Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: İskandinHAYDA | Rasim Ozan Kütahyalı | Hvidovre IF

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başkana kocaman bir haydaaa çekmek istiyorum ROK alınır mı yahu takıma harakiri yapsan daha iyi
    Şaka bi yana başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Bakalım neler olacak adını duymadığım bir takım

haydaaa hayırlı olsun hocam

Başarılar diyeceğim ama takımın hali içler acısı sanırım

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    Hoaydaaaa, bakalım ne olacak
    HAAAYDAAAAAA, güzel gidiyoruz denebilir.

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Allah,Danimarkalılara sabır versin Haydaaaa
    HAAAAYDAAAAA, DanimHAYDA'nın bizden çekeceği var.

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    danimarkalılara allah sabır versin futbolu bırakıp baseballa dönerlerse şaşırmam
    Onlar dönerlerse, ROK'da beyzbola döner. Atıcıları, tutucuları falan şerefsizlikle suçlar mazallah.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Başkana kocaman bir haydaaa çekmek istiyorum ROK alınır mı yahu takıma harakiri yapsan daha iyi
    Şaka bi yana başarılar
    Niye alınmasın olum, adam efsane yorumcu ehehehehehehe. Teşekkürler bu arada.

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Bakalım neler olacak adını duymadığım bir takım
    Şımaykıl oynamış zamanında takımda, 3'te Danimarka Superliga şampiyonlukları var.

Quote Originally Posted by ultrAsGS View Post
    haydaaa hayırlı olsun hocam
    HAAAAYDAAAAA, teşekkürler.

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    Başarılar diyeceğim ama takımın hali içler acısı sanırım
    Teşekkürler. Takım gerçekten de içler acısı.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 13

Rasim Ozan Yorumluyor:
    HAAAAAYDAAAAAA, siz bu Christiansen'i tutmaz mısınız arkadaş OHA AMA ARTIK. Hem bu 15000 kişilik stadın 677 koltuğunu doldurmak nedir sevgili Hvidovre halkı, Schmeichel varken böyle miydi?

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 14

Rasim Ozan Yorumluyor:
    HAAAAAYDAAAAA, işte benim öğrencilerim böyle geri döner be. Hakkımda ileri geri konuşan Ahmet abi ve Sinan abi'ye cevap olsun bu maç. Akıllı top oyna, canımı ye be Hvidovre.

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 15

Rasim Ozan Yorumluyor: Adamlar lig üçüncüsüymüş, HAAAAAYDAAAAAA olur mu öyle şey? Görüyorsunuz efenim benim Hvidovre'm çıkıp nasıl da top oynuyor. Yalnız, yalnız bu kadar sakat vermek iyi bir şey değil. Yakın zamanda Beşiktaş'a dönmeyelim.

-------------------

Danimarka İkinci Lig Doğu Puan Durumu

Rasim Ozan Yorumluyor: Ben geldiğimde 15. olan takımın durumunu görüyorsunuz baylar. Şimdi dalga geçin bakalım. Koskoca Rasim Ozan Kütahyalı'yım ben, internetteki bir kaç veledin eleştirisi ile yıkılmam. Bu arada HAYDAAAAAAAA, ligin ilk devresi de sona ermiş. Yahu ne demek maçlar Mart'ta yeniden başlıyor. 5 ay ne yapacağım ben bu ülkede?

---------------
    ​Güzel başladık yahu, takım beklediğimden daha iyi çıktı. Güzel bir yerlere geliriz inşallah.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Gidişat güzel

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

takıma cıkış yaşatmışsın ama kaç takım üst lige çıkıyor o potaya girmen zor gibi

Haydaa .. Hocam takımdan ayrılma efsane olalım

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Gidişat güzel
    Teşekkürler, umarım böyle devam eder.

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    takıma cıkış yaşatmışsın ama kaç takım üst lige çıkıyor o potaya girmen zor gibi
    Evet, takım ben yokken kötü başlamış ama hedef şimdilik üst lige çıkmak değil zaten.

Haydaa .. Hocam takımdan ayrılma efsane olalım
    Bana yapılacak tekliflere bağlı kalıp kalmayacağım.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dennis Cagara ile Yollar Ayırıldı

Hvidovre IF menajeri Rasim Ozan Kütayhalı, takımın 29 yaşındaki sol beki Dennis Cagara ile yolların ayrıldığını basın toplantısında açıkladı. Bu sözleşme feshini böyle açıkladı Kütahyalı:

Rasim Ozan Kütayhalı: Bu Cagara'mıdır, cuğaramıdır nedir. Ha işte onun sözleşmesinin bitmesine 1 ay kalmıştı, görüşmelere gittik ekibimle. Diyor ki bana ''Hvidovre yetersiz.'' Ben de durdum mu, yapıştırdım cevabı. ''HAAAAAAAAYDAAAAAA.'' dedim. Cuğara şaşırdı tabi. Büyük ihtimalle onun geldiği yerde böyle bir söz yok. Herkes bu kadar sıcakkanlı olamıyor bildiğiniz gibi. O cevap veremeden ben devam ettim. ''Yetersiz senin babandır.'' dedim. Tabii, bu cevap ona sert gelmiş olabilir. Size de sert gelmiş olabilir ama bu kulüpte sertlik olmadan hiçbir hedefe ulaşılmaz. Böyle egosu tavanda heriflerin kulüpte barındırılması en başından beri hata. Benim kararlarıma karşı çıkanlar varmış, saygı duyarım. Ama ben Türkiye'nin en prestijli spor programında yorumculuk yapmış adamım. Yanlış duymadınız, en prestijli. 70 milyon bizi izliyordu anasını satayım. Bakın, ben ne yapıyorsam kulübün geleceği için yapıyorum. Bir kaç yıl falan sonra bizi Şampiyonlar Ligi'nde izleyeceksiniz. O yüzden şimdi ki finans sıkıntıları sadece bir basamak arkadaşlar. Haydi benden bu kadar, hepiniz kalın sağlıcakla. Hepinize Hvidovre'li günler diliyorum.

Kütahyalı'nın açıklamalarından sonra ''Adam koskoca Hvidovre yetersiz diyor ya, HAAAAAAAYDAAAAA.'' diye mırıldandığı da muhabirlerimizden kaçmadı.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tam bir güncelleme olmadığının farkındayım ancak, ligin başlamasına daha 110 küsur gün var, üstüne üstlük transfer yapacak durumumuz da yok. O yüzden bu kariyeri canlı tutabilmek için kulüp içinde neler dönüyor biraz ondan da bahsetmek istedim.

iyi yaptın valla hocam böyle devam

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

iyi yaptın valla hocam böyle devam
    Teşekkürler.

--------------------------
    DEVRE ARASI (MUCİZEVİ) TRANSFERLERİ

Rasim Ozan:
    Malum fakir kulübüz, devre arasını transfersiz geçiririz dedim. Olmadı yönetim bir şeyler ayarlar dedim. Harbiden ayarlamış. Cagara'nın yerine iki pırıl pırıl sol bek aldık. (birini kiraladık) Türk kulüp başkanları bundan ders alsın, bakın buradakiler nasıl çalışıyor.

Frederik Bay - FC Copenhagen'den kiralandı

Rasim Ozan: Pırıl pırıl genç be, ama efendime söyleyeyim yok ben ergenliğimi yaşıyorum diyerek bara gitmek falan yok. Sakat çok bu Danimarka'da. Kopenhag'dakiler de bana kızar sonra sen bu çocuğa nasıl bakıyorsun diye.

Morten Damborg - Serbest Transfer

Rasim Ozan: Malum bizim Frederik veledi fazla dayanmayacak, sezon sonu dönecek kendi kulübüne, bazen de sakatlanacak. Yedek bulundurmak önemli tabi. Kadro genişliği önemli, burada çok sert top oynayan var. Olmadı bunun yerine alternatifini bulursak kellesini alırız bunun da, çok büyütmeyin arkadaşlar.

-----------------------

Hazırlık Maçlarımız

Rasim Ozan: Hazırlık bunlar, Honefoss galibiyetinden başka üstünde durulacak bir şey yok. Geçelim lütfen.

------------------------------

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 16

Rasim Ozan: Yahu adamlar 1 kere geldi, 1 kere de attı. HAAAAAAAYDAAAA

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 17

Rasim Ozan: İşte budur be ya, böyle bitireceksin takımın işini. Yoksa ben adam gibi pozisyona girmedikten sonra 18 pozisyona giren takımı ne yapayım. HAAAAAYDAAAA derler yani insana, en azından güzel formumuz sürüyor.

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 18

Rasim Ozan: Görüyorsunuz efenim icraatlarımı, hala benimle dalga geçiyorsunuz ama bakın nasıl oynatıyorum takımı tıkır tıkır. Şimdi bu Ostberg bana yeni sözleşme ver dedi, dayadı maaşı. İlk başta dedim ona HAAAAAAYDAAAAAA. Ancak kıramadım verdim yeni sözleşmeyi tabi. Sonra böyle uçurdu takımı. Aslanım Ostberg be.

---------------------------------

Böyle abuk subuk adamlardan iyi ekmek çıkarmışsın tebrik ederim, başarılar

Valla helal olsun hocam

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Böyle abuk subuk adamlardan iyi ekmek çıkarmışsın tebrik ederim, başarılar
    Teşekkürler hocam, biraz absürd bir kariyer açmak istediğimden yaptım böyle bir şey.

Valla helal olsun hocam
    Teşekkürler hocam, sen asıl şimdi gör bizi.

-------------------------------------------------------------------
    Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 19

Rasim Ozan: Aslanlarım ne de güzel oynadı be, afiyet bal şeker olsun koçlarım benim. Vikinglerim benim. Dau'da ne yaptı be öyle, HAAAAAAYDAAAAAA dedirtti.

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 20

Rasim Ozan: Bu Danimarka'da ne yediriyorlar bunlara ya, anlayamadım hiç. Ayrıca maç içinde adamımız sakatlanıyor, bünye alışık tabi Beşiktaş'tan. Diyorsun aha kesin 8-9 hafta yok. Ama bişiyciği olmuyor. Ne yediyorsunuz bu adamlara. Ertesi maç çıkıyor takır takır topunu oynuyor adam. Tam HAAAAAAYDAAAA demelik bir durum.

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 21

Rasim Ozan: Söyleyecek bir şey yok, gerçi Ritter'ı kurban verdik. Ama bir şeyi yoktur aslanımın ya.

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 22

Rasim Ozan: Her haftaki futbolumuzu oynuyor, kazanıyoruz. Sakatlıklar bile düzenli olmaya başlıyor, bakınız geçen maç sakatlanan Ritter, bu maç oynayıp golünü atıyor ve yeniden sakatlanıyor. İlginç hakkatten.

Danimarka İkinci Lig Doğu Hafta 23

Rasim Ozan: İyi gidişimiz devam ediyor fakat bu Danimarka'daki medyacılar insanı deli ediyor yahu. Adamlar maç sonu bir tutturmuş Johannes de Johannes. Yok neymiş efendim Johannes çok iyi oynuyormuş, bonservisini almalıymışız. Ya ben bilmiyor muyum bonservisini almayı, Nordsejeland mıdır nedir adam oradan nasıl gelsin? Adam bırakır mı rahatını? Johannes de Johannes. Napacaksın arkadaşım turşusunu mu kuracaksın Johannes'in. Ohannes yani. Hatta HAAAAAYDAAAAAnes.

----------------------------------------------------

23. Hafta İtibariyle Danimarka İkinci Lig Doğu Puan Durumu

Rasim Ozan: Bir şeyi unutmayalım, ben buraya geldiğimde bu takım onbeşinciydi. Üstüne basa basa söylüyorum. ON BEŞ. Yahu, yılların Hvidovre'si İkinci Lig'den bile düşecekti. Bu öyle adonislidir, sarışındır, karizmatiktir İskandinav teknik direktörlerle olmaz. Onlar göz boyar. Ben hakikiyim. Rasim Ozan'ım ben. Ben başarıyı getiririm.

----------------------------
    Hay şu ROK'un ağzından yazmak ne zahmetli iştir ya, neyse iyi güzel gidiyoruz ligde. Nasıl dördüncü olduk bir anda ben de anlamadım. 7 maçımız kaldı önümüzde. Ne mutlu lig atlarsak, zor ama imkansız değil.

Valla lig atlamak mucize değil. şu durumda her şey olabilir

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri