Sayfa 2 / 27 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 808 sonuç

Konu: MKE KIRIKKALESPOR: "Süperligin İlk İlçe Takımı" 40 Yıl Sonra Süperlig'de [5.Sezon]

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

başarılar umarım süper lige en kısa zamanda çıkarsın

Başarılar dilerim. Türkiye alt liglerinden başlanan kariyerleri çok seviyorum. Takipçinizim

@Moussa Sow; Sağolasın Kardeşim, Desteğini Bekliyorum.

@EmreDeliveli; Bende Öyle Ümit Ediyorum İnşallah Sıkılmayız

@Tsubasa_Oozara; Bakalım Kısmet.

@kerim1990 Teşekkür Ederim. O Zaman Bilgi ve Oyuncu Tavsiyelerini Bekliyorum.

Evet Transfer Sezonunu Öyle Böyle Tamamladık. Üst Liglerden Bir Kaç Oyuncu Kiraladık Bunun Yanı Sıra Gözlemci Raporları Doğrultusunda As ve Rotasyan Kadrosuna Uyacak Elemanlarla Anlaştık.

Transfer Sezonunun Kapanmasıyla Birlikte Takım Uyumunu Aşmak Amacıyla Bölgemizdeki Takımlarla Maçlar Ayarladık. 20 Gün Sonra Başlayacak Olan Ligde Mümkün Olduğunca Oyuncuları Birbirine Alıştırmak ve Taktiklerimizi Deneyip Uygun Sistemi Benimsemek Olacaktır.

İlk Hazırlık Maçında 4-4-2 Sistemi ve Topa Hükmeden Bir Anlayışla Çıktığımız İlçemizin Takımı Yahşihanspor'a 2-1 Yenildik. Takımda Büyük Bir Kopukluk ve Sistem Kaosu Yaşanıyor. Bu Sorunu Acilen Çözmemiz Lazım.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Amatör Takım İçin 300 Kombine Hiç Fena Değil

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

300 kombine süper bi sayı tekirdağsporla 87 olsun diye dua ediyorum

@Tsubasa_Oozara; O Yüzden Şükretmek Lazım

2.Hazırlık Maçında Türk Metal Sendikasını 2-1'lik Sonuçla Geçtik. Bu Maçlar Ölçüt Değil Ama Takım Ne Kadar Çabuk Kaynaşırsa Sezon O Kadar Rahat Geçer Bizim İçin.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Mümkün olduğunca basit taktikler ve az talimatla oynamak lazım.
    Alt liglerden başlanıp cebelleşilen kariyerleri seviyorum. 4-5 sezon sonra süper lig şampiyonluğuna oynanan kariyerler sıkıyor beni. Umarım bu da powerplay'a dönmez.

@NomrukaN Teşekkürler, Hevesim Kaçmadığı Sürece Sonuna Kadar Devam Edeceğim.

Polatlıspor Karşısında Hücum Anlamında Daha Çok Eksiğimiz Var Ama Defansif Olarak Takım Biraz Sisteme Alışmış Görüntüsü Verdi.

Maç Sonrasında Başkan Yavaş Yavaş Yolcu Olacağını Gösterdi. Umarım Gelen Gideni Aratmaz.

BAL Ligi 6.Grup Maçları Başladı. İlk Hafta Bay Geçtiğimiz Ligde Nevşehir, Safranbolu ve Aksaray Sezona İyi Başlayan Takımlar Oldu.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

İnşallah üst ligi görecek takım, sana güveniyoruz hocam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aman hocam sende Nannar hocam gibi uzun zaman takılma oralarda

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar hocam

Amatör ligde hiç oynamadım 13ten beri. Ondan oyuncu önerisinde bulunamıyorum. Ancak diğer gruplardaki takımları iyice incelemeni tavsiye ederim. Oyuncu sözleşmeleri korumasız olduğu için kolayca transfer edebiliyorsun.

Bunun haricinde geçen yıl serbest kalmış oyunculardan; Mehmet Ali İmren, Serhat Kahraman, Volkan Kirar, İbrahim Çağlar Ürden, Mustafa Demirci, Oğulberk Karagöz bölgenden serbest kalmış oyuncular. Bakıp karar verebilirsin.

Bir de Karadeniz bölgesi takımlarından bir tanesinde Gürcü bir futbolcu vardı. Amatörde baya gol atıyordu. Onu alabilirsen iş yapar gibi geliyor.

Yapmış olduğun transferlar BAL'a her türlü yeter. Biraz daha derinlik sağlarsan rahat şampiyon olursun bence. Regenlere yönelmeni tavsiye ederim..

3. lige hatta 2.lige çıktığında çok daha iyi tavsiyelerde bulunurum

Bir de alt liglerde genellikle defansif futbol oynatılır gerçekte. Ancak ben ne zaman başarılı olsam hücum futboluyla olmuşumdur. Taktik olarak hücum ağırlıklı bir taktikle sahaya çıkarsan üst liglere çıkışın daha hızlı olur düşüncesindeyim.

Amatör'de oynarken şöyle bir dezavantaj var; genellikle (hatta hemen hemen tüm transferlerde) bölgendeki oyuncuları alabiliyorsun. Bu konuda yakınında Ankara gibi çok nüfuslu bir şehrin olması avantaj. Sezon içerisinde Ankaragücü, Ankara Şeker, Ankara Demir, Hacettepe, Osmanlı, Bugsaş, Keçiörengücü, Gölbaşı, Adliyespor, hatta Gençlerbirliği takımlarını çok iyi takip etmeni öneriririm. Devre arasına kadar serbest bıraktıkları çok oyuncular olur. Bu oyuncuları transfer edebilirsin.

Nesil
    2014

Öncelikle başarılar dilerim. Fizyoterapistlerin Sağlık Meslek Yüksek Okulu terk gibi maşallah, yada diplomaları falan sahtedir. Sana tavsiyem oyuncun sakatlanınca üfürükçüye götür daha çabuk iyileştirir Kariyerinde başarılar takipteyim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Her şey iyide hoca sıkıntı bu takımda. Yıllardan beri Kırıkkalespor kariyeri yapa yapa Kırıkkalesporu 2. Ligden bala duşurdun hemiş

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

BAL Ligi maçlarını gerçekte çok takip ederim ama benim ilgi alanım 5.Grup'tur daha çok 6.Grup'a da ara sıra bakarım şuan Zara lider Kırıkkale fena değil , BAL Ligi Türkiye'nin en zevkli ligi bence , başarılar takipteyim

@EmreDeliveli İnşallah Temennilerin İçin Teşekkür Ederim.

@pusathan01 Bakalım Ama Hashüs Kadar da Kalmam Heralde.

@5267 Teşekkür Ederim.

@kerim1990 Detaylı Bilgiler İçin Çok Teşekkür Ederim. Söylediğin Oyuncuları Listeme Aldım. Devre Arasında Karar Vereceğim. Bu Arada Gürcü Futbolcu Tabatadze Grubumuzdaki Bartın Ekibinde Ama 5-6 Hafta Sakat Muhtemelen Ligin İlk Yarısını Kapattı.

@Barak Yapacak Bir Şey Yok Şimdilik Bunlara Elimizi Mahkum Gerçi Dediğin Gibi Bunlara Mahkum Olmayıp Bizim Camîî Hocasına Götürsem Takımı Daha Diri Yapar

@SAİT71 Olm Destek Olacağın Yerde Köstek Oluyorsun Ne Ayaksın Hemşo Sen İşte Bu Yüzden Kırıkkale'de Futbol Gelişmiyor Getirsinler Beni Başa Takımı 5 Yılda Ptt'ye Çıkartırım

@davidalaba27 Takımın Tekeri Patlamazsa Reelde de Umarım Yeniden Pro Oluruz. Ama Zannetmiyorum Kolay Kolay Çıkamayız Tekrar Sağlam Destek Olması Lazım.

Evet Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz. Başkan Adayları Ortaya Çıkmaya Başladı. Gönlümüz Bonkör Başkan'dan Yana

Last edited by BaGa TaRKaN : 29.Aralık.2014 at 12:37

İlk Maçımıza Çıkıyoruz. Safranbolu Deplasmanında Kariyerimizin İlk Karşılaşmasına Çıkıyoruz.

Zorlanmamıza Rağmen Bulduğumuz Gollelerle Karşılaşmadan Galip Ayrılarak İlk Puanımızı Safranbolu'da Alıyoruz.

Kendi Sahamızdaki İlk Maçımıza Nevşehir Karşısında Çıkacağız. Öncesinde En Az 1000 Kişinin İzleyeceği (Tatmin Edici Bir Rakam) Maçta Taraftarlarımız Bizi Yalnız Bırakmayacak.

Maç Öncesi Yine Rıza Başkan Yapacağını Yaptı Bir An Önce Defolup Gitse de Kurtulsak Şu Başkandan

Net Bir Sonucun Ardından Yola Devam Ediyoruz. Takım Daha Tam Birbirini Tanımamasına Rağmen Kayıpsız İlerlemek Çok Güzel.

Daha İyi Olacağız.

Adrenalin ve Heyecan Dolu Bir Maçla Beraber Tansiyonumuz Doruklardaydı.

Organize Bir Oyun Sergilediğimiz Bu Maçta Artık Takım Birbirine Alışmaya Başladı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam iyi bir başlangıç yapmışsın. Az gelmişsin ama öz gelmişsin. Kaleyi bulan şutların çogu gol olmuş.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Başlangıç güzel. Bu ligin seni pek zorlayacağını düşünmüyorum. Gruptaki takımlardan bir Kırşehir dişli gibi geldi bana. Safranbolu ile yapacağın maçı merak ediyorum

Şuana Kadar ki En Rahat Maçlarımızdan Birini Oynadık.

* Bu Arada Ligimizdeki Takımların Hepsi Sanal Oyuncularla Oynamakta. Sadece Bir Kaç Takımda 3-4 Oyuncu Mevcut.

@pusathan01 Lig Sanıldığının Aksine Bütün Takımlar Ofansif Oynuyor. Özellikle Savunma Hataları Çok Bariz. Hele Daha Düşük Seviyeli Takımların Savunma ve Kalecileri Tam Bir Komedi.

@kerim1990 Kadrolar Sanal Olmasa Daha Net Bir Yorum Yapabilirim Ama Sanal Oyunculara Karşı Oynadığım İçin Rakipleri Analiz Etmek Pek Mümkün Değil Ancak Maç İçindeki Taktiksel Hamleler ile Maçı Kazanıyoruz veya Puan Kaybediyoruz.

Bu Arada Datadaki Maç Aralarındaki Boşluk Gözden Kaçmıyor 1-2 Maç Ard Arda Oynadıktan Sonra 15-20 Günlük Bir Boşluk Oluyor. Aşağıdaki Tabloda Olduğu Gibi Sonraki Maçımıza 21 Gün Süre Var.

Seçimleri Beklediğim İsim Olan Serkan İnce Kazandı. Kendisinden İlk İş Olarak Kardeş Kulüp Bulmasını İstedik Biraz Mırın Kırın Etti Ama Kabul Etti. Uygun Bir Kardeş Kulüp Bulursa Buca ile Olan Antlaşmayı Sonlandıracağım.

Bu da Bugünlük Son Paylaşımım Olsun İşe Gideceğim. Beni Yalnız Bırakmayan Tüm Arkadaşlarıma Teşekkür Eder, Umarım Okurken Bir Nebze de Olsa Keyif Alırsınız. Şimdilik Hoşçakalın.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Üstadım başarılar diliyorum,Umarım nice kupalar kaldırırsın ve kulübü bırakmazsın

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sen bu oyunu oynayabiliyo muydun Baga ya

Sayfa 2 / 27 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri