1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: FM 2015'i kuramıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Default FM 2015'i kuramıyorum

FM 15'i laptopa (marka dell, sürüm windows 7 proffesional) yüklemek istiyorum; fakat karşıma şu 2 uyarı çıkıyor:

Üstteki linkte gösterilen hataya (d3dx9_43.dll) anlam veremedim özellikle de, çünkü kurulu görünüyor. Oyunu kurmaya başlamadan önce antivirüs programlarını da devre dışı bırakıyorum, yine de olmuyor. Bu konularda bilgisiz olduğum için nedenini de bilmiyorum.

Yardımcı olabilir misiniz?
    Last edited by footballer33 : 06.Ocak.2015 at 22:49

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Oyunu kurupta çalıştıramadın mı? Aynı hatayı oyunu aylar önce kurupta tekrar girmek istediğimde almıştım. Bütün dosyaları silip ve oyunu kaldırdıktan sonra sorun düzelmişti.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Oyunu kurupta çalıştıramadın mı? Aynı hatayı oyunu aylar önce kurupta tekrar girmek istediğimde almıştım. Bütün dosyaları silip ve oyunu kaldırdıktan sonra sorun düzelmişti.
    Aynen öyle oldu. Ben de defalarca silip yeniden yükledim; ama olmadı bir türlü. En sonunda da bıraktım uğraşmayı. Tanıdık bir internet cafeye götüreceğim, o halleder belki.

Adaş Gerek Yok Cafeye Kendinde Yapabilirsin. Sistem Dosyası Silinmiş Onu Yükledikten Sonra Sorunun Çözülür.

Önce Buradan Bahsi Geçen Dosyayı İndir.

Sonra Adım Adım Şu Yolu İzle;

1- İndirdiğiniz Rar. Dosyasından Çıkan d3dx9_43.dll Dosyasını Kopyalayarak C:\Windows\System32 Klasörünün içine atınız.
    2- C:\Windows\SysWOW64 Klasörüne de Dosyanın Bir Kopyasını Atın.

Eğer Sorun Hala Devam Ediyorsa;

1- Başlata Gelerek Çalıştır yazınız. Açılan Yere CMD Yazın ve Enter Tuşuna Basın.
    2- Sonrasında Açılan Siyah Ekrana regvsr32 dxdx9_43.dll Yazarak Enter Tuşuna Basarsanız Sorununuz Çözülmüş Olacaktır.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Muhtemen virus programı silmistir. Bu dosyayi klasorun icine attiktan sonra virus programina guvenli program oldugunu tanıtman lazim. Yeniden bu dosyayi silme ihtimali olabilir.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri