1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Matías Kranevitter

Default Matías Kranevitter

Matías Kranevitter bu topcuyu alıp iyi derecede verim alan var mı ? yada bana gs için orta saha önerebilecek olan var mı?ön liberoda oynatacak adam lazım.2 sezonun devre arasındayım

lucas romero dısında

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Lucas Romero olabilse çok iyi olurdu tabi Sırasıyla Lucas Vallejo, Gaston Gil Romero, Ruben Neves, Wanyama, William Carvalho Kranevitter'e göre daha iyi olabilir Ön Libero için

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Sırasıyla lucas romero, gil romero ve kranevitter..
    şu an 3ü de bende orta 3lü.. dehşet adamlar

hocam romero bende zaten.kranevitter ve romeroyu hangi rolde ve hangi pozisyonda oynatıyorsun

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sergi samper'e bak hocam barça yeni sözleşme imzalatmadıysa 10 kağıda serbest kalma maddesi var.Onun dışında kranevitteri önermem.Gil romero daha iyi ondan bence

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by ugurayz View Post
    hocam romero bende zaten.kranevitter ve romeroyu hangi rolde ve hangi pozisyonda oynatıyorsun
    Kranevitter'i dmc'de defansif oyun kurucu olarak (arada ön libero), romero'yu mc'de standart orta saha-hücum rolü ile oynatıyorum(içe kat et komutu verdim).. Çok gol buluyor..

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Sergi samper'e bak hocam barça yeni sözleşme imzalatmadıysa 10 kağıda serbest kalma maddesi var.Onun dışında kranevitteri önermem.Gil romero daha iyi ondan bence
    gil romeroyu hangi rol ve pozisyonda oynatıyorsun kardeş?

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri