Anket Sonuçlarını Görüntüle: Bir çok kez save bozulması sonucunda ve en sonda 1 yıl geriye gittiğimizden dolayı;

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Tüm olumsuzluklara inat devam edelim.

1 20.00%
  • Bu kariyeri kapatıp en baştan farklı bir kariyerle devam edelim.

4 80.00%
Sayfa 1 / 20 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 594 sonuç

Konu: Boğazın Gençleri Meydan Okuyor; Dardanel ile 7. Sezon (2024-2025)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Default Boğazın Gençleri Meydan Okuyor; Dardanel ile 7. Sezon (2024-2025)

Bir önceki Adana kariyerimi çok erken gelen başarılardan dolayı kapatma kararı almıştım. Ve Adanada bir amatör takımı yönetmeye karar vermiştim.
    Baga Tarkan arkadaşımızın ricasını kırmayarak Kozan Belediyespor ile maceramıza başlıyoruz. Umarım uzun soluklu bir macera olur.

Klup Tarihçesi
    Kozan Belediyespor, Kozan'ın marka kulübüdür. 1955'te kurulmuştur. 15 sezon 3.Lig'te oynayan Kozanspor, en son 2001-2002 sezonunda 3. Ligde boy göstermiş ve Amatör Lige düşmüştür. Ondan sonra birçok kez terfi finaline kadar gitmiş fakat bir daha 3.Lige çıkamamıştır. Şuan Amatör Süper Ligindedir ve yine 3. Lige çıkmada en büyük favorilerdendir. Amatör Liglerdeki En Ateşli ve Çok Taraftarı Olan Kulüpler Arasında Sayılmaktadır. 2012/2013 sezonu Adana Amatör SüperLigi'ni 1.bitirerek Bölgesel Amatör Lig'te oynama hakkı kazanmıştır.
    Talihsiz bir kaza geçirip teknik direktörünü ve birçokfutbolcusunu trafik kazasına kurban verdikten sonra amatör kümeye düşen Kozanspor, son 10 yılda 7 play off final maçı oynamasına rağmen 3. Lig hayallerini hep başka baharlara ertelemek zorunda kaldı. Kozan Belediyespor ile ezeli rakipleri Kadirlispor, Ceyhanspor ve Osmaniyespor'un Maçları Gergin Geçmektedir. Bölgesel Amatör Lig (BAL) 'a Gitme Hakkı Kazanmıştır. Ancak Lige Çeşitli Nedenlerden Ötürü Başlamamıştır. Bu Yüzden Şuanda Yine Adana Amatör Süper Ligi'nde Oynamaktadır. 2012/2013 sezonu Adana Amatör SüperLigi'ni 1.bitirerek Bölgesel Amatör Lig'te oynama hakkı kazanmıştır.
    Menejer Profilimiz

Açtığımız Ligler

Medyanın Tahmini

65 Kombine sattık.

Kısa Vadeli hedeflerimiz
    Yönetimin beklentisi orta sıralar ama biz elimizden geldiğince çabuk profesyonel olmak istiyoruz. Şu anda yarı profesyoneliz. Bunu sağlamanın yolu da 3. ligden geçiyor. Başarabilirsek bu yıl, olmazsa mutlaka gelecek sezon çıkmalıyız.
    Uzun Vadeli Hedeflerimiz.
    Öncelikle başlıkta da belirttiğim gibi %100 yerli olacağız. 0 yabancı ile oynayacağız. Bu yüzden oyunu açarken sadece Türk uyruklu oyuncuları seçtim. Ve fazla bir lig açmadım.
    İlerleyen zamanlarda önce Türkiye'yi sonra Avrupa ve dünyayı Yeşil-Turuncu yapacağız.
    Bu hedeflere ulaşmak için elimizden geldiğince alt yapıya önem vereceğiz. Bulduğumuz, profilli eli ayağı düzgün gençlerimize kucak açacağız.

Oyuna daha fazla gerçeklik katması ve zorlaştırması adına hem oyuncu-personel eklemeyi açmadım. Hem de özellikleri kapattım.
    Bir sonraki mesajımda taktiğimiz ile ilk maçlarımızı paylaşacağım.

Kuralları okudum, Kabul ediyorum.
    Bal ligi yamasını, Ozzymanborn'un yaptığını aldım. Buradan teşekkür ediyor ellerine sağlık diyorum.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 06.Ocak.2015 at 01:33

Her Türlü Destek ve Sponsor Tarafımdan Karşılanır. Kapatırsan Bu Kariyeri Seni Karaisalı'ya Kadar Kovalarım.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014

Başarılar dilerim.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Hocam

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bende 2. Sezon sonunda hata oluştu. Hiç bir lig başlamadı. fikstürler yok takımlar yükselmedi falan filan. öyle bir hata olabilir yamada bilginize.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Başarılar Dilerim Hocam...

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Başarılar hocam BAL ligi çok zevklidir takipteyim

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar

Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    Bende 2. Sezon sonunda hata oluştu. Hiç bir lig başlamadı. fikstürler yok takımlar yükselmedi falan filan. öyle bir hata olabilir yamada bilginize.
    Hacı Dua Et Öyle Bir Şey Olmasın. Bir Daha Kariyer Açma Zevkim Boşa Gider. Sezonun Sonuna Gelmişken İnşallah Dediğin Gibi Bir Şey Olmaz Sana Özel Bug Olmasını Temenni Eder Canı Gönülden Niyaz Ederim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Başarılar hocam.
    Quote Originally Posted by Wesley_Sniper View Post
    Başarılar Dilerim Hocam...
    Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Başarılar hocam BAL ligi çok zevklidir takipteyim
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Başarılar Hocam
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Her Türlü Destek ve Sponsor Tarafımdan Karşılanır. Kapatırsan Bu Kariyeri Seni Karaisalı'ya Kadar Kovalarım.
    Hepinize teşekkür ederim. Baga maalesef sana hem iyi hem kötü haberim var.
    İyi haber takım 4 maç kala şampiyon oldu.
    Kötü haber ise transferde yaptığım bir yanlışlıktan ötürü kovulduk.
    Yaptığım yanlışlık 24 yaş kuralını unutmak oldu. 33 kişilik bir kadro kurduk. Sakatlık vs den etkilenmeden oynamak amacındaydım. Ama bu kadronun 13-14 kişisi malesefki 24 yaş kuralına takıldı. Bundan dolayı oynatamadım. Bu da takım içi huzursuzluğu artırdı. 4 Kasımda yönetim toplantı istedi. Halledeceğim dedim. Maksadım. Ara transfer dönemine kadar dayanabilirsek 24 yaş üstü oyuncuların çoğunu yollamaktı. Fakat 4 aralıkta gider ayak yönetim tekeyi bastı. 29 aralıkta seçim vardı. Bu arada bir kaç takıma sulandık ama onlarda bizi beğenmediler. Görüşmeye bile gidemedik. Şuanda ligin sonu gelmek üzere ama biz hala boştayız.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Artık yeni sulara açılacağız. Hayırlısı olsun. Bana en çok koyan ise benim kurduğum kadro ile şampiyon olan asistanıma ( Ki kendisini de ben getirdim.) övgüler yağdırılıp heykelinin dikilecek olması.
    Artık sezon sonunda gelecek teklifleri değerlendireceğiz.

Nesil
    2014

Aslında Hocam çok ilerlemeden şu yeni yabancı olayıyla mı yapsaydın kariyeri

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aslında Hocam çok ilerlemeden şu yeni yabancı olayıyla mı yapsaydın kariyeri
    Yok ya bu sefer yabancısız deneyeceğim. Yine Bal dan devam edeceğim. Tahminimce sezon sonu biri yanaşır onla devam ederiz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Geçmiş olsun hocam . Sisteme çökmüş Asistan

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Geçmiş olsun hocam . Sisteme çökmüş Asistan
    Hemde ne çöktü ama son maçın izledim benim taktik yerine 4-4-2 yi kullanıyor. Ama benim aldığım oyuncular atıyor golü

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Yok ya bu sefer yabancısız deneyeceğim. Yine Bal dan devam edeceğim. Tahminimce sezon sonu biri yanaşır onla devam ederiz.
    O zaman 20 yıla anca Avrupa kupası gelir Senin buradan çıkman 6-7 sezon o ara Elit Türk oyuncular patates olur. Türkiye liginden sol bek hiç çıkmadığınıda hesaba katarsak. Alt yapıyı sıfırdan geliştirmekde çok pahalı ve uzun bir süreç olduğundan, Almanya'da sonraki sezonlarda çıkan Türk oyuncuların çok pahalı olacağını düşünecek olursak tam olarak 20 sezon gerekiyor Geyik yapıyom ya iyi geceler

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

O zaman 20 yıla anca Avrupa kupası gelir Senin buradan çıkman 6-7 sezon o ara Elit Türk oyuncular patates olur. Türkiye liginden sol bek hiç çıkmadığınıda hesaba katarsak. Alt yapıyı sıfırdan geliştirmekde çok pahalı ve uzun bir süreç olduğundan, Almanya'da sonraki sezonlarda çıkan Türk oyuncuların çok pahalı olacağını düşünecek olursak tam olarak 20 sezon gerekiyor Geyik yapıyom ya iyi geceler
    Küçük bir hatırlatma yapayım benim şuan kullandığım taktikte beke yer yok.
    Tabi bir sonraki maç motoru güncellemesinde taktik uçarsa o zaman gümleriz.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Küçük bir hatırlatma yapayım benim şuan kullandığım taktikte beke yer yok.
    Tabi bir sonraki maç motoru güncellemesinde taktik uçarsa o zaman gümleriz.
    O kadar karamsarlık sundum bi tek sol bekimi kurtardın

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

O kadar karamsarlık sundum bi tek sol bekimi kurtardın
    Polyanacılık hayatımıza işlemiş ne yapalım.
    Asıl Baga ne diyecek ben onu merak ediyorum. Onun isteği üzerine Kozanı seçmiştim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

11 Temmuz 2015 itibari ile takımımız belli oldu. Yeni takımımız Fatsa oldu. Akdeniz derken Karadenize göçtük. Devamı yarın akşama inşallah.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Fatsa severim ve çok bilgiliyimdir o grup hakkında her türlü yardıma hazırım hocam

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Basarilar hocam, takipcinim.Fatsa`yi daha iyi yerlere getirecegine olan inancim tam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Fatsa severim ve çok bilgiliyimdir o grup hakkında her türlü yardıma hazırım hocam
    Teşekkür ederim hocam. Yalnız pek ihtiyacım olmayacak gibi çünkü grup tamamen ters yüz oldu. Birazdan görüntüleri paylaşacağım. Bir de şu anda regen harici oyuncuları aramada bulamadığından dolayı oyuncuda tavsiyesi pek yardımcı olamayacak ama yinede yardım teklifin için teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Basarilar hocam, takipcinim.Fatsa`yi daha iyi yerlere getirecegine olan inancim tam.
    Teşekkür ederim. Valla hiç te iyi başlamadık. Bir -iki kötü sonuç sonrası Bal rekoru kırabiliriz. İki yıl üst üste baldan kovulan adam diye
    [IMG][/IMG]
    Fatsa Belediyespor, 1955 yılında Ordu ilinin Fatsa ilçesinde kurulmuş bir spor kulübüdür.
    1984-1985 sezonunda TFF 3. Lig'e yükselen ve Fatsaspor adını taşıyan kulüp, tarihinde ilk kez profesyonel liglerde mücadele etmeye başladı. 1992-1993 sezonu sonunda ise, 3. Lig 2. Grup'ta 14. sırada yer alarak amatör kümeye düştü. Küme düştükten bir süre adını Fatsa Belediyespor olarak değiştiren kulüp, 1998-1999 sezonunda tekrar 3. Lig'e yükseldi. Ancak 1999-2000 sezonunda 3. Lig 2. Grup'ta ligi 16. sırada tamamlayarak tekrar amatör lige düştü. Kulüp, 2010-2011 sezonundan beri Ordu'nun Bölgesel Amatör Lig'deki temsilcilerinden biri olarak mücadele etmektedir.
    Sözleşme Teklifi
    [IMG][/IMG]
    Fatsa ile anlaştıktan sonra bizimle dalga geçen gülüp geçen klüpler sıraya girdi ne iş anlamadım.
    Tesislerimiz
    Genç yetiştirmeyi geliştirmeyi başardık.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Sezon Öncesi Bakış
    Şu anda tüm takımlar medyayı şaşırttı.
    [IMG][/IMG]
    Dediğim gibi lige çok kötü başladık. Kupaya daha ilk turda veda ettik. Kozandan yediğimiz darbeden sonra az transfer yaptık ama yetmedi. Hem sakatlıklar yüzünden 18 i bile oluşturamadım. Birde oyuncularımız çok dengesizler. Şu anda biraz defans toparlandı gibi. Ama forvet çok kaçırıyor. Özellikle karşı karşıya çok pozisyon yakalamamıza rağmen dağlara taşlara vuruyorlar.
    [IMG][/IMG]
    Bu sonuçlar sayesinde yönetimin gözünde kredimiz epeyi düştü ama çok şükür taraftar arkamızda.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Liderle sonuncu arasında 5 puan fark var. İkinci yarı kim iyi seri yakalarsa o şampiyon olur.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Gruplar saçma olmş hocam ama Fatsa'da güveniyorum sana

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gruplar saçma olmş hocam ama Fatsa'da güveniyorum sana
    Evet hocam ilginç bir hal aldı. İnşallah bir şeyler yaparız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

[CENTER]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bu maçtan sonra yaklaşık 20 gün ara verildi. Ara da yeni transferler yaptık. Ama ilk maçımızda yenilgiye uğradık.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Galibiyetimizi koruyamadık. Bu gidişle çıkamayacağız gibi duruyor.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Arkadaşlar Pc donması yüzünden yeniden başlatmam gerekti. Yeniden oyunu açtığımda ise Atakum maçından 4 gün önce save aldığım için Atakum maçını tekrar yaptık. Bu yüzden Atakum maçının sonucu ile lig puan durumunun görüntüleri yeniledim. Bundan sonra eskisi gibi her maç öncesi ve sonrası save alacağım.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Last edited by pusathan01 : 09.Ocak.2015 at 23:15

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

İyi gidiyoruz hocam Fatsa'ya 3.lig yakışır.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İyi gidiyoruz hocam Fatsa'ya 3.lig yakışır.
    İnşallah yaşatacağız da. Takımın sağı solu belli olmuyor. Bir bakıyorsun zehir gibi oynuyorlar tamam düzen oturdu diyorum. Bir bakmışım bir sonraki maçta dökülmüşler.

Nesil
    2014

Son güncellemede iyi toplaşmışsın takımı

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Son güncellemede iyi toplaşmışsın takımı
    Valla takım kendini buldu. Özellikle bizi buralara taşıyan oyuncumuz iki tane birisi aşağıdaki Hasan diğeride sol kanat oyuncum.
    Bu Hasan bu özelliklerle 19 maçta nasıl 17 gol attı şaşırdım. Bir bakayım dedim biraz iyi ise sözleşmesini uzatacaktım. Ama bu profilde de uzatılırmıki kararsız kaldım.
    [IMG][/IMG]

Sayfa 1 / 20 12311 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri