Sayfa 27 / 27 İlkİlk ... 17252627
781 ile 808 arası toplam 808 sonuç

Konu: MKE KIRIKKALESPOR: "Süperligin İlk İlçe Takımı" 40 Yıl Sonra Süperlig'de [5.Sezon]

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Hocam oyununuz orjinal mi ? orjinalse forma numarası sorununu nasıl çözdünüz ? Başarılar dilerim kariyerinizde.
    Öncelikle Teşekkür Ederim Yarkın

Oyun Orjinal Ama Oyunu Daha Güncellemedim 15.2.1 ile Devam Ediyorum

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Avrupa Milletler Ligi B-Grubu 2.Maç

Bosna Hersek'i Bursa'da Timsah Arena'da Konul Ettiğimiz Maçta Kontrollü Bir Oyunla Resmi Maçlardaki İlk Galibiyetimizi Aldık

Hazırlık Maçı;

Trabzon'da Konuk Ettiğimiz Avustralya'yı 10 Kişi Kaldıktan Sonra Toparlayamadık ve Milli Takımda İlk Mağlubiyetimizi Yaşadık.

Not: Milli Takım İçin Taktik Arayışı İçindeyim. Aklınızda Milli Takımımıza Uygun Taktikler Varsa Tekliflerinize Açığım

6.Haftada Galatasaray'ı Sahamızda Ağırlarken İlk Defa 15.000 Kişilik Stadı Tıklım Tıklım Doldurduk.

Bir de Galibiyet Olsaydı Şehir Sanırım Yıkılırdı İyice.

Gözler Kapanıyor, Uyku Bastırdı İyice.... İyi Geceler Herkese...

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

2 oyuncu çağırmışın hocam yakında 6-7 tane daha gelir
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Öncelikle Teşekkür Ederim Yarkın

Oyun Orjinal Ama Oyunu Daha Güncellemedim 15.2.1 ile Devam Ediyorum
    Aa ismimi hatırlayan biri teşekkür ederim abi Başarılar dilerim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam bursa maçı çok iyi olmuş Milli takıma oyuncu bulmakta sıkıntı çekmezsin inş.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Milli takımdaki oyuncu seçimlerini beğenmedim. Kırıkkale ile süper maçlar çıkarmışız.Ne olmuş bu Kırıkkale ye

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

yeni sezon güzel başlamısısn ama baglantılı oldugun fenerbahçeye aybedince ahmet çakarın deyimiyle kıllandım şaka bir yana buyuk takımlar hariçi diğerlerini rahat yenersin gibi geliyor ziraatı alırız gibi gelior bana türkiye için sirgoalalot taktıgını öneririm fena uyuyor turkıyeye bu taktık birde forma sorunu sormus oyun için editor varsa her zaman forma numarasını vermeyi tiklersen değiştirebilip sıkıntı cıkmadan oynayabilirsiniz

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    2 oyuncu çağırmışın hocam yakında 6-7 tane daha gelir
    Valla Verimli Oynuyorsa Seve Seve Alırım Şuanda Milli Takımda En Fazla Beslendiğim Takım Fenerbahçe

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Aa ismimi hatırlayan biri teşekkür ederim abi Başarılar dilerim
    Seni Hatırlamamak Ne Mümkün Yarkın Bey Kankaların da Sen de Ortalarda Gözükmüyorsunuz Hiç Özledik Sizi

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam bursa maçı çok iyi olmuş Milli takıma oyuncu bulmakta sıkıntı çekmezsin inş.
    Bursa Maçı Açıkçası Beni de Dumur Etti

Yurt Dışında Bir Kaç Yeni Regen Var Ama Şuan Hollanda ve Almanya Milli Takımlarında Oynamak İstiyor Hollandalı Regen Bayağı Sağlam Ondan Ümidim Yok Ama Almanı 2-3 Sezon Sonra Milli Takımımıza İkna Ederiz.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Milli takımdaki oyuncu seçimlerini beğenmedim. Kırıkkale ile süper maçlar çıkarmışız.Ne olmuş bu Kırıkkale ye
    Valla Çağırılan Bütün Oyuncuların %90'ı Bu Yıllarda Türkiye'nin En Potansiyelli Oyuncuları Valla Bundan İyisi Ah Olsa da Çağırsak Üste Belirttiğim Nedenden Dolayı 2-3 Sezon Sonra Daha İyileri Gelecektir Ama Ben Milli Takımda 2-3 Sezon Kalabilir miyim Orası Şüpheli

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    yeni sezon güzel başlamısısn ama baglantılı oldugun fenerbahçeye aybedince ahmet çakarın deyimiyle kıllandım şaka bir yana buyuk takımlar hariçi diğerlerini rahat yenersin gibi geliyor ziraatı alırız gibi gelior bana türkiye için sirgoalalot taktıgını öneririm fena uyuyor turkıyeye bu taktık birde forma sorunu sormus oyun için editor varsa her zaman forma numarasını vermeyi tiklersen değiştirebilip sıkıntı cıkmadan oynayabilirsiniz
    Teşekkür Ederim Valla Fenerde Elimizden Şansıyla Kurtuldu Yoksa Fener'de Gümbürtüye Gidiyordu

Sirgoalalot 15.2 Versiyonunu İndirdim Bakalım Isınamadığımız Milli Takımda Bizi Nereye Taşıyacak Bu Taktik

Spor Toto Süperligin 7.Haftasında Mersin Deplasmanına Konuk Olduğumuz Maçta Oyun Kontrolü Bizde Olmasına Rağmen Üstünlüğü Sağlamakta Biraz Zorlandık Ama Son Gülen Biz Olduk.

Maç Öncesi Bizi Gevşetme Çalışmalarına Kulak Tıkadık.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Fuat Çapa nerede yaşıyormuş !

Ziraat Türkiye Kupası 3.Ön Eleme Turunda 2.Lig Takımı K.Maraşspor'a Yedek Takımımız Fena Patladı

Daha Önce Reelde Fortis Türkiye Kupasında Trabzonspor'la Aynı Grupta Yer Alan Kırıkkalespor Tariihinde 2.Defa Yeniden Türkiye Kupasında Gruplara Kalmayı Başardı.

Bu Arada Allahtan Başka Şey İsteseymişim Olacakmış [MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION] ve [MENTION=206349]pusathan01[/MENTION] Gruplarda Sizin Takımlara Vereceğim Ayarı

[MENTION=64556]krasafcik[/MENTION]; İlhan Beye Buradan Saygı ve Sevgilerimi Yolluyorum Senin Adam Ekim Ayında Coştukça Coştu

Aylık Yönetim Performansımız Geleceğe Umutla Bakmamızı Sağlarken Kulüp Kendini Başkanlık Seçimlerine Hazırlıyor

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Fuat Çapa nerede yaşıyormuş !
    Ne Kadar Dengesiz Olduğunu ve Kaile Alınmayacak Biri Olduğunu Bu Daha İyi Kanıtlıyor Heralde

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kafaya oynuyoruz hocam böyle devam

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ne Kadar Dengesiz Olduğunu ve Kaile Alınmayacak Biri Olduğunu Bu Daha İyi Kanıtlıyor Heralde

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Şampiyon Olamadık mı Daha ya Sıkıldım ben [MENTION=1532]BaGa TaRKaN[/MENTION]

Nesil
    2014

Valla abi ne yalan söyleyim. Kariyeri epeydir takip edemedim. Ama şundan eminim kesin bir çok şeyi yanlış yapmışsındır
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

ziraattan rahat cıkarız

Ziraat Türkiye Kupası 3.Ön Eleme Turunda 2.Lig Takımı K.Maraşspor'a Yedek Takımımız Fena Patladı

Daha Önce Reelde Fortis Türkiye Kupasında Trabzonspor'la Aynı Grupta Yer Alan Kırıkkalespor Tariihinde 2.Defa Yeniden Türkiye Kupasında Gruplara Kalmayı Başardı.

Bu Arada Allahtan Başka Şey İsteseymişim Olacakmış [MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION] ve [MENTION=206349]pusathan01[/MENTION] Gruplarda Sizin Takımlara Vereceğim Ayarı

[MENTION=64556]krasafcik[/MENTION]; İlhan Beye Buradan Saygı ve Sevgilerimi Yolluyorum Senin Adam Ekim Ayında Coştukça Coştu

Aylık Yönetim Performansımız Geleceğe Umutla Bakmamızı Sağlarken Kulüp Kendini Başkanlık Seçimlerine Hazırlıyor

görüntüleri göremiyorum bulundupum yerdeki internetten dolayı ama ishak dan bahsediyorsun galiba.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ooo ZTK grubu kolay gelmiş. Kırıkkale ve Adana yı yener FB ile birlikte çıkarız gruptan

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    ziraattan rahat cıkarız
    Tokat ve Adana Maçları Kolay Olacağına Eminim O Takımlar Bizim Ayarımızda Değil Çünkü

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Valla abi ne yalan söyleyim. Kariyeri epeydir takip edemedim. Ama şundan eminim kesin bir çok şeyi yanlış yapmışsındır
    İyi ki Bir 2.Ligde Yanlış Transfer Hamleleri Yaptık Hemen Vur Yüzümüze Yeri Geldiğinde Ders Almasını da Biliriz [MENTION=297426]Barak[/MENTION] (:

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Şampiyon Olamadık mı Daha ya Sıkıldım ben @BaGa TaRKaN
    Şampiyonluğu Bilmem de Şampuan Olabiliriz Bu Sene

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Ooo ZTK grubu kolay gelmiş. Kırıkkale ve Adana yı yener FB ile birlikte çıkarız gruptan
    Şu Tokat Köyspor Maçlarını İple Çekiyorum

En Son Seçimden 2 Gün Önce Oynamışız Oyunu 10 Gün Sonra Yeniden Oyuna Dönelim (:

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Sen kiiimm şampuan olmak kim baga hocam ahahahh

Şampuan Olduğumuzda Bunu Hatırlatırım Sana Kaan'cığım

Bolu Beyini 8.Hafta da Sahamızda Ağırladık. Adamlar Deyim Yerindeyse Taş Gibi Savunma Yaptılar Beraberliği Bile Nerdeyse Zor Kurtardık.

[MENTION=64556]krasafcik[/MENTION] İlhan Bey N'aptıysa Artık Takım Diğer Oyunlarda Bile Taş Gibi Savunma Yapıyor

9.Hafta da Deplasmandaki Trabzonspor Maçı Öncesi Milli Takımın Romanya ve Bosna Hersek ile Oynayacağı Maçların Aday Kadrosu Açıklandı.

Buna Göre Kadroya Şu İsimler Davet Edildi;

Kaleciler;

Sinan Bolat (CFR Cluj)
    Onur Kıvrak (Spartak Moskova)
    Mert Günok (Fenerbahçe)

Savunma Oyuncuları;

Bahattin Sari (Hannover 96)
    Caner Erkin (LOSC Lille)
    Ozan Tufan (O.Marsilya)
    Levin Öztunali (B.Leverkusen)
    Kaan Ayhan (Schalke 04)
    Ömer Toprak (B.Leverkusen)
    Semih Kaya (Galatasaray)

Ortasaha Oyuncuları;

Emre Can (Liverpool)
    Mehmet Topal (Fenerbahçe)
    Tolga Cigerci (Herta Berlin)
    Yunus Malli (Mainz 05)
    Jem Karacan (Reading)
    Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş)
    Alper Potuk (Fenerbahçe)
    Gökhan Töre (Beşiktaş)
    Kerim Koyunlu (Beşiktaş)
    Bilal Basacikoglu (Feyenord)
    Hakan Çalhanoğlu (B.Leverkusen)

Forvet Oyuncuları;

Sinan Kurt (Bayern Münih)
    Kenan Karaman (Hannover 96)

9.Haftada Trabzonspor'a Konuk Olduğumuz Maçta Savunmada Basit Hatalar Yapmamız Pahalıya Mal Oldu.

Trabzon'daki Kaos Ortamından Yararlanamadığımız İçin Üzgünüm Ama Maç Sonunda Trabzondaki Arayışı Nazikçe Reddettik.

Milli Takım Mesaisinde Milletler Ligi B Klasmanı 2.Grup 3.Maçında Romanya ile Karşılaştık.

Önde Götürdüğümüz Maçta 2 Puan Kaybederek Bosna Maçı Öncesi Grubu Lider Bitirme Şansımızı Biraz Azalttık. Son Maçımız Bosna Deplasmanında Kazanırsak Eğer Milletler Liginde A Klasmanına Yükselmiş Olacağız.

Sıradaki Bosna Maçını Önümüzdeki Güncellemede Vereceğiz. Şimdilik Hoşçakalın, Takipte Kalın

Şampuan Olduğumuzda Bunu Hatırlatırım Sana Kaan'cığım

Bolu Beyini 8.Hafta da Sahamızda Ağırladık. Adamlar Deyim Yerindeyse Taş Gibi Savunma Yaptılar Beraberliği Bile Nerdeyse Zor Kurtardık.

[MENTION=64556]krasafcik[/MENTION] İlhan Bey N'aptıysa Artık Takım Diğer Oyunlarda Bile Taş Gibi Savunma Yapıyor

Eeee takım alıştı artık FM'e .Daha iyi olacaklar inşallah.

Milli Takım Mesaisinde Milletler Ligi B Klasmanı 2.Grup 3.Maçında Romanya ile Karşılaştık.

Önde Götürdüğümüz Maçta 2 Puan Kaybederek Bosna Maçı Öncesi Grubu Lider Bitirme Şansımızı Biraz Azalttık. Son Maçımız Bosna Deplasmanında Kazanırsak Eğer Milletler Liginde A Klasmanına Yükselmiş Olacağız.

Sıradaki Bosna Maçını Önümüzdeki Güncellemede Vereceğiz. Şimdilik Hoşçakalın, Takipte Kalın
    Son maça kalması kötü olmuş ama inşallah geçersin bosna'yı.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bakalım Şampuan mı Şampiyon mu Olacağız

Sayfa 27 / 27 İlkİlk ... 17252627

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri