Anket Sonuçlarını Görüntüle: Bir çok kez save bozulması sonucunda ve en sonda 1 yıl geriye gittiğimizden dolayı;

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Tüm olumsuzluklara inat devam edelim.

1 20.00%
  • Bu kariyeri kapatıp en baştan farklı bir kariyerle devam edelim.

4 80.00%
Sayfa 17 / 20 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
481 ile 510 arası toplam 594 sonuç

Konu: Boğazın Gençleri Meydan Okuyor; Dardanel ile 7. Sezon (2024-2025)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla bende merak ettimm bende yoktum gerçi ama

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Gördüğüm kadarıyla en iyi gelişimi Aydın yakalamış, hocam tesisler çok kötü olsada oyuncuların gelişmesi lazım ya bu kadar durması normal değil, bende sıfır olan tesislerimi sadece bir kere yükselte bildim ama antrenmanlarda istediğim verimi alabiliyorum
    Aydının da o gelişimi yakalamasında ki en büyük etken Umut Bulut oldu. Tesislerimi şu ana kadar bir kez oda geçen sezon sonunda geliştirdik. Yani 2021-2022 sezon sonunda başladı 2022 ekiminde bitti. Ve derecesi iyi olarak geçiyor. Neden gelişmiyorlar anlamadım. Halbuki yerli eğilimimden dolayı full maçlara onlar çıkıyor. Ama gelişimleri resmen sıfır. Çok umutlu olduğum Hakan Kaya bile fıs oldu.

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Aydın Tosun Süper Ligdekilere Kosun

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Tebrik ederim hocam. Bu arada oyuncularını iyi geliştiriyorsun. Tesis kaliten nedir?
    Tesislerimi şu ana kadar bir kez oda geçen sezon sonunda geliştirdik. Yani 2021-2022 sezon sonunda başladı 2022 ekiminde bitti. Ve derecesi iyi olarak geçiyor.
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Çok Hızlısın

İnsan Beni Bekler Değil mi

Bu Arada Hüseyin ve Hakan'dan Bir Cacık Olmaz. Kendilerini Çok Geliştirememişler. Bu Saatten Sonra da En Fazla PTT'de Oynayacak Kadar Gelişir O da Bize Yaramaz.

Ayrıca Genç Oyuncuların Kurak Yerde Yetişiyor Heralde Biraz Sulak Ortama Götür de Boyları Uzasın
    Ben bir bilsem neden böyle olduğunu çözeceğimde , sorun şu ki bilmiyorum.
    Bu arada hocam bu resim senin için. Daha önce söz vermiştim. Bu arkadaş antrenör oldu.
    [IMG][/IMG]

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Süper Lig'e çıktığın için tebrik ederim ama genç yetiştirmek için transfer yapmamazlık etme. Kulüp gayet güzel bir bütçe vermiş bence çok güzel bir takım oluşturulabilir elindeki iskelet kadronun üzerine.
    Teşekkürler bir şeyler yapmaya çalıştık. Profil veremeyeceğim ama internetim düzelince rahat profillerini verebileceğim.
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Aydını al gerisini çanakkale boğazına sal gitsin abi ama oyuncu gelişiminde genel bi sıkıntı var sanırım benim bebeler bile seninkilerden bi tık daha iyi gelişmiş
    Barak hocama da dediğim şeyler aynen geçerli hocam. Ama benim ilk tahminim sağlam mentorlarımın olmamasından kaynaklanıyor. Yabancı oyuncu getirmediğim için yerli mentorlarda pek işe yaramadığından olduğunu düşünüyorum.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Tebrikler hocam sende benim gibi inanılmazı başarmışsın
    Teşekkür ederim. Hocam senin kariyerde dahil bir çok kariyeri boşladık. Kusura bakmayın. Net sorunum hala çözülmedi. Hala telefon ile idare etmeye çalışıyorum.
    Müdür sen gidince bi sessizlendi buralar nirelerdesin
    Yaf şu internet sorunu hala çözülmedi. Evin oraya Fiber gelecek diye yeni sözleşme yapmadık. Şimdi de adres sorunu varmış. Bakalım ne zamana gelecek.
    Quote Originally Posted by devilshand View Post
    valla bende merak ettimm bende yoktum gerçi ama
    Pek yakında muhteşem döneceğim.
    Evet arkadaşlar kusura bakmayın yine hızlı bir güncelleme yapıp çıkacağım. İnşallah yakında bu sıkıntılarım bitecek.
    Hazırlık maçlarımız
    [IMG][/IMG]
    Kombine Satışları
    [IMG][/IMG]
    Dağıtılacak Primler
    Geçen seneden ders aldık.
    [IMG][/IMG]
    Transfer Geçmişimiz
    Çok ilginç bir transfer dönemi geçirdik. Öncelikle Cihan Dumanı kiraladık. Ama performansından memnun olmayınca kiralık sözleşmesini fesh ettik.
    Enver Çimenin her ne kadar puanı az olsada gol atamasada kendisinden memnundum. Fakat sözleşmeli forvetlerim sızlandıkları için mecburen kiralık sözleşmesini fesh ettim. Bir kaç ay sonra baktım Bursa satışa koydu bende cüzi bir miktara kaptım.
    Performansından çok memnun kaldığım Fuat Mutlunun da tapusunu aldık.
    Yarı transfer döneminin görüntüsünü almamışım. Bir dahakine onu da koyacağım.
    [IMG][/IMG]
    Ve 2021-2022 yılı fikstür sonuçlarımız
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Osmanlıspor galibiyeti ile artık ligde kalacağımı anlayınca tatile çıktım. Saolsun asistanımda son maçları kötü olsa da iyi iş çıkarmış.
    Ztk da yarı finali yeterli gördüğüm için tamamen tatile çıkmıştım. Gece yatarken tatile çıkarıp yattım. Sabah kalktığımda sonuçlar bu şekilde oluşmuştu.
    Es-Es bu sezon pek iyi performans gösteremedi. Onları rahat geçmişiz. Ama Mersini finalde yenememişiz.
    Devamı bir sonraki güncellemede

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kupa maçını oynasaydın keşke,yine de final çok iyi olmuş.İnternet sorunun da çabucak düzelir inşallah hocam,Özledik seni

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ara Transfer dönemde gelenler
    [IMG][/IMG]
    Ara Transfer döneminde gidenler
    [IMG][/IMG]
    Enver Çimen
    [IMG][/IMG]
    2021-2022 sezonu Puan durumu
    [IMG][/IMG]
    PTT 1.lig puan durumu
    [IMG][/IMG]
    Sözleşme yeniledik
    [IMG][/IMG]
    Geçen sezonki medya tahmini
    Vermeyi unutmuşum.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    Her zamanki gibi bol hazırlık maçı yaptık.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Sezon içerisinde Tayfun hoca dan övgü aldık.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Gelen oyuncular
    [IMG][/IMG]
    Bandırma ile pilot klüp sözleşmesi imzaladık. Adamlara tüm oyuncularımı yolladım. Bu sezon 2. Lig kırmızı grupta şampiyon olabilirler.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    Ve bu sezonun maçlarıda bir sonraki güncellemede geliyor. İlk yarının transfer döneminide bitirdim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kupa maçını oynasaydın keşke,yine de final çok iyi olmuş.İnternet sorunun da çabucak düzelir inşallah hocam,Özledik seni
    Teşekkürler. Ben nasılsa eleniriz diye düşünmüştüm.
    İnşallah düzelirde gelirim.
    2022-2023 yılı ilk yarı durumumuz.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar güzel ZTK da yine çok iyiyiz.Regenler gitgide kaliteleşiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Çok hızlı geçmiş sezon hayırlısı ama ztkyı Alabilirmişiz neyse hayırlısı olsun

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maçlar güzel ZTK da yine çok iyiyiz.Regenler gitgide kaliteleşiyor.
    Hocam yıl olmuş 2023 artık kaliteleşsinler.
    Çok hızlı geçmiş sezon hayırlısı ama ztkyı Alabilirmişiz neyse hayırlısı olsun
    Aynen keşke ben oynasaymışım.
    Ragnar hocam Kocaelinde benim başıma gelen sanada gelmiş. Geçmiş olsun. Keşke kapatmak yerine devam etseydin. Başka bir takımla devam edebilirdin. Böyle bir oyuncu çıkarsa ara ara oynat ve ilk transfer sezonunda direk yolla derim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Abi artık Avrupa için oynayalım, kaç sene oldu hala orta sıralarda takılıyoruz

Vay Reis Fırtına Gibi Dönmüş Acısını Çıkartmışsın Ama

Yerli Oyuncuda Hâlâ Kararlı mısın? Bence Vazgeç Al Yabancıları Keyfine Bak

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Dönüşün muhteşem olmuş abi regenler gitgide güzelleşiyor altyapı çalışıyor maşallah.
    Yönetim gönderince ayar oldum bende zaten regenlerle oynamayı pek sevmiyorum abi o saatten sonra başka takıma gitmek istemedim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

şu regenlerle oynayabilmeyi görebilecek miyim acaba 15 senedir oynuyorum 5 sezon oynayamadım şu oyunu ya

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Bende 10 sezondan kısa oynadımmı zevk almıyorum. Başarılar :☺
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2014

Abi özetlesene forumdan kopunca pek bişey anlamadım son güncellemeden nerdeyiz sene kaç kim ne yaptı amacımız ne ne ayağız ? yani 5N 1K?

yıldız üretim fabrikasında grevmi çıktı işçiler boykotmu ediyor seni pusat hocam nerelerdesinnn

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Ben yokken Ahmet hocam avrupada boy gösteriyordur dedik baktık ki yerinde sayıyor
    Hocam rezidans yapmaya gidiyog galiba
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Kariyeri başından sonuna kadar okudum. Çok güzel bir kariyer olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Abi artık Avrupa için oynayalım, kaç sene oldu hala orta sıralarda takılıyoruz
    Az daha sabredelim. Pişelim ondan sonra Avrupa bile bize vız gelir.
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Vay Reis Fırtına Gibi Dönmüş Acısını Çıkartmışsın Ama

Yerli Oyuncuda Hâlâ Kararlı mısın? Bence Vazgeç Al Yabancıları Keyfine Bak
    Yok hocam yabancısız daha zevkli oluyor.

Dönüşün muhteşem olmuş abi regenler gitgide güzelleşiyor altyapı çalışıyor maşallah.
    Yönetim gönderince ayar oldum bende zaten regenlerle oynamayı pek sevmiyorum abi o saatten sonra başka takıma gitmek istemedim
    Bence regenler tam sana göre, çünkü sen tanınmamış oyuncuları bulmayı yetiştirmeyi seviyorsun. Regenler de tam bu iş için çok uygunlar.
    şu regenlerle oynayabilmeyi görebilecek miyim acaba 15 senedir oynuyorum 5 sezon oynayamadım şu oyunu ya
    Az daha sabredersen tabiki görebilirsin.
    Quote Originally Posted by nannar View Post
    Bende 10 sezondan kısa oynadımmı zevk almıyorum. Başarılar :âËœº
    Aynen hocam en güzel zevk kariyer uzun olunca çıkıyor.
    Abi özetlesene forumdan kopunca pek bişey anlamadım son güncellemeden nerdeyiz sene kaç kim ne yaptı amacımız ne ne ayağız ? yani 5N 1K?
    şu anda 2024-2025 yılındayız. Ama ben bu gece sadece 2022-2023 ün kalan ikinci yarısını paylaşacağım. Ama benim gençler ortalığı yıkıyorlar.
    yıldız üretim fabrikasında grevmi çıktı işçiler boykotmu ediyor seni pusat hocam nerelerdesinnn
    Hocam buralardayım. Sonunda internetim düzeldi. Artık yeter artık biraz ara verse demeyin de
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Ben yokken Ahmet hocam avrupada boy gösteriyordur dedik baktık ki yerinde sayıyor
    Hocam rezidans yapmaya gidiyog galiba
    Son sezonumuzda avrupadayız. Daha öncesinde de olurdu da ben takımı frenledim. Yavaştan gelen başarı daha tatlıdır.
    Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Kariyeri başından sonuna kadar okudum. Çok güzel bir kariyer olmuş.
    Teşekkürler hocam. Senin Es-Es kariyerinde çok güzeldi. İnşallah en kısa zamanda geri de kaldığım bölümlerede bakacağım.
    Ve Pusat hoca geri döner.
    Arkadaşlar internetim yüzünden 1 ay kadar foruma pek uğrayamamıştım. Ama bu akşam itibari ile internetim geldi. Artık eski hızımıza kavuşacağız. Evde internet olmayınca anca FM oynadım. Bundan dolayıda epeyi bir hızlı gittim. ( Tabi bu benim için hızlı oldu. )
    Şu anda 2024-2025 yılında 10 kasımda yım. Ama yorgun olmamda dolayı şu anda sadece 2022-2023 yılının kalanını paylaşacağım. Bu sezonda geçen sezonki gibi ikinci yarının ortalarında tatile aldım. Ama 2023-2024 yılında tatil yapmadan takım için çalıştım. Şu anda Avrupada oynuyoruz. Gençlerim fırtına gibi esiyorlar.

2022-2023 yılı fikstürümüz
    [IMG][/IMG]
    3-0 lık Trabzon maçından sonra takımı gene tatile aldım. Yine de iyi iş çıkarmışlar. Özellikle ZTK da rövanş maçında TS yi ezmişler.
    [IMG][/IMG]
    Bursa Şampiyon oldu. Bize geçen sezon 9. bitirmiştik ama bu sezon 10. sırada bitirdik.
    Aldığımız ödüller
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Taraftarımız yılın futbolcusunu belirlediler.
    [IMG][/IMG]
    Ve sonunda Klübün efsaneleri arasına adımızı yazdırdık.
    [IMG][/IMG]
    Başlangıç Bütçemiz
    [IMG][/IMG]
    Gelecek sezonki beklentilerimiz
    [IMG][/IMG]
    Dağıtılacak Primler
    [IMG][/IMG]
    Arkadaşlar aşağıdaki haberi çok ilginç buldum. Normalde gerçekte böyle haberler ile karşılaşıyoruz ama oyunda ilk kez denk geldim.
    [IMG][/IMG]
    Galatasaray mali durumundan ötürü Avrupaya gidemedi.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

özlemiştik iyi de oldu güzel de oldu vay be gs bu günleri de mi görecekti yarın dardanalden istifa edip gsnin başına geçiyoruz mali durumu düzeltip avrupayı tekrar feth ediyoruz s7:

Nesil
    2014

Vaybe bu oyunda ilk defa bu olaya denk geldim harika olmuş 3. kim olduki acaba Fener'dir umarım
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

özlemiştik iyi de oldu güzel de oldu vay be gs bu günleri de mi görecekti yarın dardanalden istifa edip gsnin başına geçiyoruz mali durumu düzeltip avrupayı tekrar feth ediyoruz s7:
    bir yıllık ceza almışlardı şimdi düzeldi her haldeki bu sezon kupaya katıldılar. Nasıl yaptılar bilmiyorum ama benden 6 M TL den fazla bedele oyuncu bile aldılar.

Vaybe bu oyunda ilk defa bu olaya denk geldim harika olmuş 3. kim olduki acaba Fener'dir umarım
    Aynen bende ilk kez denk geldim. 3. Beşiktaş oldu. Oda zaten 3. olup AL de 4. tur mu ne oynadı.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Adamlar toplamış sana ihtiyaçları kalmamış abi😊

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aynen öyle olmuş.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Abi bu kadar aradan sonra yaptığın güncellemeden pek bişi anlamadım ama iyi gidiyoruz herhalde

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam tatile vermesen en azından Avrupaya giderdik ama yine de iyi bir sezon olmuş gibi gözüküyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Abi bu kadar aradan sonra yaptığın güncellemeden pek bişi anlamadım ama iyi gidiyoruz herhalde
    Zaten daha ilk sezonun kalanını paylaştım. Akşam eve gidince 23-24 sezonu sonrada bu sezonu paylaşacağım. Hala takıma fren yapıyorum. Ama bana rağmen saldırıyorlar. Geçen bir Avrupa maçında iyi oynayan forveti çıkardım. Girdirdiğim adam 4 tane salladı.
    Hocam tatile vermesen en azından Avrupaya giderdik ama yine de iyi bir sezon olmuş gibi gözüküyor
    Aynen öyle olacaktı ama yavaştan gitmenin daha iyi olacağını düşünüyorum. Erken başarı, erken beklentileri yükseltir bu da bir performans ve taktik düşüklüğünde sonumuzu hazırlar. Şu anda yeni güncellemede 2 yada 3 maç yaptım. Sanki benim taktik hala canavar gibi duruyor. Gelecek sezon tam teşekküllü oynayabiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Evet arkadaşlar yeni bir güncelleme ile karşınızdayım.
    2023-2024 yılınıda geride bıraktık. Bizim için çok güzel geçti diyebilirim.
    Bu arada yaş ortalamamızda 21 civarı oldu.
    Kombine satışlarımız
    [IMG][/IMG]
    Hazırlık maçlarımız
    [IMG][/IMG]
    2023-2024 sezonu fikstürü
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    23-24 yılı süper lig puan durumu
    [IMG][/IMG]
    Kazandığımız ödül
    [IMG][/IMG]
    Taraftar yılın Futbolcusu
    [IMG][/IMG]
    Süper lig incelemesi
    [IMG][/IMG]
    Forma Satışları
    [IMG][/IMG]
    Sözleşme Yeniledik
    [IMG][/IMG]
    ZTK Fikstürümüz
    [IMG][/IMG]
    58 yıllık tarihimizde ikinci kez final oynadık. Bir öncekini M.İ.Y ile oynamıştık. Ve maçı Asistanım oynamıştı. Ama bu seferki maçı ben yaptım. 58 yıllık tarihimizde ilk kez ZTK yı kazanma başarısı gösterdik.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bu arada da boşta olan 23 yaş altı Güney Kore takımına hoca oldum.
    [IMG][/IMG]
    Güney Kore ile Asya oyunlarına katıldık. Ve süper bir performansla şampiyon olduk.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Ve yine yeniden tekrardan KOVULDUK.
    [IMG][/IMG]
    Bu kovulma olaylarını anladım gibi arkadaşlar. Zaten normalde 23 yaş altı milli takımı yok. Bazı özel turnuvalara katılıyorlar. O turnuva sonrasında da menajeri görevden alıyorlar.
    Bundan dolayı bende artık direk as takımlara başvuru yaptım.
    Bu benden [MENTION=223151]Banega[/MENTION] arkadaşımıza gelsin.
    [IMG][/IMG]
    Bu da bu güne kadar G. Afrika ile yaptığımız maçlarımızın fikstürleri.
    [IMG][/IMG]
    Enes bu sezon çoştukça çoştu. Avrupada bile hızına yetişemediler. Adam Altın Ayakkabıyı kazandı.
    [IMG][/IMG]
    Son bir sözümde şuanda askerde olan [MENTION=242574]Leonadias[/MENTION] kardeşime gelsin.
    "Dostum geçen seride sana bir söz vermiştim. Hiç bir iddaam olmadığı zaman Bursaya bilerek yenileceğimi söylemiştim. Ve o sözümü tuttum."
    [IMG][/IMG]
    Bir sonraki güncellemede transfer geçmişini paylaşacağım. Sonra yeni sezonla ilgili paylaşımlara geçeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

2022-2023 yılında Bandırmaspor ile pilot klüp anlaşması yapmıştık. o sezon birçok oyuncumu kiralık gönderdim. Buda işe yaradı. Bandırma PTT.1lige çıktı. Kiralık gönderirken amacım pilot klübümüde üst liglere çıkarmaktı ve bunu yavaştan başarıyorum. 2023-2024 yılında yine bir çok oyuncumu kiralık gönderdim. Bu sefer elemelerin finalinde Altınorduya 1-0 yenildiler. 23-24 sezonunda bizim Aydın Tosun 26 golle gol kralı oldu. Final maçında sezonun en kötü maçını oynadı. Keşke diğer maçlar gibi oynasada süper lige çıksalardı. Bu sezon yine taktiğimize devam ettik. Ama unutkanlıkmıdır nedir pek fazla oyuncu göndermedik. Bu yüzden zor durumdalar. Onun için ara transfer döneminde iki forvet göndermeyi planlıyorum. Zaten şuanda altyapı falan hepsi ile birlikte 29 oyuncum var. Forma şansı bulamayanları oraya göndereceğim.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bandırma nın İki yıllık performansı
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    2023-2024 Transferlerimiz
    Gelenler
    [IMG][/IMG]
    Gidenler
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Gürbüzü Galatasaraya 6,25 M TL ye sattık. Yaklaşık 2 katı kazandık. Oyuncu gitmek istedi mecburen bizde gönderdik. Yerinede Çağlar Karakuşu aldık.
    Gürbüzün profilini yarın atarım.
    2024-2025 Yılı transferlerimiz
    [IMG][/IMG]
    Giden Oyuncularımız
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    23-24 sezonunu sonunda tesislerimizi geliştirmeye başladık.
    [IMG][/IMG]
    Son hali
    [IMG][/IMG]
    AL deki Grubumuz
    [IMG][/IMG]
    BJK nın AL grubu
    [IMG][/IMG]
    ZTK Grubumuz
    [IMG][/IMG]
    Yukarda da dediğim gibi toplamda şu anda kiralıklar hariç 29 oyuncumuz var. Şimdi sıra ile bunların profillerini vereceğim.
    Bu eleman alt yapımızın bir ürünü. Zihinseli iyi olunca imza attırdım.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Kerimi 2,3 M TL ye MİY den aldık. İlk yıl Bandırmada kiralık oynadı ikinci yıl Göztepede oynadı. Bu yıl ise göndermedim. Şu anada kadar ligde iyi performans sergiliyor. Şu anda gol kralı durumunda kendisi.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Serdar da bizim altyapımızdan çıktı 2 yıl Bandırmada kaldı. Bu sezon ortasında yine oraya dönecek.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Kalan 23 oyuncuyu da ya yarın iş yerinde yada akşam gelince paylaşacağım. Zaten kalan oyuncular as oyuncularım.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Oooo beni unutmamışsın abi, mention için çok teşekkür ederim.Gerçekten muazzam işler başarmışız.Şu sınavı bir atlatayım, daha da sıkı bir şekilde takip edeceğim.

Bandırma'ya ara transferde yardım ederiz artık. Başarılarının devamını diliyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam şahane bir sezon olmuş. AL grubun zor gelmiş. Ayrıca kulüb tesislerin harika.

Sayfa 17 / 20 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri