1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Taktisyenler buraya yardıma,

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Arrow Taktisyenler buraya yardıma,

Selam herkese,

Üyelik tarihimden belli olacaktır en verimli,içinde dolaşırken en keyif aldığım forum olan ve hep bana yardım eden sizler olarak sizden bir yardım isteyeceğim.

Kariyerim hakkında şöyle bir giriş yapalım,Turgutluspor'da işe başladım ilk sezonumda başladığım ligde mali sorunlar,şansızlık nedeniyle 10. bitirdim.

2.sezonumda çok güzel bir kadro uyumu yakalayarak play-off ile PTT 1.Lig'e yükseldim.Elimdeki yaşlı kadroyu gencecik oyunculara çevirdim ve biraz şans,form ve müthiş transferler ile,PTT1.Ligden ilk sezonumda yine play off ile üst lige terfi ettim.Artık süper ligdeydim ama elimdeki kadroda 30 yaşında oyuncu yoktu.

Süper ligde çok kısa bir özet yapmak gerekirse tüm sezon 4 galibiyet ve gol yeme rekoru yiyerek küme düştüm.Ama klübüm benle mutlu diye takımı bırakmadım.
    Bütün bunlar olurken taktiğim; 4-3-1-2 kanatsız -- 3 MC 1 AMC oynuyordum.

Düştüğüm için bu sene yeniden ptt 1.ligdeyim ama kadrom iyi oldugundan çıkıcam. Sizden isteğim şudur;bana taktik önermeniz bi sürü taktik önerip bana secmem icin sans tanırsanız sevinirim.Hepinize teşekkür ederim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=122377 AbuzerKadayıf bir taktik yapmış bence bir dene bir şey kaybetmezsin.

Sir Goalalot denemeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar savunma yönü yüksek gol yemeyi unutacak bir taktik istiyorum ama bi türlü bulamadım. Var mı bildiğiniz bi taktik

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri