1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Rengimiz YEŞİL kan KIRMIZI, Adımız KARŞIYAKALI.[Sezon 1]

Default Rengimiz YEŞİL kan KIRMIZI, Adımız KARŞIYAKALI.[Sezon 1]

Uzun yıllardır sitenin takipçisiyim. Artık bir kariyer hikayesi paylaşmanın zamanı geldi diye düşündüm ve takım olarak da pek tabi ki KARŞIYAKA'yı seçiyorum.

İlk postumda kulübü tanıtacağım, genellikle akşam 20 ile 00 saatleri arası kariyeri güncelliyor olacağım.

Kariyer Kurallarını okudum, kabul ediyorum
    KARŞIYAKA

KULÜBÜMÜZÜN KISA TARİHÇESİ:
    KARŞIYAKA Spor Kulübü 1912 yılında kurulmuş 102 yıllık bir çınardır ve İzmir'in ilk spor kulübüdür. "KAFSİNKAF", KSK harflerinin eski dilde okunuşudur. . Karşıyaka Spor Kulübü armasının içinde ay-yıldız taşıma hakkına sahip olan üç kulüpten biridir. En büyük rakibimiz, İzmir'in diğer yakasının takımı olan Göztepe'dir.1980 yılında Göztepe-Karşıyaka maçını 80.000 seyirci izlemiş Türkiye'de ve Dünya'da (2. lig) seyirci rekoru kırılmıştır.

Kadızade Zühtü Işıl, Kadızade Raşit, Süreyya İplikçi, Refik Civelek, Osman Nuri ve Örnekköylü Hüseyin'den oluşan 6 Karşıyakalı genç, nam-ı diğer ZÜHTÜ BEY VE ARKADAŞLARI, 1 Kasım 1912 tarihinde KARŞIYAKA Spor Kulübünü kurmuşlardır.

Karşıyaka Kulübü'nün bir numaralı üyesi ve kurucusu olan Kadızade Zühtü Işıl, I. Dünya Savaşı ve Milli Mücadele'de 8 yıl birçok cephede savaşmış, hatta Filistin cephesinde Kanal Harekatı sırasında İngilizler'e esir düşmüştür.

Santrafor olarak oynayan eski Başbakanlardan Adnan Menderes'in de bulunduğu takım Kurtuluş Savaşı'na katılarak birçok cephede savaşmıştır. İzmir'e ilk giren Türk kuvvetleri içinde Karşıyakalı bazı sporcular da bulunmaktadır.

Kardeş kulübümüz Fatih Karagümrük Spor Kulübüdür. Taraftar grubumuz "Karşıya ÇARŞI"dır.

Futboldaki Lig Mücadeleleri

• Süper Lig: 16

1959-1964, 1966-1967, 1970-1972, 1987-1991, 1992-1994, 1995-1996

• 1. Lig: 32

1964-1966, 1967-1970, 1972-1973, 1980-1987, 1991-1992, 1994-1995, 1996-2001, 2003-

• 2. Lig: 9

1973-1980, 2001-2003

Başarıları

• 1. Lig

Şampiyonluk : 1991-92, 1994-95

• İzmir Futbol Ligi

Şampiyonluk : 1925-26, 1951-52, 1958-59

BAŞKANIMIZ FATİH DİNİZ

ONURSAL BAŞKANIMIZ SELÇUK YAŞAR

KARIYAKA ÇARŞI TRİBÜN GRUBU LİDERİ TANER ABİ (ÜTÜKLERLİ)

İzmir Alsancak Stadı'nın bakımda olması sebebiyle bu sene maçlarımızı Bucaspor'un stadı olan Buca Arena'da oynuyoruz. Stad 13.500 kişilik olup, semtmizide yapılacak olan 15.00 kişilik Zübeyde Hanım Stadyumu proje aşamasındadır.

BUCA ARENA

ZÜBEYDE HANIM STADI

KUTSAL TOPRAKLARDAN GÖRÜNTÜLER

HİÇ BİR YERDE TAKIMINI YALNIZ BIRAKMAYAN KARŞIYAKA TARAFTARI

Taraftarımız sordu, biz cevaplamaya çalışacağız:
    "O GECE BU SENE" mi?
    Last edited by BaGa TaRKaN : 17.Aralık.2014 at 03:25

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

3. Default

Bir Karşıyakalı olarak kariyerin takipçisi olacağım. Başarılar hocam.

KAFSİNKAF!

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim. İlk sezondan süper liğe çıkma potansiyelin var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben Karşıyaka ile baya aşmıştım kendi oyunumda duygulandım şimdi böyle bir kariyer görünce. Başarılar... Gerçek olsa bu rüya !

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Başarılar dilerim hocam.

Quote Originally Posted by iam1superman View Post
    Bir Karşıyakalı olarak kariyerin takipçisi olacağım. Başarılar hocam.

KAFSİNKAF!
    Eyvallah dostum!

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim. İlk sezondan süper liğe çıkma potansiyelin var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Umarım bakalım dediğin gibi olur. Mali açıdan kulübü düzeltmenin tek yolu bu gibi gözüküyor.

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    Ben Karşıyaka ile baya aşmıştım kendi oyunumda duygulandım şimdi böyle bir kariyer görünce. Başarılar... Gerçek olsa bu rüya !
    O geceyi bu sene yaşarız umarım!

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    Başarılar dilerim hocam.
    Eyvallah!

Arkadaşlar konunun ilk postunu attıktan sonra işlerden dolayı bir türlü oyunu açma fırsatım olmadı kusura bakmayın. Bu akşamdan itibaren başlıyorum sezona. Akşam ki güncellemede takımımızın şu anki gelen durumu ve yaz dönemi ele alınacak.

Başkanımız bu seneyi orta sıralarda bitirmemiz gerektiğini söyledi ve bunun bize ayırdığı bütçe yukarıda gördüğünüz gibi. Bizden önce takımı çalıştıran Yusuf Şimşek hocamıza da teşekkürlerimi iletiyorum, çünkü hiç de fena olmayan bir kadro bıraktı bize.

Takımımızın şu anda görünen en iyi oyuncusu 31 yaşındaki Azeri futbolcu Mahir Şükürov.

Takımımızın en önemli genç yetenklerinden 23 yaşındaki Erdi Kasapoğlu, 9 senedir içinde bulunduğu kulüpte bu sene gerçek çıkışını yapmak istiyor. İmza attıktan sonra takımla yaptığım toplanntıda, bana bu sene gerçekten nasıl bir futbolcu olabileceğini göstereceğini söyledi. Ona inancım tam, sonuçta semtimizin çocuğu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hemen Orhan gülleyi kap derim.İlk sezon boşta oluyor ve çoğunlukta Şanlıurfaya imza atıyor. Ben haftalık 7,500 TL verip aklını çelmiştim. Birde Cenk Şahin ve Yiğit Gökoğlanı kiralayabilirsin. Defans içinde rotasyon amaçlı Atınç Nukanı kiralayabilirsin. Sağ bekte sıkıntın varsa yine boştaki Muslu Nalbantoğluna bakabilirsin. Kadro durumunu bilmiyorum ondan dolayı aklıma gelen seçenekleri söyledim. Son olarak Forvet olarak Kerem Buluta bak. Avustralyalı ama türk oyuncu kendisi.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hemen Orhan gülleyi kap derim.İlk sezon boşta oluyor ve çoğunlukta Şanlıurfaya imza atıyor. Ben haftalık 7,500 TL verip aklını çelmiştim. Birde Cenk Şahin ve Yiğit Gökoğlanı kiralayabilirsin. Defans içinde rotasyon amaçlı Atınç Nukanı kiralayabilirsin. Sağ bekte sıkıntın varsa yine boştaki Muslu Nalbantoğluna bakabilirsin. Kadro durumunu bilmiyorum ondan dolayı aklıma gelen seçenekleri söyledim. Son olarak Forvet olarak Kerem Buluta bak. Avustralyalı ama türk oyuncu kendisi.
    Sağol tavsiyeler için.. Orhan Gülle'yi kaçırmadım, takıma oldukça takviye yapmayı planlıyorum, gidebilecek oyuncular olduğunu düşünerek. Muslu başka bir kulübe imza attı, zaten sağ bek rotasyonumuz iyi durumda. Cenk ve Atınç'ı düşündüm ama kulüpleri şu anda kiralamak istemiyorlar. Kerem de zaten geçen sene bizim oyuncumuzdu. Onu geri getirmeyi düşünmüyorum.

Kamp dönemimizin verimli geçtiğini düşünüyorum, her ne kadar aldığımız sonuçlar o şekilde göstermese de, kondüsyon açısından baya yükleme yaptık. Kampın yıldızı attığı 4 golle Can Erdem oldu. Kahe ile sezon boyunca rotasyon sağlayacağımız forvet hattına takviye de yaptık.

Takımın taktiği daha oturmadı, tabi arada oldukça büyük bir kalite farkı olan Galatasaray ile hazırlık maçında da eksiklerimizi suratımıza çarptılar.

Dediğim gibi yaptığımız çok sayıda takviyeyi kampa yetiştirdik, başkanımız sağolsun. Ancak bu kadar transfer yapılınca tabi ister istemez de bir kumar oynamış oluyoruz, olur da başarı gelmezse kulübü çok zor zamanlar bekleyecek mali açıdan.

Kamp dönemin de 3 oyuncumuz sakatlandı, üçü de ciddi sakatlık sezon başını kaçıracaklar.

Sezon öncesi daha yapacağımız çok şey var, daha hazırlık maçlarımız var. Sezona bomba gibi girmeyi planlıyoruz.

Kampta sonra İzmir'e geri döndük ve hazırlık dönemimizi şehrimizde tamamladık. Kamp sürecinde her ne kadar 3 galibiyet alsak da, taktiğimizden memnun değildim. O yüzden bazı değişikliklere gittim.

Açıkçası oynadığımız futbolu daha çok beğendim ama sonuçlar hiç iç açıcı değil.

Last edited by dewardeg : 20.Aralık.2014 at 18:47

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Takım taktiğe alışınca daha iyi olacaktır. Birde taktiğe uyumlu oyuncular olmazsa iş daha da zorlaşıyor.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri