Sayfa 12 / 27 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 808 sonuç

Konu: MKE KIRIKKALESPOR: "Süperligin İlk İlçe Takımı" 40 Yıl Sonra Süperlig'de [5.Sezon]

Küme düşme hattındaki takımlar Şampiyonluğun en büyük adayının teknik direktörüne teklifte bulunuyorlar. Yüzsüzlüğe bak

urwrdskkn Sana Belediye Baksın Ne Bileyim Heralde Sezon Sonunu Getiremeden Kapatır Demiştim Şaşırdım

RodiMood Sen Malezya'da Olduğuna Dua Et En Azından Şöyle Düşün Orada Kafan Rahat Başarısız Olsan da Bir Şey Demiyorlar

kerim1990 Hiç O Açıdan Bakmamıştım Ufkum Genişledi Ama Bir de Şöyle Düşünmek Lazım Biz Gariban Bir Takımız Bizi de Yüceltir misiniz? Diyorlar

Transfer Sezonu Malum Açıldı. En Sevdiğim Nokta Burası

Biraz Alışveriş Yapalım Bakalım Şöhretimiz Ne Kadar Artmış? Hangi Oyuncular Bizde Oynamak İçin Can Atıyor Bir Göz Atalım Piyasaya.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Bekliyorum transferleri.

Teşekkürler.

Transferde Öncelikle Sezon Sonu Sözleşmesi Bitecek Olan Asistanımızı (Yokluktan Dolayı Muhtaçtık Kendisine) Daha İyisini Bulduğumuzda Şutlayacağımı Söylemiştim. İyisini Buldum. Hemde Genç ve Uzun Yıllar Bize Yarenlik Edebilecek Kader Ortağımız Olabilir.

Kendisi Adıyaman Kütüğüne Kayıtlı Bir Arkadaşımız.

Bir Adam 2 Senedir Kendisini Hiç Geliştirmez mi Yahu? Üstelik Zamanında Forvet Oynamış Bir Adam?

Geçen Sezon Alt Yapı Koordinatörümüz Olan Taner'i Sezon Sonunda Beğenmeyip Sözleşmesini Uzatmamıştık. Bu Sezon Ara Döneme Kadar Takımda Alt Yapı Koordinatörümüz Yoktu Taner'den İyisini Bulunca 1,5 Yıllık Sözleşme İmzaladık. Eğer İcraatlarını Beğenirsem Belki Kendisiyle Devam Ederiz. (Ama Pek Parlak Görünmüyor Ancak 1-2 Yıl İdare Edebilir O Yokluktan)

Savunmaya Alternatif Olması İçin Maltepespor'dan Bir Tane Kule Stoper Kiraladık.

Bu da Antalya'nın Bize İkramı. Hem Bek Hemde Kanatta Oynayabilen Alternatif Bir Oyuncumuz Oldu.

Altyapı sorumlularında pek fark yok hocam, gözlem özelliklerindeki 3 puan dışında. Ben altyapı sorumlusu veya gözlemci alırken daha çok kararlılığına bakıyorum

Zaten Çok Umutlu Değilim Gelmeyi İsteyenler 5 Kişiydi Bunların Arasından Şimdilik En İyisi Daha Doğrusu Kötünün İyisiydi.

2 Hafta Sonra 2.Yarı Maçları Başlayacak Sakatlıktan Çıkan ve Fazla Forma Şansı Bulamayan Oyuncuları Süperlig Takımı Gaziantep Belediye'ye Karşı Daha İyi Görme Fırsatı Bulduk. Fena Bir Oyun Çıkarmadılar Doğrusu.

Antep ile Beraber 2 Maç Ayarlamıştık 5 Gün Sonra Durağımız Bizim Dengimizde Olan Şekerspor ile. Ondan Sonra Lig Maçlarımız Başlıyor.

Bir de Sizi Bir Şeye Dikkat Çekeyim. Antalya'dan Kiraladığımız Aytek'in İlk Planda Topa Hakimiyeti ve Hızlı Bir Oyuncu Oluşu Beni Etkiledi. Bu Oyuncu 2.Yarı Çok Canlar Yakabilir. Dikkat Edin!

Dişimize Göre Takım Bulduğumuzda Affetmiyoruz Oyuncularımız Ara Tatilini Güzel Geçirmişler.

Artık Lige Hazırız Ligi Bitirmeyi Oyuncularımız Dört Gözle Bekliyor.

Aytürk'e şimdi daha dikkatli baktımda dediğin gibi adından söz ettirebilir ligde, konsatrasyonu çok düşük olmasına rağmen çalışkanlığı, agresifliği ve kararlılığıyla kapatmış bu eksisini

Evet Nerde Kalmıştık Yeni Elemanlar Güzel Bir Başlangıç Yaptı.

Ben En İyisi Bir Forvet Bulayım, Süleyman'ı Yine Sakatladılar Adam Zaten Yeni Yeni Atlatmıştı

Bize Her Yer Kırıkkale

Bu Gece ki Son Maçımız Olsun. İyi Geceler Arkadaşlar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Zaten TSL 'de bir ayar çekersin ilk sezondan sonra antrenörlere abi takma kafaya .Riquelme iyi asistan oluyor benden söylemesi
    Ligi zaten konuşmaya gerek yok temiz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlerleyen zamanlarda toplu bir revüzyon yaparsın zaten.

Bir an önce çıkalım artık 2.lige. Çok kaldık buralarda

@LifeYourself Ben Riqu'yu Unutmuştum Hatırlattığın İyi Oldu. Süperlige Kadar Çıkabilirsek ve Kariyer Devam Ederse Bir Yoklayım Profesörü.

@pusathan01 Sezon Sonunda Zaten Bayağı Revizyon Olacak. Bir Tek Mustafa Duruer'in 1.5 Yıllık Kontratı Var Diğerleri 30 Haziran'da Yolcu. Teknik Ekipten'de Baş Fizyo, Gözlemci ve Kaleci Antrenörünün Sözleşmesi Bitiyor. İnşallah Gelecek Sezon Antrenör Sayımız Artar Öyle Ümit Ediyorum.

@kerim1990 İnşallah Artık Burda Misafiriz. Sadece Formalite İcabı Ligin Bitmesini Bekliyorum.

Uzun Zaman Sonra Faruk'un Etkili Bir Form Göstermesiyle Yine Rahattık. Yalnız Attığının 2 Mislini Kaçırdı.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Halide Edip Adıvarspor.
    Hocam adamlar küme düşecek galiba, bıraksaydın maçı

Ben Bırakmadım Ama FM Artık Kazanmamızı İstemiyor

Bu Maç Nasıl 1-1 Biter Yahu

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

5 maçlık puan farkı var rahatsın diye oyuncularda rahatlamış işte

İlk Defa 2 Hafta Üst Üste Puan Kaybettik. Oyuncular Gevşedi mi Nedir...

@urwrdskkn Sorun Belli Oldu Sana Demedim mi Yanında Nazar Boncuğu Bulunsun

Takımın Diğer Maçlarda ve Bu Maçta da Saldığı Çok Belli Oldu. Çünkü İstekli Oynadıktan Sonra 2-0 Yenik Bile Olsak Maçı Çevirebiliyoruz.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

sorun sende vallahi baga oyuncuları çok rahat bırakıyorsun.

Hacettepe'ye Gol Olup Yağdık. Kasımpaşa'lı Muhsin Gecenin Kahramanı Oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Haha çok hoş durmuş abi Tarkan alkış alıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ulan milletin takımı kaç puan fark varken fark atıyor benimkiler de o kadar kadro kurmama rağmen kazanamıyorlar.

Takıma Uygun Talimatları Ver Sonra Arkana Bakmadan Gönül Rahatlığıyla Maçları İzle. Arada Kazalar Oluyor Ama Takımın İyi Oynadığını Görmek İnsana Bambaşka Bir Haz Veriyor.

Tüm Hızımızla Devam Ediyoruz. Şubat Ayını da Bitirdik. Artık Yeni Gençlerin Çıkmasına Bir Hafta-10 Gün Gibi Bir Süre Kaldı.

Bu Gecedeki Mesaimiz Özellikle Yeni Gelen Gençleri Mercek Altına Alacağım. Umarım Geçen Seneden Daha İyileri Gelir. Seyit Gibilerine İhtiyacımız Var.

Horouz'uma Selam Gönderiyorum Burdan. Başka Zaman Olsa Seve Seve Kabul Ederdim

Bu Maçla Playoffları Garantilemiş Bulunuyoruz. Önümüzdeki Hafta da Muhtemelen Şampiyonluk Maçı Olabilir.

Last edited by BaGa TaRKaN : 05.Şubat.2015 at 02:25

Genç Adaylarımızı İzledik Ama Gözler Kapanıyor. Dikkat Çeken Gençleri Raporlarıyla Beraber Yarın Paylaşırım. Herkese İyi Geceler, İyi Uykular.

Sayfa 12 / 27 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri