Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 35 arası toplam 35 sonuç

Konu: Beşiktaş Şampiyonluk Sayısı ve İkonlar

Nesil
    2007

Arkadaşım ben kaynak linkini sabahtan beri neredeyse her mesajımın altına ekliyorum. Burada şov yapma. Benim mesajlarımda Beşiktaş'ın 13 şampiyonluğunun olduğu tabloyu da, altında yazan toplam şampiyonluk sayısının lig sezonu sayısından fazla olduğunu da, bu sayfanın linkini de defalarca görebilirsin.

Ben kendimi yeterince ifade ettiğimi düşünüyorum. Son yazan olunca haklı çıkacağını sanıyorsan yaz, daha birşey yazmak istemiyorum ben.

Nesil
    2003

Haklı çıkmak gibi bir derdim yok çünkü ortada tartışılacak bir şey yok.

Veritabanında her sezon hangi kupayı kimin kazandığını giriyoruz. Süper Lig'e müdahale edip oynanan sezon sayısından fazla sayıda şampiyonluk verme şansımız da yok.

Bu nedenle de daha önce yazdığım gibi,

• ya TFF'nin yukarıda yazdığım basın bildirilerini ve kararları gözardı edip Süper Lig'in 1959'da değil, 1956'da başladığı sonucunun çıkacağı şekilde bu tabloyu düzenleyeceğiz ve bu sayede Beşiktaş'ın 13 tane şampiyonluğu görünecek, veya
    • bu şampiyonaları TFF'nin karar verdiği gibi nev-i şahsına münhasır şampiyonalar olarak kabul edip ayrı isimler altında yansıtacağız.

Senin istediğin sonucu ortaya çıkartmanın yegane yolu olan birinci seçeneği yapsak, birisi çıkıp lig 1956'da değl, 1959'da başladı deyince ne cevap vereceğiz?
    Veya Süper Lig'in ilk Şampiyonu Fenerbahçe olmalı ama Beşiktaş görünüyor deyince ne cevap vereceğiz?

TFF Federasyon Kupası Şampiyonası, Süper Lig'in başlangıcıdır kararını vermediği, ligin 1956'da başladığına karar vermediği sürece kupa sayıları oyunda en doğru şekilde yansıtılmış durumda. Bunlar olmadığı sürece de oyunda/veritabanında herhangi bir değişiklik yapma gereği duymuyorum.

Bu başlığı da sürekli burada tutacağım artık çünkü her yıl aynı konunun açılmasından sıkıldım. Eğer oyunda Beşiktaş'ın 2 tane fazla şampiyonluğa sahip olmasını istiyorsanız bunun iki tane yolu var.

1. Editör ile istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.
    2. TFF'ye mektup yazıp 2002'deki kararın bozulup 1956/57 ve 1957/58 sezonlarının Süper Lig'in başlangıcı olduğu kararını çıkartmaları gerektiğini iletin.
    Last edited by perpetua : 13.Aralık.2014 at 03:29

Quote Originally Posted by ttarlabasi View Post
    Arkadaşım ben kaynak linkini sabahtan beri neredeyse her mesajımın altına ekliyorum. Burada şov yapma. Benim mesajlarımda Beşiktaş'ın 13 şampiyonluğunun olduğu tabloyu da, altında yazan toplam şampiyonluk sayısının lig sezonu sayısından fazla olduğunu da, bu sayfanın linkini de defalarca görebilirsin.

Ben kendimi yeterince ifade ettiğimi düşünüyorum. Son yazan olunca haklı çıkacağını sanıyorsan yaz, daha birşey yazmak istemiyorum ben.
    hocam sen ya futbol sistematiğini düzüğünü anlamak istemiyorsun, oyuna aktarım şekillerinden haberin yok, ya da inadına aynı şeyleri söyleyip söyleyip duruyorsun.

Hiç bir takımın sayılarında hata ya da görmezden gelme yok. sadece 1 kişinin kontrolünde değil merak etme.
    Last edited by vivoperlei : 13.Aralık.2014 at 17:51

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Senin istediğin sonuçu ortaya çıkartmanın yegane yolu olan birinci seçeneği yapsak, birisi çıkıp lig 1956'da değl, 1959'da başladı deyince ne cevap vereceğiz?
    Veya Süper Lig'in ilk Şampiyonu Fenerbahçe olmalı ama Beşiktaş görünüyor deyince ne cevap vereceğiz?
    Bu soruların 3 büyükten birinin 2 Spor Toto Süper lig şampiyonluğunun eksik girilmesinden daha önemli olduğunu düşünmüyorum.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ttarlabasi View Post
    Bu soruların 3 büyükten birinin 2 Spor Toto Süper lig şampiyonluğunun eksik girilmesinden daha önemli olduğunu düşünmüyorum.
    Eksik değiller. Her kupa olması gereken isim altında kategorize edilmiş durumda. Federasyon Kupası Şampiyonası eğer hiç eklenmemiş olsa bu eleştirini kabul eder ve hemen eklerdim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri