1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Fm 15 pc performansı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Default Fm 15 pc performansı

Arkadaşlar pc performansı 5 yıldızdan 2,5 yıldıza düştü önceden 5 yıldız gösteriyodu yeni kariyer açmak istedim 2,5 yıldız gösteriyor

özellikler

8gb ram
    2gb ekran kartı
    2,5 ghz
    1 tr harddisk problemle ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

Oyununun Versiyonu Nedir ?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

sürüm 15,2,1 gözüküyor

oyun orjinal full versiyon

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Oyununun Versiyonu Nedir ?
    ful versiyon 15,2,1
    Last edited by E.Cartman : 29.Aralık.2014 at 19:43

Bende Dün Güncelledim Benimde Performans Düştü Muhtemelen Bir Sonraki Güncellemede Bu Giderilir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bende Dün Güncelledim Benimde Performans Düştü Muhtemelen Bir Sonraki Güncellemede Bu Giderilir.
    pc güncellemeleriyle bir alakası olabilirmi hocam

Windows Updatelerini Kastediyorsan Olabilir Ben Onları Devre Dışı Bıraktım. Benim Sorun Oyun Güncellendikten Sonra Bilgisayar Kasmaya Başladı. Sigames Forumlarında Bunu Yaşayanlar Var Umarım Sonraki Güncellemede Giderilir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Windows Updatelerini Kastediyorsan Olabilir Ben Onları Devre Dışı Bıraktım. Benim Sorun Oyun Güncellendikten Sonra Bilgisayar Kasmaya Başladı. Sigames Forumlarında Bunu Yaşayanlar Var Umarım Sonraki Güncellemede Giderilir.
    aynen benim pc de kasmaya başladı yeni güncellemeyi beklemekten başka çare yok heralde teşekkür ederim =)

hocam tercihlerden önerilen yaptım düzeldi güç ayarlarıyla ilgiliymiş sizinde laptopsa çözüm bu heralde saolun
    Last edited by E.Cartman : 29.Aralık.2014 at 19:43

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

hepinize selam olsun arkadaslar yüz paketi yükledim ve laptop kasmaya başladı oyun hızı eskisi gibi akıcı değil fanın çıkardıgı ses öteki odalardan duyuluyo.yüz paketini silince bu seferde eski haline dönmüyo oyuncu profilinde boş bi ekran çıkıyo bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.eğer yapabilirsem orjinal haline döndürmek istiyorum veya daha akılcı bi fikriniz varsa o da olabilir.şimdiden teşekkür ediyorum

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri