Anket Sonuçlarını Görüntüle: Onur Altun ilk sezon sizce hangi takıma gitmeli?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Akhisar Belediyespor

4 17.39%
  • Ankaragücü

8 34.78%
  • Kartalspor

3 13.04%
  • Elazığspor

1 4.35%
  • Orduspor

2 8.70%
  • Eskişehirspor

1 4.35%
  • Diğer

4 17.39%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 43 arası toplam 43 sonuç

Konu: "Bir Teknik Direktörün Hikayesi - Ankaragücü Since 1910 !"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ankaragücü hayırlı olsun.Geçen sene de aynı takımı çalıştırmıştın sanırım. Hazırlık maçları iyi geçmiş. Forvet Ersan martin i oynattığına göre taktik orta-kafa ya dayalı bir taktik sanırım?

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Ankaragücü hayırlı olsun.Geçen sene de aynı takımı çalıştırmıştın sanırım. Hazırlık maçları iyi geçmiş. Forvet Ersan martin i oynattığına göre taktik orta-kafa ya dayalı bir taktik sanırım?
    Teşekkürler hocam aynen doğru diyorsun Ankaragücünü çalıştırmıştım geçen senede taktik tamda dediğin gibi...

~ ALTUN İLE İLK SEZON TAMAMLANDI ! ~

03.07.2014 tarihinde Ankaragücü takımında göreve başlayan Onur ALTUN ile ilk sezonunu tamamladı. Onur Altun kulüpte yapmış olduğu yeniliklerden dolayı bir çok Ankara taraftarının gönlünü kazanmış olsa da nitekim ligde almış olunan ilk sezonun maç sonuçları pek iç açıcı gözükmüyor. İşte ilk sezonunun maç istatistikleri;

Ligin ilk devresinde 6 Galibiyet, 4 Beraberlik, 10 Mağlubiyet alan Ankaragücü takımı bir çok taraftarı fikir ayrılığına düşürmeye başladı. Onur ALTUN yaptığı basın açıklamasında; " Başarı için sabır gereklidir. Yeni bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Tabi ki mağlubiyet alacağız her maçı kazanacağız diye bir şey yoktur. En kısa zamanda takımımız bu rehaveti üzerinden atarak ligin ikinci yarisinda çok daha iyi bir takım haline gelecektir. " dedi.

Fakat ALTUN'un yaptığı açıklamadan sonra taraftar ikiye bölündü. Taraftarların bir bölümü ALTUN'u istifaya davet ederken, bir bölümü de teknik direktör Onur ALTUN'a güvendiklerini dile getirdiler.

Ligin ikinci devresinde 9 Galibiyet, 4 Beraberlik, 7 Mağlubiyet alan Ankaragücü teknik direktörü Onur Altun sezonu 10. sırada bitirerek taraftara büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Lig boyunca Ankaragücü teknik direktörü Onur ALTUN toplamda 15 Galibiyet, 8 Beraberlik, 17 Mağlubiyet aldı. Sezon sonu basın toplantısı düzenleyen Onur ALTUN; " Hepiniz bilin ki bu kulüpte başarı için varım ve o başarıyı sağlayana kadar gitmeyeceğim. Kulüp köklü bir tarihe sahip en iyi yerlere getirebilmek için çalışıyoruz. Taraftarımız başarı için biraz daha beklemeliler. Bu kolay bir şey değil bizde istiyoruz ilk sezonda fakat herşey istediğimiz gibi olmuyor. Başkanla görüştük yola benle devam etmek istediğini iletti. Düşünmeden kabul ederek hiç bir gelir talep etmeden imzaladım. Ankaragücü takımında 1 yıl daha görevdeyim ve taraftarımıza söz veriyorum. Bu sezon maçları izlerken keyif alacakları bir Ankaragücü izleteceğiz. " diyerek konuşmalarına son verdi.

~ İŞTE 2014/2015 SEZONUN İSTATİSTİKLERİ ! ~

~ MEHMET YİĞİNER İLE RÖPORTAJ ~

Muhabir; Öncelikle sayın Yiğiner bu röportaj için bize vakit ayırdığınız için size teşekkür ediyorum.

Mehmet Yiğiner; Rica ediyorum.

Muhabir; Sayın Yiğiner takım için sezon sonu bir değerlendirmeniz varmı ?

Mehmet Yiğiner; Sizde biliyorsunuz ki göreve başlayan teknik hocamız kulübü seven bir kişi olup işini para için değil başarı için yapan bir hocamızdır. Bizde isterdik ilk sezonda Ankaragücü takımını ilk 3 arasında görmek yada şampiyon görmek ama bize zaman lazım. Bambaşka projelerimizi hayata geçirmeye çalışıyoruz. Taraftarımızın gönlü rahat olsun Ankaragücü tekrar Süper Lig'e dönecek Onur ALTUN bunu başarabilecek bir teknik direktördür.

Muhabir; Peki Yiğiner Onur ALTUN ile sözleşme uzattığınız doğru mu ?

Mehmet Yiğiner; Evet bir sözleşme'nin olacağı doğru fakat henüz Onur ALTUN'u ikna edebilmiş değiliz. Çünkü son çıkan haberlerden sonra kafası baya karışmış gözüküyor. Benimle yaptığı görüşmelerde sürekli takıma kendisinin zarar verdiğini ve ayrılmak istediğini dile getirdi. Ama ikna çabalarımız neticesinde kulüpte kalmaya ikna ettik.

Muhabir; Sayin Yiğiner taraftar ikiye bölündü bir kesim ALTUN'un gitmesini istiyor. Sizin görüşünüz nedir ?

Mehmet Yiğiner; Dediğim gibi Onur Altun hiç bir yere gitmeyecek. Taraftarımızın bir olması gerektiği bir zamanda ayrı düşmesi yanlış birşey. Taraftarımıza buradan çağrı yapıyorum " GÜN BİRLİK OLMA VAKTİ TAKIMI DESTEKLEME VAKTİ GÜN DİRİLİŞ VAKTİ " diyerek röportajına son verdi.

~ AÇIKLAMA ~

Arkadaşlar PTT'ye çıkana kadar maçları hızlıca geçmeyi düşünüyorum. Çünkü vakit harcamadan güzel keyifli bir kariyer hikayesi planlıyorum. Umarım yeni sezonumuzda PTT'ye çıkmayı başarabiliriz...

NOT: TAKİP EDEN VE MESAJ ATAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM....
    Onur ALTUN

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

ilk sezon böyle olması normal dileri kısa sürede çıkarsın alt ligler bataklığından

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar kardeşim takipteyim. Bende Malatyasporla oynuyorum sonuçlar aynen böyle berbattı benimde. Taktiği basitleştir biraz,çok komut verince takım şaşırıyor kendini 2.ligde böyle olmuş biraz.
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    ilk sezon böyle olması normal dileri kısa sürede çıkarsın alt ligler bataklığından
    Aynen kardeşim inşallah çıkarız bu sezon teşekkür ederim mesajın için

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Başarılar kardeşim takipteyim. Bende Malatyasporla oynuyorum sonuçlar aynen böyle berbattı benimde. Taktiği basitleştir biraz,çok komut verince takım şaşırıyor kendini 2.ligde böyle olmuş biraz.
    Sağol teşekkürler kardeş dediğin gibi taktiği basitleştirdim biraz daha inşallah bu sezon şampiyonluğu kazanacağız...

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başarılar.Arkadaşın dediği gibi talimatları oyuncu kapasitesine göre vermek lazım düşük takımlarda

İlk sezona göre herşey normal tıkırında.. asıl iş bir üst lige çıkınca belli olacak. Gerek transfer bütçesi gerekse kadro derinliği olsun. O zaman Süper Lig yolunda daha net herşeye ortaya çıkar. Mümkün olduğu kadar iyi kadro yaratmaya çalış. Yetenek bulursan para acıma derim, ilerde sana geri dönüşümü kat kat fazla önüne gelir.

Gecekondu Taraftar Birlikleri Arkanda İnşallah Seneye Çıkacağız PTT'ye

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Başarılar.Arkadaşın dediği gibi talimatları oyuncu kapasitesine göre vermek lazım düşük takımlarda
    Teşekkür ederim aynen öyle görüşünüze katılıyorum.

Quote Originally Posted by karakartalbjkk View Post
    İlk sezona göre herşey normal tıkırında.. asıl iş bir üst lige çıkınca belli olacak. Gerek transfer bütçesi gerekse kadro derinliği olsun. O zaman Süper Lig yolunda daha net herşeye ortaya çıkar. Mümkün olduğu kadar iyi kadro yaratmaya çalış. Yetenek bulursan para acıma derim, ilerde sana geri dönüşümü kat kat fazla önüne gelir.
    Öncelikle mesajın için teşekkür ederim. Dediğini gibi bir üst lige çıkınca herşey belli olacak. Kadromuzu bir üst lige çıkmak için biraz yaşlı oyunculardan kurmuşta olsak bu bir üst ligde böyle olmayacak.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Gecekondu Taraftar Birlikleri Arkanda İnşallah Seneye Çıkacağız PTT'ye
    Gecekondu'ya sonsuz teşekkürler. İnşallah çıkacağız PTT'ye ve oradan Süper Lig'e mesajın için teşekkür ediyorum...

~ AÇIKLAMA ~

Oyundaki ikinci sezonumuzu tamamlamış bulunmaktayız. En kısa zamanda güncelleme ile sizlerle paylasacağım herkese İyi Forumlar...

Arkadaşlar bilgisayarımın bir arızasından dolayı servise vermek zorunda kaldım. Bugün aldım ve oyunun save dosyası duruyor kariyere kaldımız yerden devam edeceğiz. Gecikmeden ötürü herkesten özür dilerim telafisini edeceğim...

Eline sağlık dostum, ne kadar görsel o kadar takip etme isteği uyandırıyor.. Yaşlı kurtları takıma kazandırmışsın, umarım daha faydalı olurlar yeni sezonda.. Laz Ali'nin desteğini alırsan, önünde kimse duramaz .. Başarılar..

~ ANKARAGÜCÜ 2.SEZON HAZIRLIKLARINA BAŞLADI ~

Ankaragücü takımı ile 2.sezonunu geçiren ALTUN hazırlık kampında takımdan istediği verimi alamadı. Ankaragücü hazırlık kampında yaptığı 6 maçtan 2 Galibiyet, 2 Beraberlik, 2 Mağlubiyet aldı. Onur Altun yaptığı açıklamada takımdaki bir çok oyuncunun kondisyonu eksik olduğunu belirterek en kısa zamanda lige hazır hale geleceklerinin sinyallerini verdi.

~ ANKARAGÜCÜ 2.SEZONU TAMAMLADI ~

Onur Altun ile ikinci sezonunu geçiren sarı lacivertliler İkinci Lig Kırmızı Grup maçlarında büyük bir başarıya imza attı. Ankaragücü oynadığı 17 lig maçında 16 Galibiyet alarak rekorlara imza atan bir başarı elde etti. ALTUN ligin ilk yarısındaki bu istatistiğe şöyle yanıt verdi; " Çok iyi bir takım yarattık. İyi bir hazırlık kampı geçirmemiş olabiliriz fakat bu lig için üst düzey bir kadroya sahibiz. Artık Şampiyonluk için önümüzde engel kalmadı. İnşallah hepimiz Ankaragücü takımı için en iyisini yapacağız. " diyerek taraftara öz güven aşıladı...

Ligin ilk yarısındaki yakaladığı müthiş başarıyı ikinci yarıda da devam ettiren Ankaragücü 2.Lig Kırmızı Grup'ta rekorların altına imzasını atmayı başardı. Sarı lacivertli takım çıktığı 17 lig maçından 14 Galibiyet, 3 Beraberlik alarak sezonu namağlup bitirdi ve taraftarlarına muhteşem bir galibiyet serisi yaşattı. Altun ile sarı lacivertliler toplamda oynadıkları 34 maçta 30 Galibiyet, 4 Beraberlik alarak büyük bir rekora imza atmayı başardı.

~ ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SERÜVENİ ~

Ankaragücü Ziraat Türkiye Kupasında 3.tur maçında Adanaspor'u 3-2 mağlup ederek saf dışı bıraktı. Daha sonra 3.turda Denizlispor'u aynı skorla 3-2 mağlup ederek gruplara kalmayı başaran sarı lacivertliler, gruplarda Gençlerbirliği, Şanlıurfaspor, Kasımpaşa ile aynı grupta yer aldı. Sarı lacivertliler gruplarda oynadığı 6 maçta 2 Galibiyet, 2 Beraberlik, 2 Mağlubiyet alarak gruplarda kupaya veda etti.

~ ANKARAGÜCÜ 2.LİG KIRMIZI GRUP ŞAMPİYONU OLDU ! ~

Geçtiğimiz sezon takımın başına istikrarlı bir teknik direktör getirerek başarı elde etmek isteyen Ankaragücü takımı Onur Altun ile ikinci sezonunda PTT 1.Lig'e çıkmayı başardı. İkinci Lig Kırmızı Grupta çıktığı lig maçlarında her maçında farklı öz güven ile sahada olan sarı lacivertlilerin şampiyon olmasında tabi ki en büyük pay tecrübeli hoca Onur ALTUN' undur.

Onur hoca sezon sonu yaptığı açıklamada; " Buraya geldiğim günden itibaren başarı için savaştım. Tabi ki kalitemiz bu lige göre çok fazlaydı. Elimizden gelenin daha fazlasını yaparak oyuncularım ile muhteşem bir seri yakaladık. Şampiyon olduk mutluyum, mutluyuz. Ankaragücü taraftarı bunları hak ediyor. Umarım PTT 1.Lig de aynı başarıyı yakalar takımımızı tekrar Spor Toto Süper Lig seviyesine kadar yükseltiriz. " diyerek sözlerini noktaladı.

~ BAŞKANDAN İLK KUTLAMA ! ~

Sarı lacivertli takımın başarısına kayıtsız kalmayan Ankaragücü kulüp başkanı Mehmet Yiğiner 2.lig kırmızı grup maçlarında göstermiş olduğu performansı ile Onur ALTUN'u arayarak tebrik etti. Tecrübeli hoca ile başkan arasında ki bu sıcak ve samimi görüşme başarının sırrını biraz da olsa açıklıyor...

~ ONUR ALTUN NİKAH TAZELEDİ ! ~

Kazandığı büyük başarıdan sonra Başkan Yiğiner Ankaragücü tecrübeli hocasına yeni bir kontrat önerdi. ALTUN hiç düşünmeden kendisini 1 yıl daha bu renklere bağlayan kontrata imzasını attı. ALTUN'un alacağı ücretin henüz netlik kazanmadığı detayların daha sonra açıklanacağı belirtildi. ALTUN yaptığı açıklamada kulüpte olmaktan mutlu olduğunu ve Ankaragücü' nün yuvası olduğuna dikkat çekerek buraya para için gelmediğini başarı için geldiğini bir kez daha vurguladı...

~ SEZON BAŞI YAPILAN TRANSFERLER ~

~ İSTATİSTİKSEL BİLGİLER ~

~ AÇIKLAMA ~

Arkadaşlar PTT 1. Lige çıkmayı başardık. Artık maçları daha güzel bir şekilde sizlerle paylaşacağım bi aksilik olmaz ise bütün maçları videolu olarak paylasıp sizleri attığım o nefis gollerden mağrum bırakmayacağım...

NOT: TAKİP EDEN VE MESAJ ATAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM....
    Onur ALTUN

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri