Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 61 sonuç

Konu: Bir Şehirin Üvey Evladı | PARIS FC |

Birkaç çırpınmayla 3.lüğü alırız hocam başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

biraz daha toparlarsak cıkarız bu ligten ligten cıkmak önemli değil orada kalabilmek önemli

Tekrardan merhaba arkadaşlar kısa bir ara vermiştim son maçlardan sonra çok sinirlendim bu ara beni yatıştırır diye ama takım gerçekten çıldırtmaya çok müsait yine de mücadeleye devam ediyoruz

13.HAFTA

Yine kötü sonuç yine hüsran bu kayıplar bizi yakabilir ileride...

Spoiler: Maçın istatistik&detayları 

14.HAFTA

Bu sonuça isyan etmek istiyorum artık gayet iyi başlayıp öne geçiyoruz ikinci yarıda adamlara sanki çıkın kaybedin dedik ancak bu kadar kötü oynanabilir yani hadi kazanamıyosan bari kaybetme 90+5'de gelen golle zaten taraftarsız,baskısız bir iç saha maçı hüsranla bitiyor...

15.HAFTA

Bu maçla uzun süre sonra ligde galibiyet alıyoruz geçmiş maçların acısını çıkarırcasına oynadık rakibe taviz vermeden net bir skorla geçtik ama benim için önemli olan devamlılık devamı gelsin ki bu galibiyetin bir anlamı olsun

Kupa maçlarınıda paylaşalım yönetimin bizden beklentisi olan 9.Tur'a ulaştık Artık lige odaklanma vakti...

5.TUR PARIS FC 1-0 MACCABI PARIS

Spoiler: İSTATİSTİKLER 

6.TUR PARIS FC : 5 SARRE UNION : 0

Spoiler: İSTATİSTİK 

7.TUR CAGNES SUR-MER : 0 PARIS FC : 5

8.TUR PARIS FC : 3 CS LOUHANS : 0

Ligin ilk yarısına geldik maalesef bir öyle bir böyleyiz sadece kupada çok istikrarlıyız 5 tur atladık gol yemeden Onun dışında takımı toparlamaya çalışıcam devre arasında bomba gibi girmeye çalışıcaz o yüzden bu istikrarsız geçen 3 haftayıda hızlıca paylaşıp başarılı günlere yelken açmak istiyorum...

16.HAFTA

Spoiler: MAÇIN DETAYLARI 

17.HAFTA

18.HAFTA

PUAN DURUMU

Bu arada kenara atıp pek önemsemediğimiz Fransa Kupasında 600 takım arasından bir şekilde 10.Tura geldik ve 32 takım kaldı bu 32 takım içinden şanslı bir şekilde 2 lig altımızda amatörde yer alan 2 takımdan biriyle eşleştik son 16 şansımız çok yüksek en azından PSG'nin yanında bu şehirde başka bir klüp olduğunuda hatırlatmış oluruz

Arkadaslar devre arasına girerken alt liglerin golcüsü tavsiyeniz varsa bekliyorum bitiricilik konusunda sıkıntı yaşıyoruz maalesef

gelir mi bilmiyorum ama malcom var brezilyalı, kenedy olacak birde brezilyalı yine.

Lig biraz sıkıntılı gidiyor ama toparlarız hocam

19.HAFTA

Maç hakkında bişey söyleyemem belkide kazanabilirdik ama en teknik oyuncumuz diye güvendiğimiz eleman daha 20.dakikada kızarınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu hedef maçı bu ya olmadı valla bu

Spoiler: maçın detayları 

FRANSA KUPASI 10.TUR

Olympique Saumur : 0 Paris FC : 3

Evet kupada inatla devam ediyoruz 5 tur geçtik daha gol yemedik tabii 5 turuda amatör takımlarla oynadık buda bi etken ama geldik buraya bir şekilde hala çeyrek finale erişemedik ama 11.tur falan diyor ne kupaymış maşallah...şu an bizim için lig önemli elden gidiyor her geçen hafta üst lig şansı

Oooo hocam çok zevkli kariyer dönüyormuş burda yeni farkettim, kupada 1 tur daha zorlarsın inş.

Quote Originally Posted by Pedro View Post
    Oooo hocam çok zevkli kariyer dönüyormuş burda yeni farkettim, kupada 1 tur daha zorlarsın inş.
    Saol dostum ama hiç iyi gitmiyor işler yani bir kariyer bir insanı bu kadar sinirlendirir strese sokar..

20.HAFTA

Nihayet kazandık ama nasıl kazandık atılması gereken golleri atamadık karşı takımın yaptığı hatadan golü bulduk yani bu galibiyet aldatıcı olmasın hala herşey çok karışık takımı sabote edenler var

Spoiler: Maçın detayları 

Bu arada kupa 11.Turda "STADE DE REIMS" ile eşleştik 1.lig ekibi,sanırım yolun sonuna geldik fazla zorlamayacağım bende..

21.HAFTA

Ben nasıl bir yere düştüm yav taraftar yok,golcü yok,başkanda yok heralde kovardı heralde şimdiye kadar 0 derecede dolu altında oynadık maçı zaten olağan birşey yok tek olağan şey yine yenildik artık sabrım taşıyor !

22.HAFTA

artık yeter ! dedim ve takımla toplantı yaptım çok faydalı geçti maça yansırmı dedim yansıdı tabii taktiklerdede ufak bir değişikliğe gittim takıma gereksiz talimatlar verdiğimi farkettim dahada basitleştirdim işi ayrıca bu maçla beraber alt liglerde maç maç rakibin zayıf yönlerine göre hareket etmenin daha faydalı olduğunu gördüm mesela bu maçta rakibin ilk dakikalarda çok yediğini görüp ona göre takımı yönlerdiğimde ilk 21 dakikada 3 gol bulduk umarım ileriki maçlardada yararlanabilirim pas var,pozisyon var,yetenek var,ligin iyi takımlarındanız ama GOL YOK inşallah çözebilirim bu sorunu iyice.

Fransa kupası'nda stade de reıms'e 1-0 yenilerek kupaya veda ettik buraya kadar iyi gelmiştik ama tamamen lige odaklandık şu an.

23.HAFTA

Maçı iyi oynamadık rakibinde kırmızı yemesi rahatlattı bizi net bir galibiyet aldık ama bunu ölçü almak istemiyorum tek sevindiğim nokta üst üste 2 galibiyet aldık evet ÜST ÜSTE 2 GALİBİYET !!! Maça gelen 295 vefakar taraftarı sevindirebilidiysek ne mutlu bize

24.HAFTA

Lideri devirdik seriyi 3'e çıkarttık gerçekten gene iyi oynamadık adamlar daha çok yüklendi etkili oynadı ama hiç bize gülmeyen bitiricilik sayesinde kazandık maçı çok iyi ivme yakaladık bozulursa çok üzülürüm ligin altı ve üstü birbirine çok yakın herşey olabilir...

25.HAFTA

Oldu bu takım !! geç oldu güç oldu ama oldu özet koymayı bilsemde koysam keşke şiir gibi top oynadık bütün takım etkili oynadı sanırım böyle yüksek bir skoru ligin başlarında görmüştüm 6 gol ile ama bu 5 gol ligin şu döneminde mükemmel oldu artık her maç final ! her maça özel hazırlanıyoruz !

26.HAFTA

ZİRVE ! 26 hafta içinde en zirve oyunu oynadık üstelik deplasmanda 48.dakikada 10 kişi kalarak aldık bu skoru iki maçtada 8 gol atmış olduk Boulogne'ye nazar değmesin çok konuşmayayım bundan sonra rakibin zayıf yönlerine çalışıp,sık sık oyuncuları motive edicem üst ligin anahtarı bunlar...

VE PUAN DURUMU

görüldüğü üzere herşey olabilir çok karışacak ortalık son haftalarda

son haftalarda gözle görülür ciddi toparlanma var, en kötü ilk 3 e gireriz ve yükselmeye calısırız umarım

Quote Originally Posted by kraliyetnet View Post
    son haftalarda gözle görülür ciddi toparlanma var, en kötü ilk 3 e gireriz ve yükselmeye calısırız umarım
    Umarım yükselebiliriz

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Çıkarız biz bu gidişle... Başarılar

27.HAFTA

28.HAFTA

Sona doğru yaklaşırken heyecan artıyor hala lig liderinin 50 puanı var arkadaki bizde dahil 4 takımın puanı 48 ne olacak hiç kestiremiyorum liderde bitirebiliriz üst ligede çıkamayadabiliriz herşey son 6 maçta belli olacak

29.HAFTA

30.HAFTA

Ligde artık son 4 hafta tablo bu şekilde ; 4 maçta 2 galibiyet bizi bir üst lige taşıyacak

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

maçları baya toparlamıssın 4 maçtan basarılı sekılde çıkacagını umuyorum

31.HAFTA

32.HAFTA

Herşey iyi giderken şu son mağlubiyet mahvedebilir herşeyi artık son 2 hafta ya herro ya merro çıkamazsak şu dakikadan sonra yıkım olur

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri