Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 216 sonuç

Konu: Forza Livorno Calcio - Kızıllar Volume 2 / Serie A

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Harika bir gidişat.Muazzam bir oyun fazla söze gerek yok

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yokluk nedir bilirim abi
    hemen oyuncu önerilerine başliyim o zaman
    başta john guidetti, gojko kacar, fernando pacheco buldukça yazaciğim
    david abraham çok bir bonservis vermeden alabilirsin
    Last edited by devilshand : 06.Aralık.2014 at 20:46

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

ligte iyisin seneye sağlam bir kaç transferlerle avrupaya gidersin

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Bu sene kesin çıkarız hocam

abi bi mağlubiyet al, bi beraberlik al ligin tadı kaçmasın

Odegaard'ın babası bi kağıda imza atarak oğlunun fm 15 te olmasını istemişti

Seneye sağlam transferlerle avrupaya oynarız

7. Default

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Harika bir gidişat.Muazzam bir oyun fazla söze gerek yok
    Teşekkür ederim...

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    yokluk nedir bilirim abi
    hemen oyuncu önerilerine başliyim o zaman
    başta john guidetti, gojko kacar, fernando pacheco buldukça yazaciğim
    david abraham çok bir bonservis vermeden alabilirsin
    Guidetti aklımda vardı diğerlerinide aldım listeye.

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    ligte iyisin seneye sağlam bir kaç transferlerle avrupaya gidersin
    Onumuzdeki sene takımda pek kımse kalmıyacak, bu sene takımda bulunan 6-7 oyuncunun sozlesmesını yenılemeyeceğim, 11 tanede kiralık oyuncumuz 11 tanede bu sene kiralık oynayan oyuncunun ayrılacağını var sayarsak sıfırdan bir kadro kurmak duruunda olacağız. Dusmemek en onemli hedefimiz olacak avrupa kupaları zor gibi.

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Bu sene kesin çıkarız hocam
    Bir aksilik olmazsa öyle gözüküyor simdilik

Quote Originally Posted by 61trabzon61 View Post
    abi bi mağlubiyet al, bi beraberlik al ligin tadı kaçmasın

Odegaard'ın babası bi kağıda imza atarak oğlunun fm 15 te olmasını istemişti

Düz seriye devam simdilik ismailim, ama eminim nazar değdireceksin en yakın zamanda Bu arada babanın gözler resmen dolar olmuş

Seri A temcicisine deplasmanda futbol dersi verdik desem yeridir.

PUAN TABLOSU

An itibari ile devre arasına girmiş bulunuyoruz. Sezonun ilk böümünde takımımız inanılmaz bir performans gösterdi. Ligde namağlup gidişimiz sürüyor. Averaj olarak ta en yakın rakibimizi neredeyse 2 ye katlamış durumdayız. Artık Seri A yı cepte görüyorum zira ilk devre topladığımız puanların 2. devrede yarısını toplasak bile bu bizi bir ust seviyeye tasşıyacaktır.

Gidişat bu şekilde olunca devre arasında takviye yapmayı düşünmüyorum, ancak bizi Seri A da da taşıyabilecek uygun maliyetli oyuncular bulursam ozaman iş değişir.

GELECEK FIXTUR

Yorumlarınızı bekliyorum...

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

maçların güzel bosmanla oyuncu bakmaya başla bence seneye seriadasın

forza livorno, ligi çabuk bitir abi brivio solda iyi oynuyor tavsiye ederim.

10. Default

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    maçların güzel bosmanla oyuncu bakmaya başla bence seneye seriadasın
    Coktan basladım da daha bana bakan pek yok..
    forza livorno, ligi çabuk bitir abi brivio solda iyi oynuyor tavsiye ederim.
    Hahhh nazar değidirdin sonunda ismailim brivo iimiş ama begenmiyo simdilik bizi, sezon sonu tekrar denıcem.

Daha baskılı daha çok pozisyona giren takımdık. Yediğimiz gollerin birisi duran top biriside penaltı. Yinede iyi mucadele ettiğimizi düşünüyorum Napoliye karşı, ancak kalite farkı skoru tayin etti

Gereksiz bir kırmızı kart sonucu 70 dk 10 kişi oynadıgımız mactan ancak beraberlik cıkarabildik.

Ligin 2. yarısına berbat başladık, bariz bir form düşüklülüğü söz konusu. 2 kez geriye dustugumuz macın uzatmalrında one gecmemize ragmen santradan yol yiyerek ustunlugumuzu koruyamadık.

Haftalar sonra rahat bir galibiyet aldık takım orak güzel oynadık.

Rahat kazandık.

Harika oyun net galibiyet. Traore yıldızlaştı bu maç.

Bu arada boş durmadık genç gelecek vaad eden bir isimle bedelsiz olarak anlaştık. Sene sonu kadromuza katılacak rotasyonda kullanmayı düşünüyorum.

PUAN DURUMU

Bu periyotta 2 maç takılmamıza rağmen farkı acarak devam ettik. Seri A için simdiden sabırsızlanıyoruz.

FIXTUR

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Rabiot transferi şahane olmuş bir de maaşı da az oh

6g 2b 1m bahsinde bulunuyorum

Rabiot iyi transfer

13. Default

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Rabiot transferi şahane olmuş bir de maaşı da az oh
    Bakalım yüzümü kara çıkarmaz umarım..
    6g 2b 1m bahsinde bulunuyorum

Rabiot iyi transfer
    M nedir ismailim yeaa yattın yine tek maçtan bak görüyormusun

Yönetimimiz başarıyı ödüllendirdi, bende teklif edilen maaşta indirim yaparak jest yaptım

2 beraberliğimiz var bu fixtürde de ama pek takılmıyorum. Namağlup ünvanımız ligde devam ediyor.

Livorno sokakları şenlik yeri. 1 sene uzak kaldığımız Seri A ya geri dönüyoruz. Umarım bu başarıyı birgün Seri A da da yaşarız. İşin zor kısmı şimdi başlıyor.

Seri A durumu netleştiğine göre hazırlıkları da hızlandırmak gerekiyordu. 3 isimle bonservis ücreti ödemeden önümüzdeki sene için anlaştık, bakalım beğenecek misiniz ???

Kariyerli bir oyuncu özelliklerinde düşüş olsada rotasyonda iş yapacağını düşünüyorum.

Eski serilerden bildiğim bir oyuncu top klas olmasada en azından uzaktan sutlarından bize goller kazandıracağını düşünüyorum

Yetenekli kaleciyide kadromuza kattık, daha iyisini ikna edebilirsem bir kaleci daha alabilrim.

Yönetimimiz önümüzdeki senenin başlangıç bütçesinide belirledi, bu para nasıl takım kuracağım bende merak ediyorum.

FIXTUR

Bu gece kalan fixtürüde bitirmeye çalışacağım ve direkt transfer çalışmalarına başlıyacağım. Oyuncu önerilerinizi bekliyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yeni oyuncuları heyecanla bekliyoruz hocam da jest yapıp indirime gitmek nedir ya az para göz olalım lütfen
    Last edited by kilham96 : 08.Aralık.2014 at 02:41

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

federico pacheco ya bak abi kaleci bende sıkıntı çıkartmadı şimdiye kadar
    şampiyonluk hayırlı olsun

Lucarelli, futbolun en efsane adamlarından biridir, kazandığının 5 katını kazanabilecek olmasına rağmen gemiyi terk etmemiştir. En saygı duyduğum futbolculardan biri

Olmadı bu abi namağlup bitmemeli bu lig

Fleck i çok seviyorsun bu belli

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bekliyoruz hocam.

Tertemiz bir sezon geride kalmış tebrikler hocam. Savitsky'i öneriyorum oyunun başında bedava alabiliyorsun ancak şimdi kimdedir nerdedir bir bak istersen. ML, AML oynuyor.

öncelikle şampiyonluk için tebrikler hocam diğer sitede çok efsane livorno kariyerleriniz vardı burdada devam eder umarım

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Transferlerde oyuncuların bonservis gelmesi harika,bir de üstüne maaş kontrolünü de çok iyi yapmışsın.Böyle giderse finansal açıdan aşırı rahatlayacağını düşünüyorum ilerleyen sezonlarda

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrikler süper bir sezon geçirmişiz. Yönetimde iyi para vermiş. Transferleri merakla bekliyorum

23. Default

Yeni oyuncuları heyecanla bekliyoruz hocam da jest yapıp indirime gitmek nedir ya az para göz olalım lütfen
    Takımın başına yönetim taraftarı getirise olacağı budur . Harıl harıl oyuncu arıyorum, tüm önerilere açığım.
    Quote Originally Posted by devilshand View Post
    federico pacheco ya bak abi kaleci bende sıkıntı çıkartmadı şimdiye kadar
    şampiyonluk hayırlı olsun
    Sözleşme önerdim bakalım gelecekmi, tenk yu
    Quote Originally Posted by Pedro View Post
    Lucarelli, futbolun en efsane adamlarından biridir, kazandığının 5 katını kazanabilecek olmasına rağmen gemiyi terk etmemiştir. En saygı duyduğum futbolculardan biri
    Çok özel bir adamdır Luca, çok severim.
    Olmadı bu abi namağlup bitmemeli bu lig

Fleck i çok seviyorsun bu belli
    Param yokken seviyorum hakkaten ama parayı bulunca satıyorum nedense Son maç hakkaten nağmalup ünvanını kaybediyorduk, 75 dk 10 kişi oynadık, ki 10 kişi kaldığımızda skor avantajımızda yoktu, öldük üldük dirildik ama tabelayı cizdirmemeyi başardık ...
    Bekliyoruz hocam.
    2 gündür şehir dışındaydım o yüzden geçikti biraz..
    Quote Originally Posted by Urias View Post
    Tertemiz bir sezon geride kalmış tebrikler hocam. Savitsky'i öneriyorum oyunun başında bedava alabiliyorsun ancak şimdi kimdedir nerdedir bir bak istersen. ML, AML oynuyor.
    Takibimdeydi ama Juve kapmış, 4,5 degeri var alt kadroya atmış gerci ama boservisi ile almam zor belki kiralık alabilirim. Başka önerin olursa beklerim.
    Quote Originally Posted by ultrAsGS View Post
    öncelikle şampiyonluk için tebrikler hocam diğer sitede çok efsane livorno kariyerleriniz vardı burdada devam eder umarım
    İnsallah avrupada kupa kaldırmadan bırakmak istemıyorum ama bakalım umarım beni çıldırtmaz oyun
    Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Transferlerde oyuncuların bonservis gelmesi harika,bir de üstüne maaş kontrolünü de çok iyi yapmışsın.Böyle giderse finansal açıdan aşırı rahatlayacağını düşünüyorum ilerleyen sezonlarda
    Aynen Seri A da oynatamayacağım adamlara para bağlamak istemedim, bu senede aynı mantıkla uzun süre bana katkı sağlamayacak isimleri kiralama yoluna gitmeyi düşünüyorum,, ama çok oyuncuya ihtiyacımız olacak bakalım nelerr yapabileceğiz.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Tebrikler süper bir sezon geçirmişiz. Yönetimde iyi para vermiş. Transferleri merakla bekliyorum
    Teşekkür ederim, ama para çok değil be hocam tek tevezin aldığı maaşı ben tüm takıma dağıtacağım neredeyse Harıl harıl çalısıyorum bakalım transfere.

SONUÇLAR

PUAN DURUMU

Takımımızda sezon boyunca öne çıkan isimler;

Maçları oynayalı 3 gün oldu ama şehir dışında olduğum için ancak paylaşabilme fırsatı buldum.

Çok verimli bir sezonu geride bıraktık, kesinlikle işimizin bukadar kolay olacağını düşünmüyordum ancak kiralık olarak kadromuza kattığımız genç yıldız adayları harika performanslarıyla bizi ligde bu şekilde konumlandırdılar. Ancak önümüzdeki sene işimiz çok zor, sıfırdan bir takım kurmamız gerekiyor. Possebon ve Luci dışında geçtiğimiz senden kadroya girebilecek isim olduğunu düşünmüyorum, yani yaklaşık 20 oyuncu katmamız gerekecek bu sene.

Her mevki için önerilerinizi bekliyorum...

Artık transfer zamanı, imzaları attırdıkça sizlerlede paylaşmaya çalışacağım..

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Seri B şampiyonluğu hayırlı uğurlu olsun.

helal olsun agam namağlup bitirdin. lucarelli ağlıyordur evinde

26. Default

Quote Originally Posted by RodRiGOtELLo14 View Post
    Seri B şampiyonluğu hayırlı uğurlu olsun.
    Tesekkürler...

İlk transferimizi yaptık, bonservis bedeli odemeden yıldız oyuncuyu kadromuza kattık;

27. Default

28. Default

Bombayı patlattık;

Bombalar bir bir patlıyor. 1 sezon geç kaldım ama takipteyim.

30. Default

Quote Originally Posted by makre View Post
    Bombalar bir bir patlıyor. 1 sezon geç kaldım ama takipteyim.
    Pek bişey kaçırmadın asıl film yeni başlıyor

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri