Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 118 sonuç

Konu: Şampiyonlar Ligi Şampiyonu - Galatasaray | 4.Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ - G GRUBU

4.HAFTA MAÇLARI

Maç İstatistikleri

5.HAFTA MAÇLARI

Maç İstatistikleri

6.HAFTA MAÇLARI

Maç İstatistikleri

G GRUBU PUAN DURUMU

Bu sezon Kupa 1'de, geçen sezona kıyasla bambaşka bir Galatasaray var. Kendi sahamızda 3 rakibimizi de eli boş gönderirken, deplasmanlarda da sadece 1 mağlubiyet alarak grup etabını lider olarak tamamlıyoruz.

Deplasmanda mağlup olduğumuz Benfica'dan rövanşı acı bir şekilde almamız da bu başarımıza ekstra anlam kattı

1.ELEME TURUNDAKİ RAKİBİMİZ ;

Orta zorlukta bir kura oldu diyebiliriz. İlk maçın deplasmanda olması da bizim avantajımıza olarak yorumluyorum. Orada atacağımız gol veya goller, kendi sahamızda işi bitirmemiz için yeterli olacaktır.

Diğer Eşleşmeler ;

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Tebrik ederim hocam Bruma hakikaten üst düzey oynuyor.
    Maşallah diyelim

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

- DEVRE ARASI -

Mali durumumuzun biraz olsun düzelmesiyle beraber, yönetimden altyapı tesislerinin geliştirilmesini talep ettik. Onlar da anlayış gösterip, kabul ettiler. Geleceğimiz en büyük yatırımımız, genç oyuncularımız..

Sözleşme Yenilemeleri

ÜLKEMİZDEN VE DÜNYADAN HABERLER

TRANSFERLER

Onur Kıvrak - Profil

Nicklas Helenius - Profil

Devre arasını 2 transferle geçiyoruz.

Eray'ı maç tecrübesi kazanması için kiralık yolladık ve elimizde sadece Sinan kalınca ve Onur'un da sözleşmesinin bitimine 6 ay kaldığını görünce elimizi çabuk tuttuk ve yabancı kulüpler devreye girmeden, kendisini kadromuza kattık.

Takımda sadece 2 forvet bulunduğu için, bu mevkideki rotasyonu kuvvetlendirmek adına yine bedelsiz olarak Nicklas Helenius ile anlaşmaya vardık.(Hemen Al, opsiyonunu kullandığımız için 350bin avro ödedik.) Kendisi ayrıca Enes için de iyi bir mentor olacaktır.

İş Teklifleri
    Avrupa'nın önemli kulüplerinden gelen teklifleri reddettik. Hedefimize ulaşmadan bir yere gitmek yok..

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Avrupa'da inanılmaz oynuyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

6 atılırmı yahu

Aradığımız Galatasaray bu sanırım

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Maşallah diyek de bozulmasın
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Muhteşemiz hocam.Bu performansdan sonra A.Madrid sorun çıkarmaz.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başarılar.Transferler gayet sağlam olmuş.Şino'dan da iyi verim alıyorsun "II.Hagi" gibi olmuş bir nevi ama artık yerine bir genco alıp en kötü kiraya yollayıp ısındırma vakti geldiğini düşünüyorum

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Onur Kıvrak transferi çok güzel olmuş. Denediğim için söylüyorum kaleyi rahatlıkla emanet edebilirsin Muslera yı aratmıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Yorumlarınız için teşekkürler beyler

Transfer Döneminde oynadığımız maçlar;

Çok sıkışık fikstürde, yoğun tempoda üst üste 5 maç oynadık ve en az hasarla atlattık diyebiliriz.

UEFA Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu İlk Maç

Maç İstatistikleri

Rakibimizden bariz iyi oynadık fakat gol yollarındaki etkisizliğimiz bize pahalıya patladı. 1-1 de iyidir derken son dakikada Greizmann faktörü devreye girdi.

STSL 22.Hafta

Maç İstatistikleri

Atletico Madrid deplasmanı dönüşünde, en yakın takipçimiz Beşiktaş ile deplasmanda oynadığımız derbide çok rahat 3 puana ulaştık. Açıkçası böyle bir skor beklemiyordum takımımdan

STSL 23.Hafta

Maç İstatistikleri

Antrenman havasında geçen maçta, Helenius'un tek kişilik şovuyla 3 puana uzandık.

STSL - 23.Hafta Puan Durumu

STSL * Oyuncu Verileri

Kullandığımız taktik ve ideal ilk 11'imiz;

Ligde Burak-Bruma-Sneijder 3lüsünün önderliğinde oldukça iyi gidiyoruz. Burak, 23 maçta 22 golle adeta kendisini aştı. Bruma da yaptığı asistlerle(13) göz dolduruyor. Sneijder ise her zamanki gibi

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Gözümü Ovuşturdum 3 Kere Baktım Uyku Sersemiyim Kusura Bakma Ama BENFİCA'YA 6 TANE NEY LA

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Atletico'yu eleyebiliriz.Taktik de zaten Türkiye için biçilmiş kaftan 4-4-1-1 gibi oyun içinde.

Atletico'yu eleriz hocam rahat ol

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Atletico'yu eleriz hocam lig zaten bizde

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Evimizde A.Madrid i yeneriz ama yenilirsek de şaşırmam

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Yorumlarınız için teşekkürler beyler
    [MENTION=261504]urwrdskkn[/MENTION], deplasmanda çok şanssız bir şekilde yenilmiştik Benfica'ya. Oyuncularıma maçtan önce bunun bir intikam mücadelesi olduğunu söyledim ve sonuç olarak da acı şekilde intikamımızı aldık

UEFA Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu 2.Maç

Maç İstatistikleri

Jesus Gamez'in, Olcan'a çift dalması sonucu 10 kişi kaldılar ve biz de bunu iyi değerlendirdik. Kupa 1'de yolumuza devam ediyoruz.

UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri

Zor bir rakip geldi. Korkak oynamadan cesurca savaşacağız.

Eşleşmeden kim galip çıkar ? Skor ve takım tahminlerinizi bekliyorum gençler

Bu arada çeşitli kulüplerden de teklifler alıyorum.

Teklifi, takımımda mutlu olduğum ve hedeflerime ulaşmadan hiçbir yere gitmeyeceğimi bildirerek reddettim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

A.Madrid i elemek çok iyi olmuş ama City i geçebileceğimizi düşünmüyorum Ayrıca Sparta Prag ın orda olması da sürpriz olmuş.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Acı gerçek ama City tokatlar bizi

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

STSL - 24-28.Hafta Maçları

STSL - Puan Durumu ve Oyuncu Verileri

Ligde yolumuza kayıpsız devam ediyoruz. Burak-Bruma ikilisi ortalığı kasıp kavuruyor.

Ziraat Türkiye Kupası Fikstürümüz

STSL- Yılın Oyuncusu Adayları

Burak, açık ara farkla favori.

STSL - Yılın Yabancı Oyuncusu Adayları

Bruma da aynı şekilde ödülün en güçlü adayı konumunda.

UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 1.Maç

Maç İstatistikleri

Herşey güzel giderken yediğimiz 2 basit gol, hele 2.si çileden çıkmama neden oldu. Avantajı rakibe kaptırdık.

Maçın Golleri (Özellikle son gol resmen çileden çıkarttı, bu kadarı da pes yani)

SNEIJDER ŞOKU !!!

Çok kritik olan Çeyrek Final maçı öncesi bundan daha kötüsü olamazdı.

UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç

Maç İstatistikleri

Takımımızın maestrosu Sneijder'den yoksun çıktığımız rövanş maçında, salladık fakat yıkamadık İngiliz devini. Oynadığımız oyun takdire şayandı.

Ne Yaptın be Real ???
    Last edited by dAleksic : 12.Aralık.2014 at 05:09

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

City karşısında çok iyi maçlar çıkarmışız.Sneijder'e de yazık olmuş.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

- Şampiyonluk Maçı -

Genel olarak rahat bir sezon geçirdik. Mali açıdan da fazla harcamaya girmeden, ideal ekonomiyi koruyarak sezonu noktaladık. Başkanımızla da gayet iyi geçiniyoruz.

Ligin gol kralı ve en iyi ortalamaya sahip oyuncusu Burak iken, 1.Serdar Gürler oldu. Gerçekten garip..

2.sezonumuzda da STSL'yi rahat bir şekilde kazanmış bulunmaktayız. Bu ligin çok üstünde bir takımız. Yeni sezonda yeni transferlerle UEFA Şampiyonlar Ligi için savaşacağız.

Bu sezon Türkiye Kupası'nda Yarı Final etabında elendik. Yardımcım Pin'e devretmiştim kupa maçlarını ve takımı yarı finale kadar getirdi. Çok da önemli bir kupa değil, hedefimizde daha büyük başarılar var.

Bu sezonun Kupa 1 sahibi Real Madrid oldu. Çeyrek Finalde elendiğimiz M.City'yi penaltılara giden maçta 5-3 yenerek kupanın sahibi oldular.

Avrupa'da kulüpler bazında olan sıralamada 14 basamak yükselerek 17.olduk. Ayrıca ligimiz de 1 basamak yükselerek 9.oldu.

Evet arkadaşlar kariyerimizde 2.sezonu da geride bıraktık. Yeni sezon hakkındaki görüş, tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum. Pasif takip edenler de bir iki kelimesini esirgemesin lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Gerçi şuanki kadronu tam olarak bilmemekle ortasahanın zayıf oldugunu dusunuyorum
    İlkayı kap

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Puan farkı o kadar fazla ki hesaplayamadım hocam kusura bakma

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

@Önder HOCA, para yok paraaa
    [MENTION=286424]davidalaba27[/MENTION], yok be o kadar da fark yok, 14 puan sadece

Başkanımız değişti. Yeni patronumuz Semih YILDIRIM

Menajer Profilim

Avrupa devlerinden teklifler aldık yaz boyuncu fakat hiçbirine yüz vermedik.

Spoiler: İş Teklifleri 

Altyapı Tesislerimiz Geliştiriliyor

Takımımızın abilerinden Hamit, aktif futbol yaşantısına son verdi. Güle güle emektar adam !

İkinci kaptanımız Semih Kaya ile sözleşme yeniledik

Brezilyalı efsane oyuncu Ronaldinho ile altyapı antrenörlüğü için anlaşmaya vardık.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

2016 Avrupa Şampiyonası'nda hayal kırıklığı yaratan Hollanda'nın bize getirdiği teklife hayır diyemedik. Gerek dünya çapında yıldızları gerekse mükemmel bir genç oyuncu ağına sahip, ekol bir ülke Hollanda.

İlk defa bir milli takım yöneteceğim. Tecrübeli arkadaşlar yardımlarını esirgemesinler lütfen

Kısa bir anektod ; Portekiz, finalde Almanya'yı devirerek Avrupa Şampiyonu oldu. Genç yıldızımız Bruma da final maçında 90 dakika forma giydi. Turnuvanın rüya takımına ismini yazdırdı.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

3. sezona girion nasıl olmaz para İlkay'ı al dediysek 50 milyon ver demedik sözleşmesi bitiyordu ucuza kapatabiliyorsun

Para yok dio semihle 3 milyon euroya sözleşme yapıyor

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Vaay müthiş gidiyor kariyer

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

TRANSFERDE AV SEZONU BAŞLADI !

Thorgan Hazard ve Tolcay Ciğerci için bonservis bedeli ödemezken, Alpaslan için kulübüne 5.25m, Ahmet Çalık için kulübüne 1.2m ödedik.

2016/2017 SEZONU KADROMUZ

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Herşey yolunda ilerliyor. Yeni sezonda neler olacak, sabırsızlıkla bekliyorum. Hollanda doğru bir adım olmuş. Umarım pişman olmazsın.

Edit: Tam yazarken güncellemişsin. Transferler yerinde olmuş. Alpaslan'dan nasıl bir verim alacaksın merak ediyorum. Takımda ciddi bir temizlik olmuş; iyi de olmuş.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri