1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: 0xc0000142 Hatası

Default 0xc0000142 Hatası

win 8 yüklü pc de.. hangi yolu denediysem oyunu açamadım.. hep bu hatayı veriyor..

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

denetim masası>programlar>Windows özelliklerini açın veya kapata girin
    Oradan net framework 3.5 e tik atın
    ve Windows updateden doya indirecek sonra games for Windows marketplace yi indirin microsoftun sitesinden.

Büyük ihtimal nod32 kullanıyorsunuz onu kaldırıp net framework u güncelleyip tekrar deneyin
    ADANA DEMİRSPOR

dediğin yöntemle olmuyor kardeş..

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Komut sistemini yönetici olarak çalıştırıp ilk önce sfc /scannow komutunu uygulayıp sisteminizi yeniden başlatabilirmisiniz.

Eğer bu çözüm olmuyor ise komut sistemini yeniden çalıştırarak dism /online /cleanup-image /restorehealth komutunu uygulayıp sisteminizi yeniden başlatarak tekrar deneyiniz.
    ADANA DEMİRSPOR

sfc /scannow komutunu girdiğimde bu komutu kullanabilmek için konsol oturumu çalıştıran bir yönetici olmalısınız diyor

dism /online /cleanup-image /restorehealth komutunu yazdığımda dism'yi çalıştırmak için yükseltilmiş izinler gereklidir.. Yükseltilmiş bir komut istemi kullanın diyor..

arkadaşar bu hatayı oyunu kurduğum 2 pc den de aldım.. çözüm bulamadım bir türlü.. ali kardeşim teşekkürler ilgin için..

oyunu torrentten indirip kurdum olmadı.. peki orijinal aldığımda yine aynı hatayla karşılaşır mıyım 70 80 lira çöpe gitmesin.. saolun..

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by fermangazi View Post
    arkadaşar bu hatayı oyunu kurduğum 2 pc den de aldım.. çözüm bulamadım bir türlü.. ali kardeşim teşekkürler ilgin için..

oyunu torrentten indirip kurdum olmadı.. peki orijinal aldığımda yine aynı hatayla karşılaşır mıyım 70 80 lira çöpe gitmesin.. saolun..

Orjinalde böyle bir hata olmadı hocam.
    ADANA DEMİRSPOR

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri