Sayfa 26 / 27 İlkİlk ... 1624252627 SonSon
751 ile 780 arası toplam 808 sonuç

Konu: MKE KIRIKKALESPOR: "Süperligin İlk İlçe Takımı" 40 Yıl Sonra Süperlig'de [5.Sezon]

Biraz İlerledim ve Transferlerin %99'unu Bitirdim Artık Bundan Sonraki Oyuncular Ya Rotasyon İçin Ya da Genç Takım İçin Olacak.

Transfer ve Gelişmeleri Paylaşıp İşe Gideceğim.

İşte Yeni Oyuncularımız ve Kadronun Son Hali;

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Transferler güzel. ishak çakmak özellikle benim sevdiğim ve kullandığım bir oyuncu.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hocam transferlerden regenlar dışında bende Furkan'ı çok tutuyorum. Baya bir değişim olmuş kadroda ama bizim Karşıyaka'yı zayıflatmasan iyiydi

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

transferler güzel ilk sezona vrupayı hedefliyoruz herhalde

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlk sezondan artık bir Al bileti almanı bekliyoruz.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Al biletimi hocam 2 sene sonra gelir değil mi @BaGa TaRKaN Hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Güzeldi.................

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Transferler güzel. ishak çakmak özellikle benim sevdiğim ve kullandığım bir oyuncu.
    Teşekkür Ederim, İshak Hazırlık Maçlarında Beni de Bayağı Etkiledi As Takımda Oynayacak Oyuncuların Başında Geliyor.

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Hocam transferlerden regenlar dışında bende Furkan'ı çok tutuyorum. Baya bir değişim olmuş kadroda ama bizim Karşıyaka'yı zayıflatmasan iyiydi
    Sen Söylemeseydin Dikkat Etmemiştim 2 Önemli Oyuncusunu Almışız Ama Yine de PTT Liginin Üstünde Bir Kadrosu Var 2 Tane Yabancı Oyuncusu Süperlig'de Bile İş Yapar.

Ramazan Köse, Onur Bulut, Ömer Kulga, Ömer Bayram, Aykut Akgün, Erdi Kasapoğlu, Erkut Şentürk, Dare Vrsic, Thabo Moloi, Erçağ Evirgen, Emre Güral Başlıca Oyuncuları.

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    transferler güzel ilk sezona vrupayı hedefliyoruz herhalde
    Teşekkür Ederim, Valla Hedefim İlk 10'u Zorlamak Ama Maçların Durumuna Göre Avrupa Hedefini Gözden Geçirebiliriz Bunun İçin Lig Primini Normal, Kupa Primini Yüksek Tuttum. Avrupa'ya Açılabilmenin En Kısa Yolu Kupaya Asılmak Olarak Bu Sezonu Bu Şekilde İdare Etmeyi Düşünüyorum.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Kısmet Bakarsın Kupada Başarılı Olabilirsek Neden Olmasın.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Al biletimi hocam 2 sene sonra gelir değil mi @BaGa TaRKaN Hocam
    Yavaş İlerlediğim İçin 3 Sene Sonra Bile Olabilir

Quote Originally Posted by volki32r View Post
    Güzeldi.................
    Teşekkür Ederim.

Biliyorum Belki Yavaş Gidiyorum Ama İnanın Fırsat Bulduğumda Oyunu da Oynamaktan Geri Kalmıyorum. Transferlerin %99'unu Kapattığını Belirtmiştim Aynen Öyle de Oldu ve 19u ve 21u Takımları İçin 3'er Oyuncu Alıp Transfer Sezonunu Sonlandırdık ve Sezona Başladık.

Şuan 4 Eylüldeyiz ve Milli Maçlar Arasındayız Bizde Türkiye ile Düzenlenen İlk Organizasyon Olan Milletler Ligi B Grubunda Maçlara Başlayacağız Kadroları Bildirdik. Ayrıca Torpil Torpil Dediniz Torpil Hakkını Kalecimiz Okan'dan Yana Kullandık

Kaleciler;

Savunmacılar;

Ortasahalar;

Forvet;

Bir Güncellemede Kendimizle İlgili Bilgi Verelim. Antrenör Eğitimini Tamamlayarak Uluslararası B Lisansını Alarak Zirveye 1 Adım Daha Yaklaştık.

Artık Kulüpte Saygınlığımız Arttı Bir Zahmet Bu Kadar da Olsun.

Şuana Kadar Alt Yapı ve Antreman Tesislerimiz Bu Kadar Geliştirebildik Antreman Hadi Neyse Normal Bir Takım İçin Yetebilir Ama Kendi Oyuncularımızı Yetiştireceksek Henüz Bu Seviye Çok Ama Çok Aşağısındayız ve Daha Kat Etmemiz Gereken En Az Bu Kadar Bir Yol Daha Var.

Kadromuza Gelecek Yıllar İçin Kiraladığımız 3 Yabancı Oyuncumuz Daha Oldu Bu Oyuncuları Kaydedemediğimiz İçin 21 Yaş Altında Takılacaklar. Ayrıca Ocak Ayında Gelecek Olan Paraguaylı Kaleciyle Beraber Bir de Nijeryalı Genç Oyuncumuz Gelecek. 19 Yaş Altı Kadromuz Boş Kalmaması İçin Fenerbahçe'den 3 Yerli Oyuncuyu Maaş Ödemeden Kiraladık.

Geleceğin Van Persie'si Jaap van Ommeren;

İspanyol El Ninosu Guillem Codeso;

Mitchel Sabajo;

Ocak Ayında Gelecek Olan Nijeryalı Genç Oyuncumuz Ali Nwafor;

Genel Transfer Özetimiz;

2018-2019 Sezonu Spor Toto Süperlig Başlıyor!!!

Süper Lige Kayserispor Gibi Bir Takıma Karşı Kayseri'de Müthiş Bir Oyunla Süper Başlıyoruz.

Yönetimin Süperlig'den Beklentileri; Rahat Hareket Edebilmemiz İçin Hedefi Düşük Tuttuk

Hazırlık Kampımız ve Fikstürümüz Hakkında Genel Görünüm;

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam birşey soracağım ben genç oyuncu aldığımda oynatmadığımda sorunlarla karşılaşıyorum alt takıma gönderdiğimde as takımda olmam lazım vs. Bunu nasıl aşıcam sözleşm ile alakalımı. U19 ve U21 içi transferler yaptığınız için sordum

Evet Aynen Öyle Sözleşme ile Alakalı.

Kiralık Teklifini Yaparken Ya Genç Oyuncu Statüsünde Ya da Gelecek Vaat Eden Statüsünde Olarak Yap Hiç Oynatmasanda Sorun Cıkartmıyorlar.

Yalnız Bu 20 Yaşından Küçük Oyuncularda İşliyor

Tapatalk 2 ile gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

transferler güzel bakalım sezon nerede bitirecegiz ali nwafor diye futbolcu bendede cıkıor hep iyide cıkıyor oyundakı bug herhalde

Milletler Ligi B Grubu 1.Maç

Romanya 2-2 Türkiye

Sergiu Bus'un Etkili Olduğu Maçta Beraberliği Romanya Deplasmanında Zor Kurtardık.

Hazırlık Maçı

İrlanda Cumhuriyeti 1-4 Türkiye

İrlanda Deplasmanında Britanya'lılara Türkiye'nin Gücünü Gösterdik. Hakan'ın Güzel Oyunuyla Sahadan Rahat Bir Galibiyet Aldık.

Kırıkkalespor'da Kombine Biletlerde Yavaş Yavaş İstediğimiz Rakamlar Gelmeye Başladı. Geçen Sezonlarla Kıyaslarsak Kombineler Cesaret Verici Düzeyde.

Ziraat Türkiye Kupası 2.Turunda Kendi Saha ve Seyircimiz Önünde PTT 1.Lig Ekibi Kayseri Erciyesspor ile Eşleştik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Evet Aynen Öyle Sözleşme ile Alakalı.

Kiralık Teklifini Yaparken Ya Genç Oyuncu Statüsünde Ya da Gelecek Vaat Eden Statüsünde Olarak Yap Hiç Oynatmasanda Sorun Cıkartmıyorlar.

Yalnız Bu 20 Yaşından Küçük Oyuncularda İşliyor

Tapatalk 2 ile gönderildi

Saol hocam teşekkür ederim Transferler güzel yeni sezonda başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Transferler iyi hocam. Bir kaç tane senin gibi yaşlı kurt mu alsak Yeni sezona iyi bir şekilde girmemiz gerek bir de tam sana göre bir taktik var elimde ilerleyen zamanlarda deneyebilirsin. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=123337
    ADANA DEMİRSPOR

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Saol hocam teşekkür ederim Transferler güzel yeni sezonda başarılar
    Rica Ederim, Umarım İşine Yarar

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Transferler iyi hocam. Bir kaç tane senin gibi yaşlı kurt mu alsak Yeni sezona iyi bir şekilde girmemiz gerek bir de tam sana göre bir taktik var elimde ilerleyen zamanlarda deneyebilirsin. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=123337
    Benden Daha Yaşlısını Hazmedemem Bir Takımda Tek Yaşlı Kurt Yeter İkincisini Bünye Kaldırmaz

Benim Zaten Amatör Ligden Beri Bu Takıma Özel Yaptığım Bir Taktik Sadece Talimatlarda Bir Kaç Değişiklik Var. Yedek Taktiğim de Buldozer

Eğitim Çalışmalarımız Devam Ediyor Dünya Çapında Bir Antrenör Olmamız İçin Bu Eğitim Şart

Spor Toto Süperlig 2.Hafta Maçında Sivasspor ile Sahamızda 40 Yıl Sonra Bir Süperlig Maçına Çıktık.

Çekişmeli Geçen Maçta Ev Sahibi Avantajımızı İyi Kullandık Bu Maç Aynı Zamanda Bir Çok Alanda Kendi Rekorlarımızı Kırmamıza Vesile Oldu.

Uzun Yıllar Sonra Fenerbahçe ile İlk Karşılaşmamızda Kadıköy'de Malesef Elimizden Kaçırdık

90 Dakika Boyunca Kaleye 3 Defa Gelen Rakimiz Bir Hayli Şanslı Günündeydi Ama Bu Bizim İçin Daha Başlangıç!

Nuri'yi Doğal Olarak Övdük Bunun Karşılığında Nuri'de Sportmen Bir Hal Sergiledi Kendisine Teşekkür Ediyoruz.

Spor Toto Süperlig'de İlk 3 Hafta Oluşan Tablo;

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lige iyi başlamışız oyun açısından istatistiklere göre söylüyorum.Düşme gibi derdimiz olmaz herhalde bu sene orta sıralarda bitiririz gibi

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bir hafta felan ara verdik. Herkes yeni takımlara geçmiş,yeni kariyerler açmış. Sen de 3 maç yapmışsın çok hızlısın..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Takım baya güzel olmuş

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Lige iyi başlamışız oyun açısından istatistiklere göre söylüyorum.Düşme gibi derdimiz olmaz herhalde bu sene orta sıralarda bitiririz gibi
    İnşallah Güzel Düşünelim Güzel Yerde Bulalım Kendimizi

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bir hafta felan ara verdik. Herkes yeni takımlara geçmiş,yeni kariyerler açmış. Sen de 3 maç yapmışsın çok hızlısın..
    Bende Diyordum Bu Tokatlı Nerede? Hoşgeldin

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Takım baya güzel olmuş
    Şimdilik Güzel İnşallah Böyle Devam Ettirebiliriz

Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur Maçları

PTT 1.Lig Ekibi Kayseri Erciyesspor'u Sahamızda Çok Rahat Yeniyoruz. Yalnız Hakem Cüneyt Çakır Kariyerinin En Kötü Maçlarından Birini Tamamladı Rakipten 2 Oyuncunun Sarı Kartı Olmasına Rağmen Sürekli Faullerini Görmezden Gelerek Sertliğe Göz Yumdu

Buna Rağmen Yedek Oyuncularımızla Kazanmasını Bildik

3.Turdaki Rakibimiz 2.Lig Temsilcisi K.Maraşspor ile Daha Önce Rakibimizi 2 Defa Yenmiştik Bir Kazaya Uğramazsak Gruplardan Önceki Son Maçı Kazanıp Adımızı Gruplara Yazdırmak İstiyoruz.

Rekorumuzu Geliştirmeye Devam Ediyoruz! Yavaş Yavaş Stadımızı Layık Olduğu Bir Şekilde Doldurmaya Başladık!

4.Hafta Maçımızda Kasımpaşa'yı Sahamızda Güzel Bir Şekilde Ağırladık Takım Freni Patlamış Kamyon Misali Sezona Fırtına Gibi Başladı

İlginç Bir Durumla Karşı Karşıyayım Sıradaki Maç Bursa Deplasmanı Ama Rakibi Gözlemleyen Adamım; Lige Yeni Çıkmış Bir Takım Olmamıza Rağmen Hücum Organizasyonları Üzerinde Çalışmamızı Önermesi Garibime Gitti

Kadrolarında Bakambu, Mevlüt, Amrabat Serdar Gürler Olmasına Rağmen Hemde?

Ligde 4.Hafta Sonrasında Haftanın Takımında Süperligde Gurur Verici Bir Tablo

Bursaspor Maçı Öncesi Bosna Hersek ve Avustralya ile Oynayacağımız Milli Maçların Aday Kadrosunu Bildirdik.

Kadroya Kırıkkalespor'dan 2 Oyuncuyu Çağırdık Şimdilik.

Kaleciler;

Savunmacılar;

Ortasaha Oyuncuları;

Forvet Oyuncuları;

Milli Maç Öncesi Şok Bir Sonuç Alıyoruz

Bundan Yıllar Yıllar Önce Bursaspor Kardeş Kulüplerinden Nilüferspor'dan 6 Yediğimiz Günlerden Abisine Bursa'da 5 Attığımız Günleri Görmek Gerçekten Çok İlginçti

Kadroda Bursaspor'dan Kiraladığımız Okan ve Celal Oynadı İyi de Oynadılar (:

5 Haftalık Lig Periyodunda Fenerbahçe ve Kayseri Maçları Dışında Güzel Bir Başlangıca İmza Attık.

Şimdi Bosna Hersek ve Avustralya ile Milli Maçlar Arasındayız Bugünlük Bu Kadar Yarın Sabah Devam Etmek Üzere İyi Geceler

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Hocam oyununuz orjinal mi ? orjinalse forma numarası sorununu nasıl çözdünüz ? Başarılar dilerim kariyerinizde.

Sayfa 26 / 27 İlkİlk ... 1624252627 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri