Sayfa 3 / 27 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 808 sonuç

Konu: MKE KIRIKKALESPOR: "Süperligin İlk İlçe Takımı" 40 Yıl Sonra Süperlig'de [5.Sezon]

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Vay Dahi Diaz dönmüş. Hoş geldin. Eh senden bir İskandinav kariyeri beklermiyiz?

Başarılar.Takipteyim.İnşallah üst lige çıkarız.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

ooo diazım hoşgeldin yaa

@PaVLeNKo İnşallah Hemşo Bende Öyle Umuyorum Takipte Kalman Dileğiyle Kırıkkale'mizi ve Beni Yalnız Bırakma

@Juan Diaz H.G Eeeh! İşte Senin Kadar Olmasa da Az Buçuk Oynarız

@pusathan01 Allahtan Kalıcı Değil Bu Seride Diaz Hikayelerini Çekmiyeceğiz

@DadasTrobzonLee İnşallah, Teşekkür Ederim.

@urwrdskkn Ne Diazmış Be Adam Bir Girdi Herkes Pervane Oldu Peşinden Takipçilerimi Ayartma O Benim Takipçilerim Vermiceeeem Sana

Bugün Pek Fazla Vaktim Yok Yılbaşı Yine Mesai Gözüktü Bize. 1-2 Maç Devam Edeyim Bugünlük Kâfîî Gelsin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

[MENTION=1532]BaGa TaRKaN[/MENTION] Hocam sizide Seviyoruz

Her İki Takımda Açık Futbolun Gerektirdiği Her Şeyi Yaptı Sonuç Olarak Biz Kazandık. Yalnız Savunma Anlamında İnanılmaz Kötüyüz.

Serkan Başgan Daha Popüliter Çıktı. Bizi Kardeş Kulüp Olarak İsteyen Takımlar;

• Adana Demirspor

• Antalyaspor

• Denizlispor

• Boluspor

Buca'dan Verim Alamadık Sizce Hangi Takımla Antlaşmayı İmzalayalım ? Yoksa Buca ile Devam Edelim mi?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Parayı Kim Veriyorsa Ona Gidelim Hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam verim alamadıysak ozaman Antalya ile devam edelim. İlerleyen yıllarda şansımızı yine deneriz. Belki Bursa falan çıkar. Çoşarız.

@urwrdskkn Allah Razı Olsun Bizi Sevende Varmış Demek Bu Arada 4 Takımda Yıllık Ücret Vermiyor Sadece Oyuncuların Kiralık Gönderebileceği Bir Ortaklıktan Bahsediyorlar.

@pusathan01 Teklifler Arasında Antalya En Kötü Antreman Sahalarına ve Genç Tesislerine Sahip Diğerleri Yeterli ve Üzerinde Tesisler. Bu Vasat Tesisler Acaba Bizi Emsal Gösterir mi ? Bak Aramızda Fark Yok Git Orda Piş Derse Antalya Yönetimi. Oyuncuları Bizi Kabul Eder mi?

Mesela Diğerleri Yeteri ve Üzerinde Bizimde Vasat ve Kötü Olduğu İçin Diğer Takımlardaki Oyuncular Hocam Sen Ne Ayaksın Sen Bizi Resmen Köye Gönderiyorsun Bizim Orda Ne İşimiz Var Derlerse Gelmeme Olasılıkları Fazla.

Sanırım Biraz Karışık Oldu

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bence dedikleriniz çok mantıklı geliyor. Her nekadar karışık olsada
    Belki futbolcular pek fark yok deyip gelebilirler. Zor ama denemekten zarar çıkmaz.

Adana Demir ve Antalya Arasında Kararsız Kaldım. Ama Belirttiğim Mantık Çerçevesinde Antalya'yı Seçtik İşe Yarayacak mı Göreceğiz?

Önümüzdeki Maçımız Bartınspor ile. Gürcü Futbolcu Sakatlıktan Çıkmak Üzere Bizim Maçta Forma Giyebilir. Bakalım Hünerleri Nelermiş Görelim.

Bartın Deplasmanında Geriye Düşmemize Rağmen Güzel Oyunla Galip Gelmesini Bildik

Tabatadze Sakatlığı Atlatıp Oynadığı İlk Maç Bizim Maç Oldu Ama Maç Eksiğinden midir Nedir Vasat Bir Performans Sergiledi.

Böyle Taksite Can Kurban

İşler Yolunda...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Antalya hayırlı olsun. İnşallah bizi idare edecek gençler gelirde iyi olur. Hatta hasbelkader iyi leri gelirse seri birşekilde şampiyonluklar gelebilir. ( ne Aç edebiyatı yaptım ama dimi )

Ligin İlk Yarı Maçlarını Tamamladık. En Yakın Tarihteki Maç 25 Ocak'ta En Az 40 Günlük Süremiz Var Bol Bol Yatabiliriz

Bu Arada Şekerspor'dan Kiraladığımız Koray ve Ankaragücü'nden Kiraladığımız Bayram'ın Teknik Direktörleri Mırın Kırın Etmeye Başladı İlk Uyarıda Oynatacağımı Söyledim Ama 2.Kez Kapıma Gelince Al da Oyuncunu Defol Diyerek Atarımızı Yaptık

Koray Aslında Potansiyelli Elemandı Ama Menejerine Kurban Gitti

Bugünlük Gelişmeler Böyle Arkadaşlar. Başka Bir Gün Görüşünceye Denk Esenlikle ve Sağlıkla Kalın.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Çok yatma yalnız. Biliyorsun Karpuzda yatarak büyür.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hemiş iyi gidiyon. Burayı sayma zaten çıkmışsın. 3. ligin kadrosunu oluştur

Bu arada ligin son maçında 5-6 bin civarı taraftar vardı son maçta. Fotoları atıyım da motive ol. BAL'da şampiyonluğa gidiyoruz

@pusathan01 Valla İlerleyen Sezonlarda Çok Değil 1 Sezon Sonra Bu Kadar Rahat Olamam. Bari Bu Sezon Yatıp Keyfini Çıkaralım

@SAİT71 Bu Görüntüler Güzel Özellikle Aşağıdaki Bunu Kullanırım Sen mi Çektin? Bu Arada Bir de Bu Sezon Gerçekten Umut Var mı Takımda? Takip Ediyor musun?

Evet Biraz İlerleyelim Oyunumuzda. Transfer Sezonu 2 Hafta Sonra Açılmak Üzere Devre Arasına Bakalım Yeni Elemanlar Bulabilecek miyiz? Özellikle Antalya'dan?

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Gruplar karışık olmuş hocam normalde Bartınspor 5.Grup'ta olması gerekiyor bu arada Toma gerçekten çok iyi bir forvet gerçekte izledim bu senede çok gol attı Araklı Karadespor'a transfer oldu 5-6 gün önce iyi paraya gitti hemde sanırım bonservisine 30 veya 50 milyar verildi yamada başka böyle oyuncular varmı reel ?

@davidalaba27 Yabancı Olarak Diyorsan Şuan Bizim Grupta ve Diğer BAL Gruplarında Tek Yabancı Tabatadze. Bizim Dışımızdaki Bütün BAL Takımlarında %90'ı Gri Renkli (Sanal Oyuncular) Hakim.

Evet Transfer Sezonu Açıldı Antalyaspor'dan Bir Oyuncu Takımımıza Katıldı En Azından PTT Gibi Bir Ligden Oyuncumuz Oldu. Ayrıca Şekerspor ve Keçiörengücü'nden de Birer Oyuncu Kiraladık. Özellikle DMC'de Sıkıntımız Vardı Fatih'ten Yeteri Kadar Performans Alamıyorduk.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam bunlar sana iyi yarar sağlar. Özellikle ver Mamatinin eline bir silah karşısına gelene sıksın direk gol Şaka bir yana gene iyi almışsın.

İkinci Devre'ye Başlarken Bu Kayıp İyi Olmadı. Oyuncuları Biraz Fazla Yatırmışız Demek ki...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

dedim ama fazla yatırma diye. Biraz bolca hazırlık maçı yaptırsaydın.

@pusathan01 Sıkıntı Yok Şimdi Rahat Olalım Bir Daha Bu Rahatlığı Bulamayız. Artık Mümkün Olduğunca Takımdaki Yedek Oyuncuları 11'e Monte Etmeye Çalışıyorum. Bu Yüzden 2 Maçtır Zorlanıyoruz.

Bu Maçı Rahat Almamız Gerekirken Bu Duruma Getirebilmeyi Başarmak Ayrı Bir Mağrifet.

Transferin Son Gününde Solbek Mustafa Duruer'in Yedeği Yoktu Tamamen Kadroda Yedek Oyuncu Bulunsun Diye Kiraladık.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam. Ben 2-3 adam önerebilirim sana. Tabii çıkar mı sende onu bilemem...

Mehmet Hacıosmanoğlu ( OS Sağ ) İdris Köseoğlu ( OOS/ST ) Osman Bayraktar ( ST )

Osman 30 yaşında ama ligde fırtına estirir. bende 1 sezonda 24 Maçta 23 gol attı

Mehmet 21 yaşında tam bir görev adamı. 26 maçta 13 gol 7 asist

İdris ise tam bir yıldız adayı. 17 yaşında ben forvette kullandım ve 21 maçta 16 gol 8 asist yaptı.

Benden sana tavsiyedir. Yomraspor'u ilk sezon bu 3 adamın performansı şampiyon yaptırdı bana.

Ligde 81 gol ile rekorları egale ettim tekrardan başarılar.

Dip not : İstersen profilleri paylaşabilirim.

Transfer Sezonunu Kapattık Yeni Gelen Oyuncularımızı Listeye Kaydettirdikten Sonra 13 Sonra Sincan Deplasmanına Liderliğimizi Perçinlemek Kalan Maçları Formalite Havasına Sokmak İçin Gideceğiz.

Ayrıca Kadromuzda Mustafa Duruer Dışında Herkesin Sözleşmesi Bitiyor ve Şu An İtibari ile Kimseyle Devam Etmeyeceğiz Yeni Sezonda. Sadece Ekranda Belirttiğim İsimler Dışında Onlarda Tamamen Duygusal ve Form Durumlarına Göre Takımdaki Kalıcıklıkları Belli Olacak.

Oyuncularımızın Gönüllerinde Taht Kurmuşuz da Haberimiz Yokmuş

Bu Gecelik Bu Kadar Yeniden Görüşmek Üzere Herkese İyi Geceler, İyi Uykular

Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    Başarılar hocam. Ben 2-3 adam önerebilirim sana. Tabii çıkar mı sende onu bilemem...

Mehmet Hacıosmanoğlu ( OS Sağ ) İdris Köseoğlu ( OOS/ST ) Osman Bayraktar ( ST )

Osman 30 yaşında ama ligde fırtına estirir. bende 1 sezonda 24 Maçta 23 gol attı

Mehmet 21 yaşında tam bir görev adamı. 26 maçta 13 gol 7 asist

İdris ise tam bir yıldız adayı. 17 yaşında ben forvette kullandım ve 21 maçta 16 gol 8 asist yaptı.

Benden sana tavsiyedir. Yomraspor'u ilk sezon bu 3 adamın performansı şampiyon yaptırdı bana.

Ligde 81 gol ile rekorları egale ettim tekrardan başarılar.

Dip not : İstersen profilleri paylaşabilirim.
    Teşekkür Ederim Transfer Sezonunu Kapattık Ama 3.Ligde Çok Lazım Olacak. Eğer Gerçekten İyiyse Bu Oyunculara Talip Oluruz. Ekledim Listeme.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Çıkarız hocam lige bu arada Etimesgut'tan kiraladığın Fatih Özaydın oyunda ön libero sanırım random atmışlar gerçekte forvet iyi de bir forvet Zara'da bir ton gol atıyordu

Sayfa 3 / 27 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri