinal olarak elimde şuanda sadece FM2015 var Euro Truck 2 oyununu da yükleyeyim dedim eğlenceli oyun vs. ama steam_api.dll diye bir dosya siliniyor. Oyun orijinal olmadığı için mi yoksa virüs programı bende aktif olduğu için mi ?

Kısaca sormak istediğim şu arkadaşlar. Steam aktif olduğu için diğer orijinal olmayan oyunları çalıştıramaz mıyım ? Mesela PES2015 de steamda hazır olmadığı için diye bir yazı geliyor oyun açılmıyor. Bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim herkese şimdiden teşekkür ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

arkadaşım onun steamle alakası yok,oyunun korsan olduğu için yapıyor.

Tamam korsan oyun zaten. Anlatmak istediğim bu oyunları oynama şansımız yok dimi steam'ı kaldırmadan. Yani arkadaşım pes2015'i kurdu oynuyor güzelce oyun orijinal değil. Euro Truck 2'yi de kurdu sorunsuz oynuyor Orijinal değil oyun. Steam engeller mi orijinal olmayan oyunları yani bende steam hiç olmasaydı sorunsuz oynayabilir miydim?

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri