1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Takım içi konuşmalar ve etkileri ??????

Default Takım içi konuşmalar ve etkileri ??????

Merhabalar takım içi konuşmaları maç başı ve devre arası ve maç sonu olarak biliyoruz ama bu seride maç oynanırkende takıma seslenebiliyoruz daha cesaret edemedim bunu kullanmayı moralleri bozmamak için kullanan var mı bu konuda tavsiyesi olan var mı arkadaşlar?

ben neredeyse her maç kullanıyorum. tabi doğru kullanıyormuyum orası şüpheli

mesela takım öne geçip geçip gol yiyorsa konsantre olun diyorum, ceza sahası dışından saçma şutlar atmaya başlarlarsa taktiğe odaklanın, son dakikalarda berabere veya yenilgi durumundayken ileri çıkın, rakip zayıfsa ve ilk 30 dk içerisinde gol bulamadıysam istekli oynayın, derbi maçlarda falan taktiğin dışına çıktılarsa yürekli oynayın, oyuncuların alayı gergin bir duruma gelirse veya çok sarı kart görüyorlarsa sakinleşin şeklinde komutlar kullanıyorum.

yalnız msjındaki cesaret edemedim kısmına takıldım yahu neticede altı üstü oyun bu. hayır çok kötü gidersen ve canın sıkılırsa save-load yap yeniden oyna

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Ben mesela bakıyorum takım istediğim oyunu kuramıyor, istediğim atakları yapamıyor "Konsantre olun" diyorum.
    Baktım rakip oyun üstünlüğünü ele geçirdi, bizimkilerde tık yok "Yürekli oynayın" diyorum. Çok öyle dramatik derecede kötü etkisi olacağını sanmıyorum.
    Ha mesela sarı kart gören oyuncuya "Sakinleş" diyorum. Ya da kart görme potansiyeli olan oyunculara "Sakinleşin" diyorum.

ben ver allah "yürekli oynayın" diye bağırıyorum 15 yıldır oynuyorum daha taraftarlıktan menajerliğe inemedik demek ki

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maçın durumuna göre değişiyor. Mesela yenik durumdayız ve kötü oynuyorlar agresif şekilde yürekli oynayın istekli oynayın. Bir türlü gol atamıyorsak duruma göre ileri çıkın diyorum.

Quote Originally Posted by E.m.r.e View Post
    ben neredeyse her maç kullanıyorum. tabi doğru kullanıyormuyum orası şüpheli

mesela takım öne geçip geçip gol yiyorsa konsantre olun diyorum, ceza sahası dışından saçma şutlar atmaya başlarlarsa taktiğe odaklanın, son dakikalarda berabere veya yenilgi durumundayken ileri çıkın, rakip zayıfsa ve ilk 30 dk içerisinde gol bulamadıysam istekli oynayın, derbi maçlarda falan taktiğin dışına çıktılarsa yürekli oynayın, oyuncuların alayı gergin bir duruma gelirse veya çok sarı kart görüyorlarsa sakinleşin şeklinde komutlar kullanıyorum.

yalnız msjındaki cesaret edemedim kısmına takıldım yahu neticede altı üstü oyun bu. hayır çok kötü gidersen ve canın sıkılırsa save-load yap yeniden oyna
    ben çok fazla kaptırıyorum kendimi ya acayip geriliyorum zor ve önemli maçlarda hocam ondan cesaret edemedim dedim

genelde istekli oynayını kullanıyorum.. chelsea'nin hocasıyım çoğu zaman işe yarıyor.. devre arasında ve maç öncesinde genellikle taktiğimde nereye odaklanmam gerekiyorsa o bölgeyle konusma yapıyorum etkili oluyor.. ligin ilk yarısı bitti mağlubiyetim yok..

Quote Originally Posted by fermangazi View Post
    genelde istekli oynayını kullanıyorum.. chelsea'nin hocasıyım çoğu zaman işe yarıyor.. devre arasında ve maç öncesinde genellikle taktiğimde nereye odaklanmam gerekiyorsa o bölgeyle konusma yapıyorum etkili oluyor.. ligin ilk yarısı bitti mağlubiyetim yok..
    Eyvallah hocam bende Chelsea'nin basindayim denicem söylediklerini

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri