Anket Sonuçlarını Görüntüle: Bir çok kez save bozulması sonucunda ve en sonda 1 yıl geriye gittiğimizden dolayı;

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Tüm olumsuzluklara inat devam edelim.

1 20.00%
  • Bu kariyeri kapatıp en baştan farklı bir kariyerle devam edelim.

4 80.00%
Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 594 sonuç

Konu: Boğazın Gençleri Meydan Okuyor; Dardanel ile 7. Sezon (2024-2025)

Nesil
    2014

Yani şu Hasan'ın profili atınca biraz serzeniş edesim geliyor oyuna, bazı özellikler hiç bir furbolcu için bu kadar kötü olmamalı, en azından her hafta dünya kadar antrenman yapan amatör,profesyonel her neyse hangisi olursa hızı 6 dripling 3 yani ben şu masa başı halimle 10'u zorlarım driplingte Hani zihinseli tekniği düşük tutta yani fiks bütün isimsiz oyuncuların hızı 3-4, amatör olmasa dahi oyunun orjinalinde İngiltere'nin alt ligleride hemen hemen aynı durumda ne biliyim oyuncua potansiyel verme ama bazı özellikleri kabul edilebilir verile bilir. Sözün özü Hasan'la sözleşme yenileme hocam driplingi 6 olanı bulalım ŞL'yi alırız

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yaf adam gol atmayınca kimse atmıyor tek gol atan adam o. Birde 3 forvetle oynuyorum. İşimiz o özelliklere kaldı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    Gol manyağı yaptık. Herkes bizi konuşuyor.
    [IMG][/IMG]
    Bu Emirdag maçının görüntülerini alamamışız. Bu yüzden sonradan F12 ile aldım.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Son iki maçımız kaldı. İlk maç Sorgun ile deplasmanda ikinci maç ise Kelkit ile evimizde yapacağız. Umudumuz ikisini de devirip mutlu sona ulaşmak.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    FATSA BELEDİYE SPOR ŞAMPİYON
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Kozandan girmişiz fatsadan çıkmışız abi son dönemde 1 2 bocalama olmuş ama şampiyon kapatmışız sezonu darısı ileriki yıllara

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Kozandan girmişiz fatsadan çıkmışız abi son dönemde 1 2 bocalama olmuş ama şampiyon kapatmışız sezonu darısı ileriki yıllara
    Teşekkürler Dostum. Evet Kozan ile başladık ama transfer hatası yaptığımdan dolayı liderken kovuldum. Sezonu işsiz kapattım. Ama ikinci sezonda Fatsa iş teklifinde bulununca orda başladık. Az transferle bir iki de sezon ortasında yaptıklarımızla şampiyon olduk. Son maçlara doğru hemen hemen her maçımızda hakemler hatalı penaltı kararları verdi. Onlara rağmen rakiplerimiz bize çalıştılar. O kadar puan kaybetmemize rağmen onlarda kaybedince sezonu mutlu sonla bitirdik. Şimdi 3.lig le aramızda tek maç kaldı. Bakalım kimle eşleşeceğiz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

OLMADI YAPAMADIK.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Yaparız dedik ama yapamadık. Oyuncular sahada istediklerimin hiçbirini yapamadılar. Tüm sezon çok iyi iş çıkarmışken son maçta böyle oynamalarını anlamıyorum. Artık bir sezon daha BAL dayız.
    [IMG][/IMG]
    Bu sezon şampiyonlukta emeği olan Hasan Güneysu ile Serhat ın sözleşmelerini bir yıl daha uzattım. 3. Lige çıksaydık uzatmayacaktım ama bal da kalınca uzatmak zorunda kaldım.
    Yönetim maçtan bir hafta önce başlangıç bütçemizide belirledi. Aslında iyi bir bütçe verdiler. Ama gelecek kalitede oyuncu bulurmuyuz o da meçhul.
    [IMG][/IMG]

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Sağlık olsun abi

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Canlar sağ olsun. Maltepespor ve Pendikspor sempati duyduğum takımlar nedense. O yüzden biraz üzülmedim diyebilirim. Şaka bir yana, Nannar hocam 10 sezon debelenmişti hocam, o yüzden sıkıntıya gerek yok

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Sağlık olsun abi
    saolasın.

Quote Originally Posted by NomrukaN View Post
    Canlar sağ olsun. Maltepespor ve Pendikspor sempati duyduğum takımlar nedense. O yüzden biraz üzülmedim diyebilirim. Şaka bir yana, Nannar hocam 10 sezon debelenmişti hocam, o yüzden sıkıntıya gerek yok
    Sıkıntı yok zaten. Olana kadar devam edeceğiz. Bu yüzden performansından memnun kalmadıklarımı gönderip takımın iskeletini bozmamaya karar verdim. Bu yüzden özellikleri ne kadar düşük olsada hasan gibileri ile tekrar sözleşme imzaladık. Bir iki forvet ile bir iki stoper alıp birde sağ kanata bizi idare edecek bir oyuncu alsak tamamdır.

Gele gele Maltepe gelmiş. Adamlar 3.lig takımı. Kadrolarındaki iki oyuncu da gayet kaliteli. Sonuç normal olmuş ne yazık ki. Bu sene takıma biraz daha kalite katmak gerekiyor. Ligde daha kaliteli takımlar olur diye tahmin ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

hadi başarılar bakalım BAL'dan kurtulmuşsun...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by nannar View Post
    hadi başarılar bakalım BAL'dan kurtulmuşsun...
    Yok yaf ne kurtulması. Hayırdır hocam aklın kendi maçında olunca herhalde takımları karıştırdın. Balda 3. seneme giriyorum. Maltepe bizi öptü. İlk yılı Kozanla geçirdim. Geçen sezonu Fatsada ve yine devam ediyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Çok saçma hocam normalde 1. olan direk lige çıkar

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Finalde maltepe'yi kaçırmışım
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Çok saçma hocam normalde 1. olan direk lige çıkar
    Aynen sen bunları söyleyince araştırdım da haklısın. Şimdi aşağıda yükselme maddesini paylaşacağım. Forumda yapılan iki yama var. Birisinde çalıştıramadım. Diğeride bu ve yapan arkadaş bu şekilde ayarlamış. Artık yapacak bir şey yok. İdare edeceğiz.

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Finalde maltepe'yi kaçırmışım
    Aynen hocam. Ama yamayı yapan arkadaş eleme eklemiş. Bu yüzden bu durumla karşılaştık. Sağlık olsun artık elimizden geldiğince elemeyi de geçmek gerekecek.

MADDE 12 ・ BAL・DA YÜKSELME ve DÜġME SĠSTEMĠ
    2014–2015 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’den Spor Toto 3.Lig’e toplam 11 takım yükselir.
    11 grupta oynanacak grup müsabakaları çift devreli lig ve puan usulüne göre oynanacak olup, müsabakalar sonunda gruplarında birinci olan takımlar doğrudan
    Spor Toto 3.Lig’e çıkmaya hak kazanırlar

Aslında Bu Kariyeri Kapatıp Seni Karaisalı'da Yakalayıp Dövmen Gerekiyor Ya Neyse İnsanlık Bizde Kalsın (:

Yamayı Yapan Arkadaşın BAL'da Şampiyon Olup Direk Çıkamamanın Sebebi Takımın Gerçekte Var Olan 3.Lige Uygun Kriterlere Sahip Değilse Şampiyon Olsa Bile 3.Lige Çıkamaz İbaresi Var. Bu Kapsamda Arkadaşta BAL Şampiyonlarını 3.Ligden Düşen Takımlarla Playout Oynatma Kuralı Biraz Bu Kriterlere Yakın Oluyor.

Kozan Ne Âlemde Bu Arada Merak Ettim
    Last edited by BaGa TaRKaN : 10.Ocak.2015 at 22:38

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Aslında Bu Kariyeri Kapatıp Seni Karaisalı'da Yakalayıp Dövmen Gerekiyor Ya Neyse İnsanlık Bizde Kalsın (:

Yamayı Yapan Arkadaşın BAL'da Şampiyon Olup Direk Çıkamamanın Sebebi Takımın Gerçekte Var Olan 3.Lige Uygun Kriterlere Sahip Değilse Şampiyon Olsa Bile 3.Lige Çıkamaz İbaresi Var. Bu Kapsamda Arkadaşta BAL Şampiyonlarını 3.Ligden Düşen Takımlarla Playout Oynatma Kuralı Biraz Bu Kriterlere Yakın Oluyor.

Kozan Ne Âlemde Bu Arada Merak Ettim
    İyi yapmış. bu şekilde daha iyi olmuş.
    Kozan ilk sezon lider olmamıza rağmen beni kovduktan sonra ligi lider bitirdi. Elemede Erzin i yenerek 3. lige çıktı. Geçen sezonda averajla 16. olup ligde kalmış. Bu sezonda 3. lig 3. grupta mücadele ediyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Evet arkadaşlar ilk öncelikle özellikle bu seride başladığım çalıştırdığım takımın rengi ile yazmaya devam edeceğim.
    Bal da Fatsa ile grubumuzu şampiyon bitirip elemelerde elenmiştik.
    İki yıl sonunda menajerlik profilimiz
    [IMG][/IMG]
    Sözleşmemizi 1 yıl daha uzattık.
    Taraftarımız yılın oyuncusunu seçtiler. Yerlerinde ben olsam bende Çoşkunu seçerdim. Onun iyi oynadığı maçlarda farklı bir oyun ortaya koyduk.
    [IMG][/IMG]
    Beklentiler
    [IMG][/IMG]
    Primlerimiz
    [IMG][/IMG]
    Kombine satışlarımız iki tane artmış. Demek iki taraftar daha edinmişiz. Bu sayıyı dahada artırmamız lazım.
    [IMG][/IMG]
    Sezon öncesi medyanın tahmini
    Adamlar bizi geçen senede 4. görüyorlardı. Aynı şekilde Erzini de lider. Ama hiçte öyle olmamıştı. Yine öyle olmayacak.
    [IMG][/IMG]
    ZTK ön eleme maçı
    [IMG][/IMG]
    Bu yıl karşımıza çok yakından tanıdığımız bir takım çıktı. Çok rahat bir şekilde geçtik.
    [IMG][/IMG]
    ZTK 1. Tur Maçı
    [IMG][/IMG]
    3.lig ekibine kolay lokma olmadığımızı gösterdik. En güvendiğim oyuncu penaltı kaçırsa da turu geçmeyi başardık. Maalesef ki bir sonraki turda içi cız ettirin bir kura çektik.
    [IMG][/IMG]
    ZTK 2. Tur Maçı
    [IMG][/IMG]
    Böyle bir kura çekmeyi sevdiğim bir takımı bu şekilde görmeyi hiç istemezdim. Adana her ne kadar topa fazla sahip olsa da bol şut çekse de hem defansımız hem de kaptanımız Adem müthiş kurtarışlar yaptı. Furkan zaten 11 maçtır gol atamıyormuş. Ve ilk golünü uzaktan bir şutla attı. İlk kez defansımın bu kadar sağlam durduğunu gördüm.
    [IMG][/IMG]
    Bal ligi de başladı. Maçları fikstür şeklinde vermeyi düşünüyorum. Zaten Bal ligi olduğu için pek önemseneceğini sanmıyorum. Transferlerimize gelince transfer geçmişini vermeyi de gerekli bulmuyorum. Çünkü şuan zaten ancak regen alabiliyoruz. Ama istediğiniz bir oyuncu olursa profilin koyabilirim.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

3.lig'i kıl payı kaçırmak üzücü olmuş... Şu an gidişat iyi gibi ama
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    3.lig'i kıl payı kaçırmak üzücü olmuş... Şu an gidişat iyi gibi ama
    Şu an gidişat iyiden öte çok iyi. Daha resmi maçlarda mağlubiyetimiz yok. Birde bu sezon sözleşmesi biten Fizyoterapistin yerine gittim antrenör aldım. Adam 3 yıldızlı şut hocası olunca şutlarımız biraz daha düzene girdi. Sezon sonunda mutlu sona ulaşabiliriz.
    [IMG][/IMG]
    Resmen adamların elinden zor kurtuldum. Takımda şuanda Adana maçının yorgunluğu ve zafer sarhoşluğu var. Bu yüzden rotasyon yapak dedik. Bu bize bir iki oyuncunun kadroda yerinin olmadığını gösterdi. Artık onları elimizden geldiğince yedek ten oyuna sokup sezon ortasında paketleyeceğiz. yoksa Kozandaki gibi oluruz.
    [IMG][/IMG]
    Gol olup yağdık. Lige 18 günlük ara verildi. Belki de en çok sevinen ben olmuşumdur. Takımın yorgunluğu gitmiş olacak. Araya da bir hazırlık sıkıştırdık. Oynamayan arkadaşlarda oynasınlar.
    Bu arada ZTK 3. turda evimizde Es-Es ile oynayacağız. Ne dersiniz peri masalı sürer mi ki

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    ZTK 3. Tur Maçı
    [IMG][/IMG]
    Bu sezonki ilk yenilgimizi aldık. Maça çok istekli başladık. Hatta golü de bulduk. Ama sonra ne olduysa her şey tersine döndü ve böyle farklı yenilgi aldık. Ama bu sonuca rağmen oyunculara kızmadım. Çünkü kızacak bir durum yok. Zaten buraya kadar gelmek bile bizim gibi bir klüp için çok ama çok büyük bir başarı sayılır.
    [IMG][/IMG]
    Haydi cümleten iyi geceler.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Hocam bu sene 3.Lig'in artık kesin gelmesi lazım ne yapıp ne edip yükseleceğiz !

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hedefimizde o yönde hocam takım yardırıyor gidiyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2014

Adana maçında kale önüne otobüs çekmişiz. Eskişehir için ise 3-0 öne bile geçsek o takım şuan bizim için Barça ayarında olduğundan bize karşı çok rahat geri dönebilirler. Bu yıl üst lige çıkacağına inanıyorum. Ama tabi elemeler diğer takımlarıda ateşliyor

Kupa deneyimi güzel olmuş. Takım için iyi de bir gelir gelmiştir diye düşünüyorum. İnşallah bu sene çıkarız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Adana maçında kale önüne otobüs çekmişiz. Eskişehir için ise 3-0 öne bile geçsek o takım şuan bizim için Barça ayarında olduğundan bize karşı çok rahat geri dönebilirler. Bu yıl üst lige çıkacağına inanıyorum. Ama tabi elemeler diğer takımlarıda ateşliyor
    Hem de ne otobüs, tankı çektik. Eskişehir dediğin gibi bize göre Barça kalitesinde olduğundan sonuç zaten normaldi. Bu sezon bizi zorlayacak tek takım tahminimce 3.ligden gelen takım olacaktır. Şu anda dolu dizgin gidiyoruz.
    Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Kupa deneyimi güzel olmuş. Takım için iyi de bir gelir gelmiştir diye düşünüyorum. İnşallah bu sene çıkarız.
    Evet çok iyi oldu. Gelir olarak ta bizim düzeyimizde ki bir takım için çok iyi geldi. 68,000 TL para verdiler. Ama hasbelkader bir gruplara düşseydik 6 maçta bir beraberlik bile alsak yıllık gelirimizi bir anda kazanmış olacaktık.

İnşallah Playout'ta Kozan Gelirde Hayâller Yine Suya Düşer

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    İnşallah Playout'ta Kozan Gelirde Hayâller Yine Suya Düşer
    Yalnız Turuncuların kaderine uğramasında

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Söyleyin bakalım kimin nazarı değdi. Süper giden takım birden tökezledi.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Takımın performansı düştü. Ama benim her kariyerimde bu zamanlar böyle bir düşüş yaşıyoruz. İkinci yarı daha iyi oluruz. Bu arada 35 günlük bir ara verildi. Bu arayı hazırlık maçları ile geçiştireceğiz.
    Bu arada bizim antrenörlük eğitimimiz de bitti. C lisansını aldık.
    [IMG][/IMG]
    Eğitim sonrası profilimizde oluşan gelişme de bu şekilde oldu.
    [IMG][/IMG]
    Last edited by pusathan01 : 11.Ocak.2015 at 19:42

Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri