1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Taktik çözümleme

Default Taktik çözümleme

Bu seride bi taktiği en fazla ne kadar kullaniyorsunuz.yani diger takimlar taktigi ne zaman cozuyor 2 sezon mu 1 ay mi? Bir de yeni taktikte oyun anlayisimi yoksa dizilişimi degıştiriyorsunuz ? Ya da komple sifirdan bi taktik mi gerekiyor ?

Ben kendi sahamda oynayacağım maçlar için ve deplasmanda oynayacağım maçlar için birer çift taktik oluşturdum.Öyle olmasa rakibinizin scout ve menajerine göre sizi ve taktiğinizi çözme süresi değişebiliyo benim düşüncem.Mesela İsviçre Ligi nde menajerlik yaparken aynı taktikle 2 2.5 ay götürdüm ama Premier Lig de 3 haftaya kalmadı sahamıza kapatmaya başladılar bizi.

Sana tavsiyem elinde en az 3 taktik bulundur değiştirip değiştirip oynatırsın.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

kırmızı kart ve sakatlıklar dışında sistemimin dışına pek çıkmam taktiksel varyasyonlar vs onlarla şansımı denerim

2025 yılındayım, son 5 sezondur aynı taktiği kullanıyorum. ama ondan önce her sezon 2-3 kez taktik değiştirmek zorunda kalıyordum. şimdilik bu taktik iyi gidiyor

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sistemi oturttum 3 sezondur aynı taktik. Daha çözen olmadı

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Benim de 2. sezonun ortaları, aynı taktik. Çözülmedi henüz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

4. sezondayım ilk iki sezon bir türlü istikrar sağlayamadım. Ama iki sezondur taktikte sorun yok. Leblebi gibi gol atıyorum. Tabi iyide yiyoruz.Ama yediğimden fazlasını attığımdan sorun olmuyor.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri