Anket Sonuçlarını Görüntüle: Bir çok kez save bozulması sonucunda ve en sonda 1 yıl geriye gittiğimizden dolayı;

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Tüm olumsuzluklara inat devam edelim.

1 20.00%
  • Bu kariyeri kapatıp en baştan farklı bir kariyerle devam edelim.

4 80.00%
Sayfa 12 / 20 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 594 sonuç

Konu: Boğazın Gençleri Meydan Okuyor; Dardanel ile 7. Sezon (2024-2025)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    İyi gidiyoruz , Lig biran önce bitse de Ptt ye çıksak
    Aynen bir an bitse iyi olacak. Puan farkı 11 e düştü. Önümüzde şimdi iki zorlu deplasman var. Art arda önce 3. ile sonra 2. ile deplasmanda oynayacağız. İki maçta alacağımız 6 puan bize yetebilir.

Ne Kadar Yavaş İlerliyorsun Yahu Senden Önce PTT'ye Çıkacağım

Regen Muhabbeti Dönmüş? Ama Ben Ortada Regen Görmüyorum. Geçen Sezon Çıkan Regenleri mi Söylüyorsunuz?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post

Regen Muhabbeti Dönmüş? Ama Ben Ortada Regen Görmüyorum. Geçen Sezon Çıkan Regenleri mi Söylüyorsunuz?
    Bir önceki sayfada çıkan regenlerden imzaladıklarımızı paylaşmıştım.
    Bir de geçen sene çıkan Polat ile bedelsiz kadromuza kattığımız bir regeni sattım. Onu çok konuştuk.

Bilemeyeceğim artık kim önce çıkacak. Kısmetse bu sezon çıkacağım. Tabi son maçlarda tökezlemezsek çıkarız.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bir önceki sayfada çıkan regenlerden imzaladıklarımızı paylaşmıştım.
    Bir de geçen sene çıkan Polat ile bedelsiz kadromuza kattığımız bir regeni sattım. Onu çok konuştuk.

Bilemeyeceğim artık kim önce çıkacak. Kısmetse bu sezon çıkacağım. Tabi son maçlarda tökezlemezsek çıkarız.

Gençler- birliği ikinizde çok yavaşsınız Ben şuan devam eden ve 5.sezona girdiğim kariyerden önce Norveç kariyerimde 2 sezon - Kayseri- Milan kariyerimde 3 sezon toplamda 9 - 10 sezon oynadım. Ve siz bu kariyerlere başladığınızda ben ilk Norveç kariyerime başlamıştım... Düşündümde ne kadar boş adammışım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ben yavaşım kabul ediyorum. Ama asıl kabul etmesi gereken kişi Baga dır. Adam 1 ayda Balı anca bitirebildi.

Okul Bitsin, İş Hayatına Girin Bir de Aile Kurun Üstüne Bir de Çocuk Bende Görürüm O Zaman Sizi Siz Hâlâ Oynadığıma Şükredin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Okul Bitsin, İş Hayatına Girin Bir de Aile Kurun Üstüne Bir de Çocuk Bende Görürüm O Zaman Sizi Siz Hâlâ Oynadığıma Şükredin
    Tüm kalbimle destekliyorum.
    Günlük yaptığımı az bahsedeyim abi gene iyi oynuyorsun dersin.
    Akşam 5 işten geliş, yemeğe kadar kızla oynuyorum ardından yemek sonra yine aynı şekilde hem oynuyoruz hem çizgi film seyrediyoruz. Tabi bu sırada ara da bir bilemedin iki maç yaparsam şükrediyorum. En rahat şekilde gece 10 gibi oyuna başlayabiliyorum. Oda en erken o saatte oluyor. Sonrasında 2 saat oynarsam oynarım. Ertesi günü işe gideceğimden 12.30 kafa düşüyor.

Ben Ufaktan Kızıma da Başlattım O Tahtımı Devralacak Yakında Bir Bayan Üye Kariyer Açarsa Şaşırmayın. Bilin ki O Kızımdır

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Benim ki daha 35 aylık olduğundan başlayamadık ama dün akşam maç yaparken "baba bunlar diye durmuyor" diye bir kaç kez sordu. Biraz daha büyüsün onu da başlatacağım. Ben yokken devam eder. Ortak Kariyer olur.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Valla ben babamdan aldım tahtı Ben küçükken babam ve amcam oynardı. Onlardan göre göre alıştım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

benim geçmişim de 2000 yılına dayanıyor 10-11 yaşından beri oynuyorum
    kısmetse evlilik mayısta ondan sonra benim için de zor
    ama şöyle bir şey var "BAGA"nın yavaş olması pek yadırganacak bir durum değil bence "KAPLUM-BAGA"
    tabi herkese saygım sonsuz yanlış anlaşılmasın
    Last edited by devilshand : 02.Şubat.2015 at 22:57

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    benim geçmişim de 2000 yılına dayanıyor 10-11 yaşından beri oynuyorum
    kısmetse evlilik mayısta ondan sonra benim için de zor
    ama şöyle bir şey var "BAGA"nın yavaş olması pek yadırganacak bir durum değil bence "KAPLUM-BAĞA"
    tabi herkese saygım sonsuz yanlış anlaşılmasın

ahahah Olum herkes bu adamla uğraşıyor uğraşmayın o kadar ayıptır

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Daha evlenmeme çok var Ama seneye sınav var heralde 1 sene emekli olacağım Abi bu arada gidişatın çok güzel inşallah Ptt'ye çıkarsın %80 garantilemeşsin zaten

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Abi ben hepinizden yavaşım onu napcez? Bekar tek başına yaşayan bi insan olduğum halde
    Gerçi 190 bin oyuncu ile ancak yükleniyor oyun

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Abi ben hepinizden yavaşım onu napcez? Bekar tek başına yaşayan bi insan olduğum halde
    Gerçi 190 bin oyuncu ile ancak yükleniyor oyun
    Benim külüstür 20-25 binden fazla olduğunda kıpırdatmıyor oyunu

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

@NomrukaN Hocam benim laptop 79.000 den fazlasını kabul etmiyor.
    [IMG][/IMG]
    3. sıradaki rakibimizi rahat bir şekilde geçmeyi başardık.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    2. sıradaki rakibimizi gollü bir karşılaşma sonucunda 6-4 yenmeyi başardık. Hatta bir ara 4-4 e gelince umudumu kesmiştim. Bu şekilde bitime 5 hafta kala 14 puan farkı oluştu.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Ve Dardanel PTT 2.lig Şampiyonu oldu.
    Normalde maç sonucunu göster seçeneği ile maçı oynadım.
    [IMG][/IMG]
    Bitime 4 hafta kala şampiyon olduk.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Takım verileri
    [IMG][/IMG]
    Oyuncu verileri
    Tabi bunlar daha yükselebilir. Çünkü daha 4 hafta var.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Kostarika ile Kuzey Amerika Olimpiyat elemelerine katıldık. Bu arada bir türlü asistan bulamadım. Kendi asistanım bile ret etti. En son Kanada maçından önce 20 yaş altı Kanada menajerine asistanlık önerdim, Kabul etti.
    Profili
    [IMG][/IMG]
    Kuzey Amerika Olimpiyat Elemeleri
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Grupları 3 maç sonunda gol yemeden namağlup bitirdik.
    Yarı Final
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Final
    [IMG][/IMG]
    Mağlup duruma düştük. Uğraştık beraberliği yakaladık. Ama bir türlü öne geçemedik. En 82. dakikada DOS oyuncumuzun kırmızı görmesiyle dayanma gücümüz tamamen bitti. ve 84. dk da golü yedik.
    [IMG][/IMG]

PTTde de takılmadan beklemeden şampiyonluk yakışır dardanele hadi hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    PTTde de takılmadan beklemeden şampiyonluk yakışır dardanele hadi hocam
    Yok o kadar çabuk şampiyonluk zor. Hedefim küme düşmemek olacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Şampiyonluk için tebrikler hocam,Kosta Rika ile de çok iyi maçlar çıkarmışsın

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Şampiyonluk için tebrikler hocam,Kosta Rika ile de çok iyi maçlar çıkarmışsın
    Teşekkürler. Şu 23 yaş altını yönetiyorum ama her an as milli takımını da yönetebilirim. Hocanın koltuğu sallantıda beni alabilirler.

Şampiyonluk efsane ama Kosta Rika U23'de yaptıkların bence daha efsane. Umarım A Milli takımın başına geçersin

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Şampiyonluk kazanmak mükemmel ancak Kosta Rika'da elde edilen başarı da en az onun kadar mükemmel.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Şampiyonluk efsane ama Kosta Rika U23'de yaptıkların bence daha efsane. Umarım A Milli takımın başına geçersin
    Teşekkürler. Adam Jamaika yı yenemese kovulacaktı ama yendi duruyor. Artık bizim iş eylüle kaldı. ABD ile oynayacak kesin yenilir. Bizde koltuğuna kuruluruz.
    Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Şampiyonluk kazanmak mükemmel ancak Kosta Rika'da elde edilen başarı da en az onun kadar mükemmel.
    Teşekkür ederim. Zaten bir önceki kupayı da bizim çocuklar kazanmış. Yani yaptığımız başarıdan ziyade geriye adım atmak oldu. Son şampiyon olduğumuz için beni pek memnun etmedi. Ama ikinci olmamızda ki en büyük etken benim taktikten ileri geliyor. Çocukların kondisyonları bitti. Yapacak bir şey yok artık idare edeceğiz. Yada taktiğimizde milli takım için ayrı bir revizyon uygulayacağız.

Dikkat Et O Gidince Seni de Şutlamasınlar Malum Milli Takımlar da Genelde Tüm Teknik Ekip Değişiyor

Nesil
    2014

Milli takım'dan sonra profilde gelişim nasıl hocam? Şampiyonluk için tebrikler

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Dikkat Et O Gidince Seni de Şutlamasınlar Malum Milli Takımlar da Genelde Tüm Teknik Ekip Değişiyor
    Şutlasınlar yeni bir milli takım buluruz.
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Hocam pek bir değişiklik görmedim ama akşam bir bakıp paylaşırım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şampiyonluk hayırlı olsun.Milli takımdan yetenek var mı gözüne çarpan.Ucuzundan bizde yararlanırız belki

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Hocam gençlerle çalışma hala 4 puanda. Daha değişme olmamış. Belki ilerleyen zamanda değişir.
    Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Şampiyonluk hayırlı olsun.Milli takımdan yetenek var mı gözüne çarpan.Ucuzundan bizde yararlanırız belki
    Hocam 5. sezonu bitirince maalesef oralardakiler sizde çıkmaz. Ama çıkabilecek olanları en altta paylaştım. Bir deneyin. 5 sezon sonraki halleri bu şekildedir.
    Son 4 maçı da maç sonucunu göster şeklinde oynadım.
    [IMG][/IMG]
    Takımla gelecek sezonun değerlendirmesinde olumlu yanıt aldık.
    [IMG][/IMG]
    Aşağıdakiler de aldığımız ödüller
    [IMG][/IMG]
    Yılın genç oyuncusu ödülünde 3 oyuncuda bizden çıktı.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Yılın takımına 5 oyuncumuzu girdirmeyi başardık.
    [IMG][/IMG]
    ZTK da beklenmedik başarı elde eden klup olduk.
    [IMG][/IMG]
    Kosta Rika 23 yaş altı milli takımında 2014-2015 yıllarından itibaren oyunda olan genç oyuncular
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Sizlerde bir bakın belki kariyerlerinizde bu oyuncular çıkabilir.
    Bir sonraki mesajımda genç oyuncularımızın 1 yıllık gelişimlerini paylaşacağım.

Abi pttde şu bebelerden birkaçını takıma kazandırabilseydik keşke be

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Abi pttde şu bebelerden birkaçını takıma kazandırabilseydik keşke be
    Maalesef ki kazandıramayacağız. Çünkü kariyeri açarken ki hedeflerimden biri yabancı oyuncu olmadan oynamaktı. Hala kararlıyım. Zaten as kadroyu korumayı düşünüyorum. Belki bir iki as transfer yapabilirim. Ama diğer transferlerim hep gençler olacak.
    Gençlerimizin yaklaşık bir yıllık gelişimleri aşağıda paylaşıyorum. Sizleri yormamak adına iki özellikleri de tek görüntüde yaptım. Soldaki sayılar Mart 2019 yada Eylül 2019 da aldığım görüntülerdeki profil özellikleri, sağdakiler de mayıs 2020 tarihinde aldığım ve bu zaman aralığındaki değişimlerden kaynaklanan son özellikleridir. Kiminde az artmış kiminde düşmüş. Tabi bunun en büyük etkenlerinden biri maalesef ki tesislerimizin kötü olmasından kaynaklanmaktadır. Şampiyon bitirmemize rağmen gelen gelirler yetmedi ve hala eksilerdeyiz. Artık şu televizyon gelirleri falan gelirse belki oradan biraz yırtarız. PTT 1.lig de de para ödülü olmadığı için tesislerimizi geliştiremeyeceğiz. Ama 2-3 sezon sonra Süper lige çıkarsak o zaman mali yönden rahatlayıp bir şeyler yapabiliriz.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Birde bu sezon bireysel antrenmanları asistanım ayarladı. Ondan dolayı da olabilir. Şimdiden itibaren hepsini ben devraldım. Ben odaklarını antrenmanlarını belirleyeceğim. Asistan as antrenmanları idare etsin yeter.
    Son bir şey arkadaşlar. Yaklaşık 10-15 gün, internet servis sağlayıcımı değiştireceğim için evimde internetim olmayacak. Fakat ben akşamları sadece güncellemeleri paylaşmak için telefonun internetini kullanacağım. Bundan dolayı akşamları kariyerlerinizi eskisi gibi takip edemeyeceğim. Ama gündüzleri iş yerinde fırsat buldukça bakmaya çalışacağım. Şimdi den arada kaçırdıklarım için, kusura bakmayın.

Sayfa 12 / 20 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri