Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 78 sonuç

Konu: Asimetrik Buldozer - Abuzer Kadayif

1. Default

Southampton'dan kovulduktan sonra 2014/2015 sezonunun ikinci devresinde Trabzon'la anlaştım ve bu taktikle oynadım. Müthiş verim aldım diyebilirim. Trabzon'u aldığım 12. veya 13. idi. Ligi 3. tamamladım. Cardozo'dan çok verim alamadım ama kanatlarda Yusuf Erdoğan-Sefa Yılmaz ikilisini durdurmadık efenim. Hatta Sefa Yılmaz yılın takımına seçildi.

Taktik için teşekkürler, kovulmazsam daha fazla paylaşımda bulunacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Merhaba,

Bu taktiği direk Milan ile denedim, deniyorum. Şu anda resimleri atamıyorum, ama atacağım.

Taktik genel itibariyle başarılı. Ancak, çok fazla gol pozisyonuna girmesine rağmen takım gol atamıyor, olur da karşı tarafın kalecisi kötüyse 6 - 7 - 8 attığı maçlar oluyor.

Bir eksiği ise çok fazla kırmızı kart görüyor takım. Özellikle defansif orta saha ve defansın merkezindeki oyuncular çok fazla kırmızı kart görüyor.

Taktiğin forvetini "komple forvet" yapınca müthiş verim alabilirsiniz.

Takım kendi sahasında müthiş derece verimli oynuyor. Deplasmanlar da kısmi zorlanmalar mevcut. 25. haftaya kadar falan yenilgisiz gitmiştim.

Bana göre takımın en önemli silahı AMC'de oynayan futbolcu. Milan olduğum için Honda artık asist yapmaktan kusacak. O derece. Önünde çok iyi bir forvet varsa ( F.Torres ) takım iyi pozisyonlara girebiliyor.

Akşama resimleri atacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

taktikte alınan sonuçlara bakılırsa muzazzam. dışarı giden şut sayısı da normal çünkü bahsettiğinize göre ayarlarda kaleyi gördüğünde vur komutu varmış okuldaki pc'ye fm 2015 kuracağım,o zaman bu taktiği bir inceleyeceğim. enteresan bir motoru var 15'in. normal maçlarda olmayacak kadar şut ve gol pozisyonu üretiyor bazı taktikler....
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

son sürümde ve alt liglerde taktik işliyor mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Quote Originally Posted by bangbangstar View Post
    son sürümde ve alt liglerde taktik işliyor mu ?

Ben güncellemeyi yapar yapmaz sezona başladım, taktik verimli. Lakin dediğim gibi sadece Milan ile oynadım. Belki diğer takımlarda ( daha düşük ) komutlarda bazı oynamalarla güzel sonuçlar alınabilir.

Quote Originally Posted by inter_23 View Post
    Ben güncellemeyi yapar yapmaz sezona başladım, taktik verimli. Lakin dediğim gibi sadece Milan ile oynadım. Belki diğer takımlarda ( daha düşük ) komutlarda bazı oynamalarla güzel sonuçlar alınabilir.
    yanıt için teşekkür ederim. bir de antrenman bilgisi verilmemiş sanırım. bu seride çözemediğim işlerden birisi de antrenman. takımım taktiğe alışana kadar sezon ortası geçmiş oluyor. diğer serilerdeki gibi takım uyumu çok yüksek - maç antrenmanı işe yaramıyor gibi. bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Harika bi taktik diyebilirim.

Gaziantepspor'la ilk sezonu 5. bitirdim. İkinci sezonda bir kaç normal transfer ile ligte şampiyon oldum.

Efsane kere efsane. Ellerine emegine saglik.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Miy ile kullanıyorum tgol yükünü Amc nin aksine mc çekiyor valla asistide ml çekiyor AMC de verim alamıyorum Pablo Aimar var orada

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Ligi sonuncu bitireceği tahmin edilen Paderborn'un başına geçerek kariyerime başladım. Kontrollü bir oyun oynatmaya çalışıyordum. Ligin ilk 8 haftasında yalnızca 1 puan kazanabildim. Taktik ararken bu taktiğe denk geldim, deneyeyim dedim. İlk maçta Wolfsburg'a ecel terleri döktürdük ama maç 2-2 sona erdi. Daha sonra kupada Schalke'yi 3-0 yendim. O maçtan sonra takım şahlandı. Oyuncularim taktiğe çok çabuk alıştı. Devre arasını yanılmıyorsam 10. sırada kapattım. Gerek sakatlıklar gerek cezalar gerekse kadro darlığından özellikle ortasahada büyük eksiklik yaşıyordum. Kadroya dmc, mc ve amc olmak üzere 3 yeni orta saha oyuncusu dahil ettim. (ikisi kiralık biri bonservissiz) Ligin ikinci yarısında 6 ortasaha oyuncum dönüşümlü olarak oynadılar ve de harika performanslar sergilediler. Biri hariç hepsinden 'maksimum' verim aldım. Sezon sonunda takımımı 3. sıraya kadar taşıdım. 7. ile aramda 3-4 puan fark vardı. Kılpayı da olsa Şampiyonlar Ligi'ne katılmaya hak kazandım. Kupa finalinde Hertha Berlin ile oynadım, 2-1 galip geldim.

(İlk sezonda üç veya dört maçta yenildiğimiz için kapatıp tekrar oynadım. :d O sezonun hakkı altıncılık-yedincilikti.)

Çok sayıda oyuncumun değeri katlandı. Yeni sezonda yine önemli transferler yaptım. Süper Kupa'da Bayern Munich'i 1-0 mağlup ettim. Birkaç hafta sonunda üst sıralardaki Paderborn'u bırakıp 11. sıradaki Dortmund'un başına geçtim. Burada da aynı taktiği kullanıyorum ve sonuçlar aynı.Takım taktiğe hala tam olarak adapte olamamasına rağmen şuan 2. ile 3. sıra arasında gidip geliyorum. Müthiş bir taktik. Tek yakındığım husus çok fazla kart görüyoruz. Bu da tam saha presten kaynaklanıyor sanırım. Onun dışında hiçbir sıkıntımız yok. Taktik tıkır tıkır işliyor. Mkhitaryan inanılmaz işler yapıyor. Eline sağlık on numara taktik.

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Quote Originally Posted by bangbangstar View Post
    yanıt için teşekkür ederim. bir de antrenman bilgisi verilmemiş sanırım. bu seride çözemediğim işlerden birisi de antrenman. takımım taktiğe alışana kadar sezon ortası geçmiş oluyor. diğer serilerdeki gibi takım uyumu çok yüksek - maç antrenmanı işe yaramıyor gibi. bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim.
    Ben antreman için asistan hocayı görevlendirdim. Zaten her maçtan önce şu antreman programı ile maça hazırlanabilirsin diyor, onu uygulayarak güzel antreman uygulanıyor aslında.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Taktiği Chesterfield ile denedim, efsane olduk

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Quote Originally Posted by nannar View Post
    taktikte alınan sonuçlara bakılırsa muzazzam. dışarı giden şut sayısı da normal çünkü bahsettiğinize göre ayarlarda kaleyi gördüğünde vur komutu varmış okuldaki pc'ye fm 2015 kuracağım,o zaman bu taktiği bir inceleyeceğim. enteresan bir motoru var 15'in. normal maçlarda olmayacak kadar şut ve gol pozisyonu üretiyor bazı taktikler....
    Gizliden gizliye senin taktiklerle oynar ve başarılar kazanırdım. Taktiği deneyebildin mi? Senin görüşlerin de önemli..

Valla Şuan BAL Liginde Kullandım. Takım Çöp Olduğu İçin mi Nedir Senin Taktiği Kullanırken Takım Bocalıyor Uyum %90 Civarı.

Daha Sağlıklı Yorumu Oyuncu Kalitesi Arttığında Belirteceğim. Ama Amatör Takımlarda Taktik Çok Sıkıntı Yaratır.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

15. Default

Dortmund ile deniyorum taktik baya başarılıydı ilk sezon CL de yarı finalde Real zor eledi almanya kupasını aldım fakat sakatlıklar nedeniyle süper kupayı alamadım ezmeme rağmen ligde ise ben baya gerideyiz sanıp rotasyon yapıyordum meğer fark 3 puanmış 2 maç yenildim ve 3 puan fark ile 2.oldum fakat bu sene inanılmaz bir kadro kurdum tüm kupalara talibim.

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

usta oyun zevkimi öldürdü şaka bu taktik evertonla ilk sezonda 2. oldum. Gs ile 2. ve 4. sezonda şamp. ligini aldım. 3. sezonda da TSL yi nağmalup bitirdim. Şuan için tek korkum güncelleme gelecek ve taktik bozulacak diye korkuyorum emeklerine sağlık

Taktiği veto ediyorum. Oyun zevkim kalmadı. Hedef takımı süper ligde tutmakken 2. oldum. Uefa'da yarı finalde psg ye elendim.

Şampiyonlar liginde dortmund, benfica, anderlech li gruptayım. 4 maçta 3 galibiyet

Anadolu takımıyla 3. yılda hedefim şampiyonlar ligi kupası oldu neredeyse

Ligin yarısında full yedeklerle çıkıyorum yine de mağlubiyet alamıyorum.

Sorun Bende Heralde Taktiğin Bana Garezi Var ki Takıma Uymuyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Hocam Hollanda da Etkisi Varsa Deneyeceğim Çünkü Çıldırmak Üzereyim.

Çaykur Rizespor un mütevazi kadrosuyla taktiği sezon başından itibaren deneme fırsatım oldu. Çoğu oyuncum istenilen düzeyde olmadığı için yer yer taktik sisteminde sıkıntılar yaşamama rağmen ligi 10. bitirdim. Yeni sezonda aynı taktik üzerine bir kaç transfer yaptığım kadromla başlıyorum. Ofansif orta saha oyuncum pek bi katkı sağlamadı ancak forvet oyuncum gol krallığında 4. sırada bitirdi. Averaj 10. sırada bitirmeme rağmen +5 ti çok gol attım çok da gol yedim ancak zevk aldım maçlardan ve istatistiklerden. Kadroma kaleci ve forvet takviyesi yaptım bu sezon neler olacak göreceğiz muhtemelen Rize deki son sezonum olur daha iyi takıma gitmek istiyorum

O yüzden Türkiye Kupası'nda biraz daha iyi işler başarıp ismimin duyulmasını sağlamaya çalışacağım. Uzun lafın kısası Taktik bi kaç takviye ile orta halli bi takımda bile güzel işler yapabiliyor. Teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Bu taktik çok güzel, bunu daha önceki mesajlarımda da belirtmiştim. Lakin savunma olarak biraz aksamalar mevcut. Özellikle savunma arkasına atılan uzun toplar kaleci ve rakip takımın oyuncusunu baş başa bırakabiliyor. Savunmayı ileri çıkartma seçeneğini kapatsak bile aksamalar devam ediyor. Bununla ilgili bir çözümü olan var mı?

Evet bu sorundan bende memnun değilim uzun topla kaleciyle karşı karşıya kalıyor rakip bunun için Abuzer kadayıf hocamızdan tavsiye bekliyoruz

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

taktiği beşiktaşla denedim önce.kısa sürede uyum sağladıktan sonra yenilgisiz şampiyon oldum ve ikinci sezonun devre arasında inter 'e transfer oldum.12.sıradaki takımı yenilgisiz bir şekilde liderin 2 puan gerisinde 2.sıraya çıkardım.harika bir taktik bence.elinize sağlık..

Nesil
    2005
    Yer
    Mersin

beşiktaşla 2 senemde 2 şampiyonluk birde kupa aldım 3. senedede liderim özellikle dembe ilk sene gol atıyor.ml de olcay şahan amr de sosa mc de ise veli gol ve asisteri ile devleşiyor.dedikleri gibi savunma arkasına atılan toplarda işlerkalecilere kalıyor.Onun dışında muazzam bir taktik tebrkler.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Taktiği sezon ortasında denemeye karar verdim. Malezya İkinci Liginde küme düşmemeye oynayan bir takımı yönetiyorum. İlk maç 3-0 yenildik ama olabilir dedim ve taktiği kullanmaya devam ettik. 2. Maçta ligin 1. sırada giden takımını 4-2 ezdik sahada. Devre arası bu taktiğe göre oyuncu alıp devamlı kullanmayı düşünüyorum.

defans arkasına atılan toplar için özellikle deplasmanlarda defası orta sahaya yaklastır yerine defansı ileri cıkartı seciyorum yada o komut dizisine bişey eklemiyorum bos bırakıyorum böylelikle 1 yada 2 tık defansı geri almıs oluyorum.

özellikle barcada neymar fişek gibi kacıyor arkaya bu sekilde kacsada kaleci defans arası daha yakın oldugu için kaleciyle karsı karsıya kalırken zamanı azalıyor ve gol ihtimali azalıyor. deneyebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

arkadaşlar merhaba çok özür dileri ama ben neden bu taktiği kullanamiyorum uzantısı tac bendeki taktikler fmt bu nasıl olucak nasıl convert edicez tşkler ..

Ellerine sağlık çok işime yaradı.Özellikle köşe vuruşlarında Veli Kavlak'tan çok verim aldım.Gol krallığına oynuyor

Eline sağlık on numara beş yıldız taktik fazla deneyemedim ama hoşuma gitti

Altay'ı çalıştırıyorum hiç transfer yapamadık mevcut kadroyla bir üst lige çıkmak istiyorum bu taktiği kullanıyorum.
    Şuanda liderim her maç en az 3 gol atıyoruz ligin en az gol yiyen ve en fazla gol atan takımıyız.
    Bu taktikle Cumhur takımın maestrosu oldu. İlyas, Semavi mükemmel.
    Ben taktiği çok beğendim defansın arkadasına atılan toplar sıkıntı bu yüzden hızlı oyuncular tercih edilmeli.
    Taktiği yapan arkadaşı kutluyorum ve teşekkür ediyorum.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri